Activ

GECAST TECH INDUSTRY SRL

CUI: 28301356
CIF: 28301356
Reg. Com.: J29/555/2011
CAEN: 4322
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 aprilie 2011 · 15 ani
Distribuie:

Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 15:50

Despre GECAST TECH INDUSTRY SRL

GECAST TECH INDUSTRY SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Valea Călugărească Com. Valea Călugărească, judetul PRAHOVA, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat" (cod CAEN 4322), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GECAST TECH INDUSTRY SRL a raportat o cifra de afaceri de 77.177 RON, in crestere fata de anul precedent (+14.6%). Profitul net inregistrat a fost de 35.082 RON (in crestere puternica). Datoriile raportate (134.891 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
77.177 RON
Venituri totale
78.485 RON
Cheltuieli totale
39.266 RON
Profit brut
39.219 RON
Profit net
35.082 RON
Marja profit net
45,46%
Active imobilizate
118.591 RON
Active circulante
14.145 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
12.717 RON
Casa & conturi bănci
1.428 RON
Capital propriu
21.034 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Sat Valea Călugărească Com. Valea Călugărească, 107620
Telefon0732223388

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Sat Valea Călugărească Com. Valea Călugărească, 107620
Cod poștal: 107620
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Sat Valea Călugărească Com. Valea Călugărească, 107620
Cod postal
107620
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.04.2011
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 noiembrie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
77.177 RON
Rezultat net
35.082 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 77.177 RON 67.364 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 78.485 RON 69.542 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 39.266 RON 44.335 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 39.219 RON 25.207 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 35.082 RON 21.093 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 118.591 RON 132.067 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 14.145 RON 32.777 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 132.736 RON 164.844 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 12.717 RON 31.752 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.428 RON 1.025 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 134.891 RON 153.261 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 21.034 RON -14.047 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active132.736RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

101,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale132.736 RON
Datorii totale134.891 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
26,4 %Profit net / active totale
ROE
166,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,10 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
15,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 77.177 +14,6% față de anul precedent 78.485 39.266 39.219 +55,6% față de anul precedent 35.082 +66,3% față de anul precedent 0 0
2023 67.364 +16,6% față de anul precedent 69.542 44.335 25.207 21.093 0 0
2022 57.792 -69,0% față de anul precedent 58.373 204.638 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 146.265 147.999
2021 186.555 -13,5% față de anul precedent 801.521 509.378 292.143 284.128 0 0
2020 215.706 -71,9% față de anul precedent 369.354 585.284 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 215.930 218.753
2019 767.439 -59,5% față de anul precedent 739.895 722.118 17.777 -95,2% față de anul precedent 10.097 -97,1% față de anul precedent 0 0
2018 1.893.455 +15,0% față de anul precedent 933.552 561.484 372.068 +2.981,1% față de anul precedent 352.852 +24.471,9% față de anul precedent 0 0
2017 1.646.229 -29,1% față de anul precedent 2.299.090 2.287.014 12.076 -98,9% față de anul precedent 1.436 -99,8% față de anul precedent 0 0
2016 2.320.104 2.334.585 1.275.089 1.059.496 887.889 0 0
2015 0 0 3.903 0 0 Neraportat 3.903
2014 0 0 0 0 0 0 0
2013 0 9.677 10.133 0 0 456 746
2012 0 151 11.703 0 0 11.552 11.552
2011 0 1 3.789 0 0 3.788 3.788

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 118.591 14.145 132.736 0 12.717 1.428
2023 132.067 32.777 164.844 0 31.752 1.025
2022 150.067 46.346 196.413 0 10.757 35.589
2021 206.538 189.587 396.125 107.798 15.474 66.315
2020 434.495 356.909 791.404 263.728 83.864 9.317
2019 600.084 379.782 979.866 179.805 192.127 7.850
2018 375.069 492.102 867.171 263.652 91.869 136.581
2017 281.009 1.263.117 1.544.126 931.448 286.247 45.422
2016 857.738 1.255.885 2.113.623 551.700 458.825 245.360
2015 130.000 2.390 132.390 0 0 2.390
2014 0 293 293 0 0 293
2013 0 8.093 8.093 0 0 8.093
2012 10.032 122.561 132.593 0 121.867 694
2011 4.032 68.736 72.768 0 68.685 51

