Activități ale agențiilor turistice
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 15:52
Despre BUSPAM TOUR SERV S.R.L.
BUSPAM TOUR SERV S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Sângeru Com. Sângeru, judetul PRAHOVA, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agențiilor turistice" (cod CAEN 7911), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, BUSPAM TOUR SERV S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.379.768 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+0.4%). Profitul net inregistrat a fost de 13.161 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 13 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 4.657 RON in 2011 la 1.379.768 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 1.379.768 RON
- Venituri totale
- 1.395.929 RON
- Cheltuieli totale
- 1.364.341 RON
- Profit brut
- 31.588 RON
- Profit net
- 13.161 RON
- Marja profit net
- 0,95%
- Active imobilizate
- 227.539 RON
- Active circulante
- 231.070 RON
- Stocuri
- 14.833 RON
- Creanțe
- 182.321 RON
- Casa & conturi bănci
- 33.916 RON
- Capital propriu
- 49.378 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, PRAHOVA, Sat Sângeru Com. Sângeru, Sîngeru nr. 575, 107515
- Cod postal
- 107515
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 07.04.2011
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Văleni
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014
Stare inactivitate
- Data inactivare
- 12 ianuarie 2022
- Data reactivare
- 27 ianuarie 2022
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2011 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 1.379.768 RON
- Rezultat net
- 13.161 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 1.379.768 RON | 1.373.963 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 1.395.929 RON | 1.387.259 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 1.364.341 RON | 1.364.778 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 31.588 RON | 22.481 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 13.161 RON | 8.718 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 227.539 RON | 95.821 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 231.070 RON | 173.406 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 458.609 RON | 269.227 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 14.833 RON | 41.815 RON |
| CreanțeSume de încasat | 182.321 RON | 98.803 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 33.916 RON | 32.788 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 409.231 RON | 233.011 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 49.378 RON | 36.216 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 4 persoane | 5 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 2,9 %Profit net / active totale
- ROE
- 26,7 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,56 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 10,8 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.379.768 +0,4% față de anul precedent | 1.395.929 | 1.364.341 | 31.588 +40,5% față de anul precedent | 13.161 +51,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 1.373.963 +855,4% față de anul precedent | 1.387.259 | 1.364.778 | 22.481 +569,5% față de anul precedent | 8.718 +357,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 143.814 -2,0% față de anul precedent | 143.814 | 140.456 | 3.358 -28,9% față de anul precedent | 1.904 -42,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 146.735 -14,0% față de anul precedent | 146.735 | 142.012 | 4.723 -4,3% față de anul precedent | 3.286 +0,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 170.687 -23,4% față de anul precedent | 170.687 | 165.750 | 4.937 | 3.258 | 0 | 0 |
