Activ Plătitor TVA

FORTH TESTER UNIT SRL

CUI: 27079180
CIF: RO27079180
Reg. Com.: J2010000194315
CAEN: 2651
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 iunie 2010 · 16 ani
Distribuie:

Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 03:35

Despre FORTH TESTER UNIT SRL

FORTH TESTER UNIT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău, judetul SĂLAJ, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație" (cod CAEN 2651), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FORTH TESTER UNIT SRL a raportat o cifra de afaceri de 266.560 RON, in scadere fata de anul precedent (-31.9%). Profitul net inregistrat a fost de 18.706 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 14 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 144.710 RON in 2010 la 266.560 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
266.560 RON
Venituri totale
266.570 RON
Cheltuieli totale
244.799 RON
Profit brut
21.771 RON
Profit net
18.706 RON
Marja profit net
7,02%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
238.003 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
237.190 RON
Casa & conturi bănci
813 RON
Capital propriu
207.734 RON

Contact

AdresaRomania, SĂLAJ, Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău, Str. HANNA
Detalii adresaHala Industrială B. Secţia IX

Adresă sediu social

Romania, SĂLAJ, Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău, Str. HANNA
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SĂLAJ, Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău, Str. HANNA
Detalii
Hala Industrială B. Secţia IX
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 18.06.2010
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Şimleu-Silvaniei
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2010 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
266.560 RON
Rezultat net
18.706 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 266.560 RON 391.646 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 266.570 RON 391.646 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 244.799 RON 366.024 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 21.771 RON 25.622 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 18.706 RON 24.144 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 238.003 RON 206.776 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 238.003 RON 206.776 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 237.190 RON 206.014 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 813 RON 762 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 29.219 RON 16.698 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 207.734 RON 189.028 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 10 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active238.003RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

12,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale238.003 RON
Datorii totale29.219 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
7,9 %Profit net / active totale
ROE
9,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
8,15 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
87,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 266.560 -31,9% față de anul precedent 266.570 244.799 21.771 -15,0% față de anul precedent 18.706 -22,5% față de anul precedent 0 0
2023 391.646 -55,3% față de anul precedent 391.646 366.024 25.622 -56,3% față de anul precedent 24.144 -51,8% față de anul precedent 0 0
2022 875.671 +21,3% față de anul precedent 875.735 817.137 58.598 +11,3% față de anul precedent 50.062 +10,4% față de anul precedent 0 0
2021 722.185 +99,6% față de anul precedent 722.185 669.554 52.631 +199,3% față de anul precedent 45.347 +218,3% față de anul precedent 0 0
2020 361.849 +11,9% față de anul precedent 361.849 344.265 17.584 -48,4% față de anul precedent 14.246 -53,8% față de anul precedent 0 0
2019 323.445 +6,2% față de anul precedent 323.445 289.375 34.070 +28,9% față de anul precedent 30.836 +31,9% față de anul precedent 0 0
2018 304.454 -40,2% față de anul precedent 304.459 278.030 26.429 +11,5% față de anul precedent 23.383 +25,6% față de anul precedent 0 0
2017 509.244 +16,8% față de anul precedent 509.244 485.531 23.713 +18,7% față de anul precedent 18.620 +19,2% față de anul precedent 0 0
2016 435.833 +20,6% față de anul precedent 435.833 415.853 19.980 -10,9% față de anul precedent 15.621 -17,1% față de anul precedent 0 0
2015 361.290 +22,1% față de anul precedent 361.290 338.861 22.429 +84,2% față de anul precedent 18.840 +84,2% față de anul precedent 0 0
2014 295.968 +26,6% față de anul precedent 295.968 283.791 12.177 +97,5% față de anul precedent 10.228 +97,5% față de anul precedent 0 0
2013 233.871 -41,1% față de anul precedent 233.901 227.735 6.166 -78,9% față de anul precedent 5.179 -78,9% față de anul precedent 0 0
2012 396.774 -0,6% față de anul precedent 396.774 367.589 29.185 +7,0% față de anul precedent 24.515 +7,0% față de anul precedent 0 0
2011 399.194 +175,9% față de anul precedent 399.194 371.917 27.277 +209,8% față de anul precedent 22.912 +209,8% față de anul precedent 0 0
2010 144.710 144.710 135.904 8.806 7.397 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 238.003 238.003 0 237.190 813
2023 0 206.776 206.776 0 206.014 762
2022 0 262.372 262.372 0 262.253 119
2021 0 200.160 200.160 0 199.896 264
2020 0 104.911 104.911 0 104.779 132
2019 0 102.446 102.446 0 102.206 240
2018 0 62.723 62.723 0 62.510 213
2017 0 102.535 102.535 0 102.214 321
2016 0 151.825 151.825 0 151.335 490
2015 0 136.838 136.838 0 136.576 262
2014 0 115.908 115.908 0 115.557 351
2013 0 88.389 88.389 0 87.729 660
2012 0 86.388 86.388 0 85.533 855
2011 0 80.777 80.777 0 77.946 2.831
2010 0 107.897 107.897 0 101.680 6.217