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 134.891 -12,0% față de anul precedent 21.034 Neraportat 0
2023 153.261 -33,1% față de anul precedent -14.047 Neraportat 0
2022 229.112 +3,8% față de anul precedent -35.140 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 220.824 -74,7% față de anul precedent 172.860 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2020 872.965 +2,4% față de anul precedent -111.268 Neraportat 2 -60,0% față de anul precedent
2019 852.772 +194,8% față de anul precedent 107.485 Neraportat 5 -44,4% față de anul precedent
2018 289.237 -74,7% față de anul precedent 357.388 Neraportat 9 -62,5% față de anul precedent
2017 1.143.859 -8,7% față de anul precedent 4.536 Neraportat 24 +118,2% față de anul precedent
2016 1.252.997 +723,4% față de anul precedent 868.100 Neraportat 11
2015 152.179 +840,6% față de anul precedent -19.789 Neraportat 0
2014 16.179 -32,5% față de anul precedent -15.886 Neraportat 0
2013 23.979 -83,8% față de anul precedent -15.886 Neraportat 0
2012 147.733 +93,5% față de anul precedent -15.140 Neraportat 0
2011 76.356 -3.588 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

38din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare18 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

17 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
17 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 77.177 RON. Profit: 35.082 RON

Cifra de afaceri: 77.177 RON. Profit: 35.082 RON

Cifra de afaceri
77.177 RON +14.57% față de anul precedent
Profit net
35.082 RON +66.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
134.891 RON -11.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 67.364 RON. Profit: 21.093 RON

Cifra de afaceri: 67.364 RON. Profit: 21.093 RON

Cifra de afaceri
67.364 RON +16.56% față de anul precedent
Profit net
21.093 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
153.261 RON -33.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 57.792 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 57.792 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
57.792 RON -69.02% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
147.999 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
229.112 RON +3.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 186.555 RON. Profit: 284.128 RON

Cifra de afaceri: 186.555 RON. Profit: 284.128 RON

Cifra de afaceri
186.555 RON -13.51% față de anul precedent
Profit net
284.128 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
220.824 RON -74.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 215.706 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 215.706 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
215.706 RON -71.89% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
218.753 RON
Angajati
2 -60% față de anul precedent
Datorii
872.965 RON +2.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 767.439 RON. Profit: 10.097 RON

Cifra de afaceri: 767.439 RON. Profit: 10.097 RON

Cifra de afaceri
767.439 RON -59.47% față de anul precedent
Profit net
10.097 RON -97.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -44.44% față de anul precedent
Datorii
852.772 RON +194.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.893.455 RON. Profit: 352.852 RON

Cifra de afaceri: 1.893.455 RON. Profit: 352.852 RON

Cifra de afaceri
1.893.455 RON +15.02% față de anul precedent
Profit net
352.852 RON +24471.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -62.5% față de anul precedent
Datorii
289.237 RON -74.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.646.229 RON. Profit: 1.436 RON

Cifra de afaceri: 1.646.229 RON. Profit: 1.436 RON

Cifra de afaceri
1.646.229 RON -29.05% față de anul precedent
Profit net
1.436 RON -99.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
24 +118.18% față de anul precedent
Datorii
1.143.859 RON -8.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 2.320.104 RON. Profit: 887.889 RON

Cifra de afaceri: 2.320.104 RON. Profit: 887.889 RON

Cifra de afaceri
2.320.104 RON
Profit net
887.889 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11
Datorii
1.252.997 RON +723.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.903 RON
Angajati
0
Datorii
152.179 RON +840.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
16.179 RON -32.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
746 RON
Angajati
0
Datorii
23.979 RON -83.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.552 RON
Angajati
0
Datorii
147.733 RON +93.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.788 RON
Angajati
0
Datorii
76.356 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGECAST TECH INDUSTRY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4322 in Sat Valea Călugărească Com. Valea Călugărească (PRAHOVA)