| 2019 | 222.771 -62,6% față de anul precedent | 240.125 | 354.723 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 114.598 | 116.998 |
| 2018 | 595.119 +5,2% față de anul precedent | 677.762 | 594.399 | 83.363 +16,8% față de anul precedent | 76.613 +18,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 565.603 +26,2% față de anul precedent | 565.603 | 494.222 | 71.381 +2.006,9% față de anul precedent | 64.785 +2.225,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 448.341 -4,5% față de anul precedent | 456.243 | 452.855 | 3.388 +24,1% față de anul precedent | 2.786 +21,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 469.536 -45,7% față de anul precedent | 469.776 | 467.046 | 2.730 | 2.293 | 0 | 0 |
| 2014 | 863.987 +11,1% față de anul precedent | 871.410 | 1.000.846 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 129.436 | 129.436 |
| 2013 | 777.692 +28,4% față de anul precedent | 813.442 | 812.803 | 639 | 639 | 0 | 0 |
| 2012 | 605.523 +12.902,4% față de anul precedent | 605.737 | 759.554 | 0 | 0 | 153.817 | 171.989 |
| 2011 | 4.657 | 4.657 | 12.342 | 0 | 0 | 7.685 | 7.825 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 227.539 | 231.070 | 458.609 | 14.833 | 182.321 | 33.916 |
| 2023 | 95.821 | 173.406 | 269.227 | 41.815 | 98.803 | 32.788 |
| 2022 | 69.616 | 105.491 | 175.107 | 26.039 | 39.535 | 39.917 |
| 2021 | 64.155 | 130.442 | 194.597 | 0 | 35.100 | 95.342 |
| 2020 | 107.661 | 132.795 | 240.456 | 0 | 129.305 | 3.490 |
| 2019 | 151.324 | 63.559 | 214.883 | 0 | 62.985 | 574 |
| 2018 | 82.479 | 176.061 | 258.540 | 0 | 74.135 | 101.926 |
| 2017 | 48.791 | 72.443 | 121.234 | 332 | 51.871 | 20.240 |
| 2016 | 0 | 65.338 | 65.338 | 0 | 54.010 | 11.328 |
| 2015 | 0 | 101.798 | 101.798 | 38.575 | 42.485 | 20.738 |
| 2014 | 8.897 | 109.239 | 118.136 | 2.813 | 102.227 | 4.199 |
| 2013 | 12.195 | 180.852 | 193.047 | 37.051 | 99.953 | 43.848 |
| 2012 | 76.695 | 33.246 | 109.941 | 6.322 | 25.416 | 1.508 |
| 2011 | 141.162 | 4.819 | 145.981 | 0 | 4.774 | 45 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 409.231 +75,6% față de anul precedent | 49.378 | Neraportat | 4 -20,0% față de anul precedent |
| 2023 | 233.011 +57,9% față de anul precedent | 36.216 | Neraportat | 5 +150,0% față de anul precedent |
| 2022 | 147.608 -12,7% față de anul precedent | 27.499 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 169.002 -22,5% față de anul precedent | 25.595 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 218.147 +11,4% față de anul precedent | 22.309 | Neraportat | 2 -50,0% față de anul precedent |
| 2019 | 195.832 +59,9% față de anul precedent | 19.051 | Neraportat | 4 -20,0% față de anul precedent |
| 2018 | 122.491 +104,9% față de anul precedent | 136.049 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 59.782 -83,9% față de anul precedent | 61.452 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 370.306 -9,2% față de anul precedent | -303.332 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 407.916 -4,4% față de anul precedent | -306.118 | Neraportat | 5 -37,5% față de anul precedent |
| 2014 | 426.547 +14,7% față de anul precedent | -308.411 | Neraportat | 8 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 372.022 +28,5% față de anul precedent | -178.975 | Neraportat | 8 +33,3% față de anul precedent |
| 2012 | 289.555 +88,5% față de anul precedent | -179.614 | Neraportat | 6 +200,0% față de anul precedent |
| 2011 | 153.606 | -7.625 | Neraportat | 2 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
19 repere. O singură cronologie.