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 29.219 +75,0% față de anul precedent 207.734 Neraportat 4 -60,0% față de anul precedent
2023 16.698 -79,6% față de anul precedent 189.028 Neraportat 10 -41,2% față de anul precedent
2022 81.687 -4,3% față de anul precedent 164.884 Neraportat 17 +6,3% față de anul precedent
2021 85.338 +140,8% față de anul precedent 114.822 Neraportat 16 +77,8% față de anul precedent
2020 35.436 -25,0% față de anul precedent 69.475 Neraportat 9
2019 47.217 +23,2% față de anul precedent 55.229 Neraportat 0
2018 38.340 -15,1% față de anul precedent 24.383 Neraportat 0
2017 45.156 -59,9% față de anul precedent 57.379 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2016 112.466 -0,6% față de anul precedent 39.359 Neraportat 15 -6,3% față de anul precedent
2015 113.100 +8,7% față de anul precedent 23.738 Neraportat 16 -11,1% față de anul precedent
2014 104.080 +280,1% față de anul precedent 11.828 Neraportat 18 +20,0% față de anul precedent
2013 27.386 -10,4% față de anul precedent 61.003 Neraportat 15 +25,0% față de anul precedent
2012 30.564 -38,2% față de anul precedent 55.824 Neraportat 12 -25,0% față de anul precedent
2011 49.468 -50,3% față de anul precedent 31.309 Neraportat 16 -20,0% față de anul precedent
2010 99.500 8.397 Neraportat 20

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

25din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2010 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2010 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 266.560 RON. Profit: 18.706 RON

Cifra de afaceri: 266.560 RON. Profit: 18.706 RON

Cifra de afaceri
266.560 RON -31.94% față de anul precedent
Profit net
18.706 RON -22.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -60% față de anul precedent
Datorii
29.219 RON +74.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 391.646 RON. Profit: 24.144 RON

Cifra de afaceri: 391.646 RON. Profit: 24.144 RON

Cifra de afaceri
391.646 RON -55.27% față de anul precedent
Profit net
24.144 RON -51.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 -41.18% față de anul precedent
Datorii
16.698 RON -79.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 875.671 RON. Profit: 50.062 RON

Cifra de afaceri: 875.671 RON. Profit: 50.062 RON

Cifra de afaceri
875.671 RON +21.25% față de anul precedent
Profit net
50.062 RON +10.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
17 +6.25% față de anul precedent
Datorii
81.687 RON -4.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 722.185 RON. Profit: 45.347 RON

Cifra de afaceri: 722.185 RON. Profit: 45.347 RON

Cifra de afaceri
722.185 RON +99.58% față de anul precedent
Profit net
45.347 RON +218.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 +77.78% față de anul precedent
Datorii
85.338 RON +140.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 361.849 RON. Profit: 14.246 RON

Cifra de afaceri: 361.849 RON. Profit: 14.246 RON

Cifra de afaceri
361.849 RON +11.87% față de anul precedent
Profit net
14.246 RON -53.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9
Datorii
35.436 RON -24.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 323.445 RON. Profit: 30.836 RON

Cifra de afaceri: 323.445 RON. Profit: 30.836 RON

Cifra de afaceri
323.445 RON +6.24% față de anul precedent
Profit net
30.836 RON +31.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
47.217 RON +23.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 304.454 RON. Profit: 23.383 RON

Cifra de afaceri: 304.454 RON. Profit: 23.383 RON

Cifra de afaceri
304.454 RON -40.21% față de anul precedent
Profit net
23.383 RON +25.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
38.340 RON -15.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 509.244 RON. Profit: 18.620 RON

Cifra de afaceri: 509.244 RON. Profit: 18.620 RON

Cifra de afaceri
509.244 RON +16.84% față de anul precedent
Profit net
18.620 RON +19.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
45.156 RON -59.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 435.833 RON. Profit: 15.621 RON

Cifra de afaceri: 435.833 RON. Profit: 15.621 RON

Cifra de afaceri
435.833 RON +20.63% față de anul precedent
Profit net
15.621 RON -17.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 -6.25% față de anul precedent
Datorii
112.466 RON -0.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 361.290 RON. Profit: 18.840 RON

Cifra de afaceri: 361.290 RON. Profit: 18.840 RON

Cifra de afaceri
361.290 RON +22.07% față de anul precedent
Profit net
18.840 RON +84.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 -11.11% față de anul precedent
Datorii
113.100 RON +8.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 295.968 RON. Profit: 10.228 RON