GECAST TECH INDUSTRY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4322 in Sat Valea Călugărească Com. Valea Călugărească (PRAHOVA)

17 din 17 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4322, Prahova

1999 ANCOS ENERGY INSTALL S.R.L.
CUI: 49441336CAEN: 4322
Activ
PRAHOVA, Sat Trestienii de Jos Com. Dumbrava2024-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.200 RON
Profit
29.841 RON
Angajati
1
DIANTO ENERGY INSTAL S.R.L.
CUI: 49625878CAEN: 4322
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2024-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.701 RON
Profit
2.267 RON
Angajati
1
MATIDAV SERV INSTAL SRL
CUI: 36546896CAEN: 4322
Activ
PRAHOVA, Sat Bucov Com. Bucov2016-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.365 RON
Profit
12.368 RON
Angajati
1
INSTAL CLEAN TERMO S.R.L.
CUI: 40168802CAEN: 4322
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2018-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.588 RON
Profit
40.405 RON
Angajati
0
BRASOR SERVICES SRL
CUI: 25786273CAEN: 4322
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2009-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.220 RON
Profit
20.768 RON
Angajati
1
LINIAR SERVICE S.R.L.
CUI: 41309390CAEN: 4322
Activ
PRAHOVA, Sat Doftana Com. Telega2019-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.050 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4322, Prahova

MANDINIA SERVICE S.R.L.
CUI: 28357128CAEN: 4322
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2011-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
144.507 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALEMITECH SERV SRL
CUI: 27686084CAEN: 4322
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2010-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.404.509 RON
Profit
1.164.215 RON
Angajati
7

Alte firme din Prahova

GEODENYCRIS INVEST S.R.L.
CUI: 28301348CAEN: 4642
Activ
PRAHOVA, Sat Tătărăi Com. Poienarii Burchii2011-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.270.905 RON
Profit
448.337 RON
Angajati
1
DRUSAN CAF S.R.L.
CUI: 28279208CAEN: 4711
Activ
PRAHOVA, Sat Pietroşani Com. Puchenii Mari2011-03-31
fara e-Factura
BUSPAM TOUR SERV S.R.L.
CUI: 28315998CAEN: 7911
Activ
PRAHOVA, Sat Sângeru Com. Sângeru2011-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.379.768 RON
Profit
13.161 RON
Angajati
4
FACHETI PRESTSERV SRL
CUI: 28085953CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2011-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
165.422 RON
Profit
60.421 RON
Angajati
1
SOLID PETROSERVE SRL
CUI: 28514788CAEN: 0910
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2011-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
505.200 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
AJA SYSTEMS CERTIFICATION SRL
CUI: 25199422CAEN: 7499
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2009-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
241.268 RON
Profit
162.094 RON
Angajati
1
MANOR SERV CONSTRUCT SRL
CUI: 30711773CAEN: 4120
Activ
PRAHOVA, Sat Diţeşti Com. Filipeştii de Pădure2012-09-26
fara e-Factura
AAT VENTURES & SERVICES S.R.L.
CUI: 42300739CAEN: 4712
Activ
PRAHOVA, Sat Bucov Com. Bucov2020-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.350 RON
Profit
24.165 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GECAST TECH INDUSTRY SRL?

CUI-ul GECAST TECH INDUSTRY SRL este 28301356.

Unde este sediul GECAST TECH INDUSTRY SRL?

GECAST TECH INDUSTRY SRL are sediul in Romania, PRAHOVA, Sat Valea Călugărească Com. Valea Călugărească, 107620, Sat Valea Călugărească Com. Valea Călugărească, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata GECAST TECH INDUSTRY SRL?

GECAST TECH INDUSTRY SRL a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GECAST TECH INDUSTRY SRL in 2024?

In 2024, GECAST TECH INDUSTRY SRL a raportat o cifra de afaceri de 77.177 RON.

Ce activitate are GECAST TECH INDUSTRY SRL?

GECAST TECH INDUSTRY SRL are codul CAEN principal 4322 (Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat).

Ce profit a inregistrat GECAST TECH INDUSTRY SRL in 2024?

GECAST TECH INDUSTRY SRL a inregistrat un profit net de 35.082 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.