Activ Plătitor TVA

AQUA ESTETICA SRL

CUI: 27408444
CIF: RO27408444
Reg. Com.: J2010001174055
CAEN: 4622
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 septembrie 2010 · 16 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al florilor şi al plantelor

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 19:19

Despre AQUA ESTETICA SRL

AQUA ESTETICA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Oradea, judetul BIHOR, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al florilor şi al plantelor" (cod CAEN 4622), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AQUA ESTETICA SRL a raportat o cifra de afaceri de 412.515 RON, in scadere fata de anul precedent (-5.6%). Profitul net inregistrat a fost de 49.437 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 13 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 167.640 RON in 2011 la 412.515 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
412.515 RON
Venituri totale
417.969 RON
Cheltuieli totale
361.257 RON
Profit brut
56.712 RON
Profit net
49.437 RON
Marja profit net
11,98%
Active imobilizate
18.882 RON
Active circulante
273.769 RON
Stocuri
5.437 RON
Creanțe
267.272 RON
Casa & conturi bănci
1.060 RON
Capital propriu
184.073 RON

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Constantin Dobrogeanu Gherea nr. 10-12
Telefon0740841328

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Constantin Dobrogeanu Gherea nr. 10-12
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Constantin Dobrogeanu Gherea nr. 10-12
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.09.2010
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
412.515 RON
Rezultat net
49.437 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 412.515 RON 437.031 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 417.969 RON 441.102 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 361.257 RON 361.934 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 56.712 RON 79.168 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 49.437 RON 75.322 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 18.882 RON 24.383 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 273.769 RON 255.530 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 292.651 RON 279.913 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 5.437 RON 3.292 RON
CreanțeSume de încasat 267.272 RON 235.373 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.060 RON 16.865 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 108.578 RON 123.785 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 184.073 RON 156.128 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active292.651RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

37,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale292.651 RON
Datorii totale108.578 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
16,9 %Profit net / active totale
ROE
26,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,52 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
62,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 412.515 -5,6% față de anul precedent 417.969 361.257 56.712 -28,4% față de anul precedent 49.437 -34,4% față de anul precedent 0 0
2023 437.031 +7,4% față de anul precedent 441.102 361.934 79.168 -6,4% față de anul precedent 75.322 -6,5% față de anul precedent 0 0
2022 406.784 +2,0% față de anul precedent 408.327 323.774 84.553 +60,5% față de anul precedent 80.566 +65,2% față de anul precedent 0 0
2021 398.814 +7,1% față de anul precedent 400.516 347.825 52.691 -10,6% față de anul precedent 48.780 -9,7% față de anul precedent 0 0
2020 372.342 +6,8% față de anul precedent 374.834 315.919 58.915 +50,3% față de anul precedent 53.998 +51,2% față de anul precedent 0 0
2019 348.794 +9,4% față de anul precedent 349.330 310.129 39.201 -43,6% față de anul precedent 35.713 -46,2% față de anul precedent 0 0
2018 318.771 +25,9% față de anul precedent 319.175 249.629 69.546 +79,5% față de anul precedent 66.358 +83,2% față de anul precedent 0 0
2017 253.270 -1,2% față de anul precedent 254.788 216.042 38.746 +85,6% față de anul precedent 36.214 +97,9% față de anul precedent 0 0
2016 256.230 +22,1% față de anul precedent 258.649 237.769 20.880 +146,7% față de anul precedent 18.298 +744,4% față de anul precedent 0 0
2015 209.852 -6,8% față de anul precedent 210.197 201.734 8.463 2.167 Neraportat 0
2014 225.139 +23,6% față de anul precedent 225.557 227.110 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.553 8.309
2013 182.093 +2,7% față de anul precedent 207.065 200.572 6.493 -55,3% față de anul precedent 744 -94,2% față de anul precedent 0 0
2012 177.231 +5,7% față de anul precedent 177.321 162.797 14.524 12.734 0 0
2011 167.640 170.058 176.048 0 0 5.990 5.990