Cifra de afaceri: 295.968 RON. Profit: 10.228 RON

Cifra de afaceri
295.968 RON +26.55% față de anul precedent
Profit net
10.228 RON +97.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
18 +20% față de anul precedent
Datorii
104.080 RON +280.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 233.871 RON. Profit: 5.179 RON

Cifra de afaceri: 233.871 RON. Profit: 5.179 RON

Cifra de afaceri
233.871 RON -41.06% față de anul precedent
Profit net
5.179 RON -78.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 +25% față de anul precedent
Datorii
27.386 RON -10.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 396.774 RON. Profit: 24.515 RON

Cifra de afaceri: 396.774 RON. Profit: 24.515 RON

Cifra de afaceri
396.774 RON -0.61% față de anul precedent
Profit net
24.515 RON +7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 -25% față de anul precedent
Datorii
30.564 RON -38.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 399.194 RON. Profit: 22.912 RON

Cifra de afaceri: 399.194 RON. Profit: 22.912 RON

Cifra de afaceri
399.194 RON +175.86% față de anul precedent
Profit net
22.912 RON +209.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 -20% față de anul precedent
Datorii
49.468 RON -50.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 144.710 RON. Profit: 7.397 RON

Cifra de afaceri: 144.710 RON. Profit: 7.397 RON

Cifra de afaceri
144.710 RON
Profit net
7.397 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
20
Datorii
99.500 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFORTH TESTER UNIT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2651 in Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău (SĂLAJ)

FORTH TESTER UNIT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2651 in Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău (SĂLAJ)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 2651, Sălaj

UNITATEA DOUAZECISIDOI S.R.L.
CUI: 47619195CAEN: 2651
Activ
SĂLAJ, Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău2023-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
269.750 RON
Profit
19.651 RON
Angajati
4
WP METERS SRL
CUI: 26598359CAEN: 2651
Activ
SĂLAJ, Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău2010-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
303.579 RON
Profit
22.087 RON
Angajati
4
THIRD INJECTION UNIT SRL
CUI: 27079171CAEN: 2651
Activ
SĂLAJ, Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău2010-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
484.577 RON
Profit
30.553 RON
Angajati
7

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 2651, Sălaj

UNITATEA CINCISPREZECE S.R.L.
CUI: 47610390CAEN: 2651
Activ
SĂLAJ, Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău2023-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
578.426 RON
Profit
40.846 RON
Angajati
7
INSPECTION UNIT SRL
CUI: 27079155CAEN: 2651
Activ
SĂLAJ, Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău2010-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
573.687 RON
Profit
40.272 RON
Angajati
8

Alte firme din Sălaj

GLIRA BIS SRL
CUI: 27097062CAEN: 6622
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2010-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
244.102 RON
Profit
12.144 RON
Angajati
3
BOLNERADO S.R.L.
CUI: 26971546CAEN: 5630
Activ
SĂLAJ, Sat Crişeni Com. Crişeni2010-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
567.193 RON
Profit
3.173 RON
Angajati
6
IASMI VET CONSULT S.R.L.
CUI: 27197029CAEN: 7500
Activ
SĂLAJ, Orş. Şimleu Silvaniei2010-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
236.052 RON
Profit
70.734 RON
Angajati
2
LEGAS PROD SRL
CUI: 26139208CAEN: 2841
Activ
SĂLAJ, Sat Uileacu Şimleului Com. Măerişte2009-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.105.758 RON
Profit
135.635 RON
Angajati
3
TOPOWORD S.R.L.
CUI: 28042162CAEN: 7112
Activ
SĂLAJ, Sat Tetişu Com. Fildu de Jos2011-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
811.176 RON
Profit
111.127 RON
Angajati
7
GARDEN ART SRL
CUI: 17762257CAEN: 8130
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2005-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
116.248 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FLORUS ROUTE SRL
CUI: 34602264CAEN: 4941
Activ
SĂLAJ, Orş. Şimleu Silvaniei2015-06-04
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FORTH TESTER UNIT SRL?

CUI-ul FORTH TESTER UNIT SRL este 27079180.

Unde este sediul FORTH TESTER UNIT SRL?

FORTH TESTER UNIT SRL are sediul in Romania, SĂLAJ, Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău, Str. HANNA, Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău, judetul SĂLAJ.

Cand a fost infiintata FORTH TESTER UNIT SRL?

FORTH TESTER UNIT SRL a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FORTH TESTER UNIT SRL in 2024?

In 2024, FORTH TESTER UNIT SRL a raportat o cifra de afaceri de 266.560 RON.

Cati angajati are FORTH TESTER UNIT SRL?

FORTH TESTER UNIT SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are FORTH TESTER UNIT SRL?

FORTH TESTER UNIT SRL are codul CAEN principal 2651 (Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație).

Ce profit a inregistrat FORTH TESTER UNIT SRL in 2024?

FORTH TESTER UNIT SRL a inregistrat un profit net de 18.706 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.