Din 2011 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.379.768 RON. Profit: 13.161 RON
Cifra de afaceri: 1.379.768 RON. Profit: 13.161 RON
- Cifra de afaceri
- 1.379.768 RON +0.42% față de anul precedent
- Profit net
- 13.161 RON +50.96% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 -20% față de anul precedent
- Datorii
- 409.231 RON +75.63% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.373.963 RON. Profit: 8.718 RON
Cifra de afaceri: 1.373.963 RON. Profit: 8.718 RON
- Cifra de afaceri
- 1.373.963 RON +855.37% față de anul precedent
- Profit net
- 8.718 RON +357.88% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 +150% față de anul precedent
- Datorii
- 233.011 RON +57.86% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 3 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 143.814 RON. Profit: 1.904 RON
Cifra de afaceri: 143.814 RON. Profit: 1.904 RON
- Cifra de afaceri
- 143.814 RON -1.99% față de anul precedent
- Profit net
- 1.904 RON -42.06% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 147.608 RON -12.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2022Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 146.735 RON. Profit: 3.286 RON
Cifra de afaceri: 146.735 RON. Profit: 3.286 RON
- Cifra de afaceri
- 146.735 RON -14.03% față de anul precedent
- Profit net
- 3.286 RON +0.86% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 169.002 RON -22.53% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 170.687 RON. Profit: 3.258 RON
Cifra de afaceri: 170.687 RON. Profit: 3.258 RON
- Cifra de afaceri
- 170.687 RON -23.38% față de anul precedent
- Profit net
- 3.258 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 218.147 RON +11.39% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 222.771 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 222.771 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 222.771 RON -62.57% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 116.998 RON
- Angajati
- 4 -20% față de anul precedent
- Datorii
- 195.832 RON +59.87% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 595.119 RON. Profit: 76.613 RON
Cifra de afaceri: 595.119 RON. Profit: 76.613 RON
- Cifra de afaceri
- 595.119 RON +5.22% față de anul precedent
- Profit net
- 76.613 RON +18.26% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 122.491 RON +104.9% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 565.603 RON. Profit: 64.785 RON
Cifra de afaceri: 565.603 RON. Profit: 64.785 RON
- Cifra de afaceri
- 565.603 RON +26.15% față de anul precedent
- Profit net
- 64.785 RON +2225.38% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 59.782 RON -83.86% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 448.341 RON. Profit: 2.786 RON
Cifra de afaceri: 448.341 RON. Profit: 2.786 RON
- Cifra de afaceri
- 448.341 RON -4.51% față de anul precedent
- Profit net
- 2.786 RON +21.5% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 370.306 RON -9.22% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 469.536 RON. Profit: 2.293 RON
Cifra de afaceri: 469.536 RON. Profit: 2.293 RON
- Cifra de afaceri
- 469.536 RON -45.65% față de anul precedent
- Profit net
- 2.293 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 -37.5% față de anul precedent
- Datorii
- 407.916 RON -4.37% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 863.987 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 863.987 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 863.987 RON +11.1% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 129.436 RON
- Angajati
- 8 0% față de anul precedent
- Datorii
- 426.547 RON +14.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 777.692 RON. Profit: 639 RON
Cifra de afaceri: 777.692 RON. Profit: 639 RON
- Cifra de afaceri
- 777.692 RON +28.43% față de anul precedent
- Profit net
- 639 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 8 +33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 372.022 RON +28.48% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 605.523 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 605.523 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 605.523 RON +12902.43% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 171.989 RON
- Angajati
- 6 +200% față de anul precedent
- Datorii
- 289.555 RON +88.51% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 4.657 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 4.657 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 4.657 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 7.825 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 153.606 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2011ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBUSPAM TOUR SERV S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7911 in Sat Sângeru Com. Sângeru (PRAHOVA)
BUSPAM TOUR SERV S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7911 in Sat Sângeru Com. Sângeru (PRAHOVA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 7911, Prahova
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7911, Prahova
Alte firme din Prahova
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul BUSPAM TOUR SERV S.R.L.?
CUI-ul BUSPAM TOUR SERV S.R.L. este 28315998.
Unde este sediul BUSPAM TOUR SERV S.R.L.?
BUSPAM TOUR SERV S.R.L. are sediul in Romania, PRAHOVA, Sat Sângeru Com. Sângeru, 107515, Sat Sângeru Com. Sângeru, judetul PRAHOVA.
Cand a fost infiintata BUSPAM TOUR SERV S.R.L.?
BUSPAM TOUR SERV S.R.L. a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a BUSPAM TOUR SERV S.R.L. in 2024?
In 2024, BUSPAM TOUR SERV S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.379.768 RON.
Cati angajati are BUSPAM TOUR SERV S.R.L.?
BUSPAM TOUR SERV S.R.L. a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.
Ce activitate are BUSPAM TOUR SERV S.R.L.?
BUSPAM TOUR SERV S.R.L. are codul CAEN principal 7911 (Activități ale agențiilor turistice).
Ce profit a inregistrat BUSPAM TOUR SERV S.R.L. in 2024?
BUSPAM TOUR SERV S.R.L. a inregistrat un profit net de 13.161 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.