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 18.882 273.769 292.651 5.437 267.272 1.060
2023 24.383 255.530 279.913 3.292 235.373 16.865
2022 33.067 181.945 215.012 7.331 168.651 5.963
2021 40.337 281.782 322.119 3.372 264.235 14.175
2020 41.327 280.150 321.477 3.813 248.174 28.163
2019 28.999 236.596 265.595 4.133 173.570 58.893
2018 31.240 180.607 211.847 0 153.923 26.684
2017 0 140.952 140.952 0 133.612 7.340
2016 0 48.084 48.084 6.737 14.394 26.953
2015 0 22.744 22.744 1.079 4.851 16.814
2014 0 31.356 31.356 1.258 12.290 17.808
2013 1.101 35.237 36.338 279 12.836 22.122
2012 2.366 29.215 31.581 4.681 10.115 14.419
2011 3.686 22.508 26.194 27 15.475 7.006

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 108.578 -12,3% față de anul precedent 184.073 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 123.785 -7,8% față de anul precedent 156.128 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 134.206 +19,0% față de anul precedent 80.806 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 112.784 +11,8% față de anul precedent 209.335 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 100.922 +1,9% față de anul precedent 220.555 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2019 99.038 +22,3% față de anul precedent 166.557 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2018 81.002 +5,9% față de anul precedent 130.845 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2017 76.466 +286,0% față de anul precedent 64.486 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 19.812 +55,1% față de anul precedent 28.272 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 12.770 -60,0% față de anul precedent 9.974 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 31.889 +57,7% față de anul precedent 7.807 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 20.222 +24,8% față de anul precedent 16.116 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 16.209 -31,2% față de anul precedent 15.372 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2011 23.556 2.638 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

14din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare4 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
SPSANDOR PUSKASadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

17 repere. O singură cronologie.

Din 2010 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2010 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
17 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 5979/2026Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 412.515 RON. Profit: 49.437 RON

Cifra de afaceri: 412.515 RON. Profit: 49.437 RON

Cifra de afaceri
412.515 RON -5.61% față de anul precedent
Profit net
49.437 RON -34.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
108.578 RON -12.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 437.031 RON. Profit: 75.322 RON

Cifra de afaceri: 437.031 RON. Profit: 75.322 RON

Cifra de afaceri
437.031 RON +7.44% față de anul precedent
Profit net
75.322 RON -6.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
123.785 RON -7.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 406.784 RON. Profit: 80.566 RON

Cifra de afaceri: 406.784 RON. Profit: 80.566 RON

Cifra de afaceri
406.784 RON +2% față de anul precedent
Profit net
80.566 RON +65.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
134.206 RON +18.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 398.814 RON. Profit: 48.780 RON

Cifra de afaceri: 398.814 RON. Profit: 48.780 RON

Cifra de afaceri
398.814 RON +7.11% față de anul precedent
Profit net
48.780 RON -9.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
112.784 RON +11.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 372.342 RON. Profit: 53.998 RON

Cifra de afaceri: 372.342 RON. Profit: 53.998 RON

Cifra de afaceri
372.342 RON +6.75% față de anul precedent
Profit net
53.998 RON +51.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
100.922 RON +1.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 348.794 RON. Profit: 35.713 RON

Cifra de afaceri: 348.794 RON. Profit: 35.713 RON

Cifra de afaceri
348.794 RON +9.42% față de anul precedent
Profit net
35.713 RON -46.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
99.038 RON +22.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 318.771 RON. Profit: 66.358 RON

Cifra de afaceri: 318.771 RON. Profit: 66.358 RON

Cifra de afaceri
318.771 RON +25.86% față de anul precedent
Profit net
66.358 RON +83.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
81.002 RON +5.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 253.270 RON. Profit: 36.214 RON

Cifra de afaceri: 253.270 RON. Profit: 36.214 RON

Cifra de afaceri
253.270 RON -1.16% față de anul precedent
Profit net
36.214 RON +97.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
76.466 RON +285.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 256.230 RON. Profit: 18.298 RON

Cifra de afaceri: 256.230 RON. Profit: 18.298 RON

Cifra de afaceri
256.230 RON +22.1% față de anul precedent
Profit net
18.298 RON +744.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
19.812 RON +55.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 209.852 RON. Profit: 2.167 RON

Cifra de afaceri: 209.852 RON. Profit: 2.167 RON

Cifra de afaceri
209.852 RON -6.79% față de anul precedent
Profit net
2.167 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
12.770 RON -59.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 225.139 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 225.139 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
225.139 RON +23.64% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
8.309 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
31.889 RON +57.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 182.093 RON. Profit: 744 RON

Cifra de afaceri: 182.093 RON. Profit: 744 RON

Cifra de afaceri
182.093 RON +2.74% față de anul precedent
Profit net
744 RON -94.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
20.222 RON +24.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 177.231 RON. Profit: 12.734 RON

Cifra de afaceri: 177.231 RON. Profit: 12.734 RON

Cifra de afaceri
177.231 RON +5.72% față de anul precedent
Profit net
12.734 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
16.209 RON -31.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 167.640 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 167.640 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
167.640 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.990 RON
Angajati
2
Datorii
23.556 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAQUA ESTETICA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4622 in Mun. Oradea (BIHOR)

AQUA ESTETICA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4622 in Mun. Oradea (BIHOR)

17 din 17 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

16.022026Mentiune · Buletin 5979/2026Detalii în înregistrarea disponibilă.
Companie
AQUA ESTETICA SRL
CUI
27408444
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
16.02.2026
Registrul Comerțului
J2010001174055
EUID
ROONRC.J2010001174055
Sediu
Jud. Bihor, Municipiul Oradea, Strada CONSTANTIN DOBROGEANU GHEREA, Nr. 10-
Județ
Bihor
Număr încheiere
129874
Data încheierii
16.02.2026
Număr dosar
608799
Data dosarului
10.02.2026
Tribunal
Bihor
Registrator
Anca-Laura Anton
Vezi Buletinul ONRC nr. 5979/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4622, Bihor

BQT STUDIO S.R.L.
CUI: 48037098CAEN: 4622
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2023-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
488.301 RON
Profit
64.123 RON
Angajati
2
NICKOLSON TRADING LTD S.R.L.
CUI: 4934814CAEN: 4622
Activ
BIHOR, Sat Santăul Mic Com. Borş1993-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
209.952 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ROLOFLOR SRL
CUI: 17520202CAEN: 4622
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2005-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
833.956 RON
Profit
57.828 RON
Angajati
1
NOEROL S.R.L.
CUI: 41691027CAEN: 4622
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2019-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.004 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4622, Bihor

FLORA FLORA SRL
CUI: 26371479CAEN: 4622
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2010-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.902.109 RON
Profit
121.081 RON
Angajati
5
ASTIGARDEN SRL
CUI: 28003244CAEN: 4622
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2011-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.705.998 RON
Profit
48.688 RON
Angajati
3

Alte firme din Bihor

ARCHEMIKAL SRL
CUI: 27408428CAEN: 4617
Activ
BIHOR, Sat Cheresig Com. Toboliu2010-09-22
fara e-Factura
EXATRON SRL
CUI: 27412747CAEN: 4690
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2010-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
125.809 RON
Profit
52.308 RON
Angajati
0
NEURO CRIST S.R.L.
CUI: 27379500CAEN: 8622
Activ
BIHOR, Sat Băile Felix Com. Sânmartin2010-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
534.041 RON
Profit
243.768 RON
Angajati
1
GEAMURI GALILEO SRL
CUI: 27453640CAEN: 2223
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2010-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.399.096 RON
Profit
222.294 RON
Angajati
5
ANY GIOP S.R.L.
CUI: 27118998CAEN: 4312
Activ
BIHOR, Sat Pietroasa Com. Pietroasa2010-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
713.118 RON
Profit
152.345 RON
Angajati
4
BATTERY CENTER SRL
CUI: 29590147CAEN: 4782
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2012-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.997.650 RON
Profit
1.386.452 RON
Angajati
12

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AQUA ESTETICA SRL?

CUI-ul AQUA ESTETICA SRL este 27408444.

Unde este sediul AQUA ESTETICA SRL?

AQUA ESTETICA SRL are sediul in Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Constantin Dobrogeanu Gherea nr. 10-12, Mun. Oradea, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata AQUA ESTETICA SRL?

AQUA ESTETICA SRL a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AQUA ESTETICA SRL in 2024?

In 2024, AQUA ESTETICA SRL a raportat o cifra de afaceri de 412.515 RON.

Cati angajati are AQUA ESTETICA SRL?

AQUA ESTETICA SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are AQUA ESTETICA SRL?

AQUA ESTETICA SRL are codul CAEN principal 4622 (Comerţ cu ridicata al florilor şi al plantelor).

Ce profit a inregistrat AQUA ESTETICA SRL in 2024?

AQUA ESTETICA SRL a inregistrat un profit net de 49.437 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.