Activ Plătitor TVA

VITRAQ S.R.L.

CUI: 30156010
CIF: RO30156010
Reg. Com.: J2012001210126
CAEN: 4683
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 mai 2012 · 14 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 23:47

Despre VITRAQ S.R.L.

VITRAQ S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Suceagu Com. Baciu, judetul CLUJ, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare" (cod CAEN 4683), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, VITRAQ S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
17.221 RON
Stocuri
11.900 RON
Creanțe
4.983 RON
Casa & conturi bănci
338 RON
Capital propriu
-62.850 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Sat Suceagu Com. Baciu, SUCEAGU nr. 12, 407062
Telefon0747114480

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Sat Suceagu Com. Baciu, SUCEAGU nr. 12, 407062
Cod poștal: 407062
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Sat Suceagu Com. Baciu, SUCEAGU nr. 12, 407062
Cod postal
407062
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 11.04.2025
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
2 aprilie 2026 - 1 octombrie 2026

Stare inactivitate

Data inactivare
19 decembrie 2023
Data reactivare
15 mai 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2012 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 6.662 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 6.662 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 6.662 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 17.221 RON 17.221 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 17.221 RON 17.221 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 11.900 RON 11.900 RON
CreanțeSume de încasat 4.983 RON 4.983 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 338 RON 338 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 80.071 RON 80.071 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -62.850 RON -62.850 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active17.221RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

465,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale17.221 RON
Datorii totale80.071 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,22 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-365,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 0 0 0 0 0
2023 0 0 6.662 0 0 6.662 6.662
2022 0 0 4.580 0 0 4.580 4.580
2021 0 0 4.271 0 0 4.271 4.271
2020 0 -100,0% față de anul precedent 0 45.738 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 45.738 45.738
2019 132.539 +1.424,1% față de anul precedent 132.539 113.972 18.567 17.242 0 0
2018 8.696 8.696 11.502 0 0 2.806 3.067
2017 0 0 0 0 0 0 0
2016 0 0 12.873 0 0 12.873 12.873
2014 0 0 0 0 0 0 0
2013 0 0 3.667 0 0 3.667 3.667
2012 0 3 3.969 0 0 3.966 3.966

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 17.221 17.221 11.900 4.983 338
2023 0 17.221 17.221 11.900 4.983 338
2022 0 16.743 16.743 11.900 3.867 976
2021 0 1.825 1.825 0 833 992
2020 0 3.435 3.435 0 762 2.673
2019 0 121.204 121.204 0 120.327 877
2018 0 -1 -1 0 0 -1
2017 0 0 0 0 0 0
2016 0 7.552 7.552 0 6.700 852
2014 0 0 0 0 0 0
2013 0 542 542 518 0 24
2012 0 435 435 339 0 96

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 80.071 0,0% față de anul precedent -62.850 Neraportat 0
2023 80.071 +9,8% față de anul precedent -62.850 Neraportat 0
2022 72.932 +38,3% față de anul precedent -56.189 Neraportat 0
2021 52.719 +5,3% față de anul precedent -50.894 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 50.058 -58,2% față de anul precedent -46.623 Neraportat 1 -88,9% față de anul precedent
2019 119.847 +650,7% față de anul precedent 1.357 Neraportat 9
2018 15.964 -15.965 Neraportat 0
2017 0 -100,0% față de anul precedent 0 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2016 15.712 -8.160 Neraportat 1
2014 0 -100,0% față de anul precedent 0 Neraportat 0
2013 7.975 +89,8% față de anul precedent -7.433 Neraportat 0
2012 4.201 -3.766 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

60din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
HPHAJNALKA PAPPfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2026 3 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 11875/2026schimbare denumire firmă, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice, numire, modificare date persoane împuternicite

schimbare denumire firmă, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice, numire, modificare date persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2025 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
80.071 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.662 RON
Angajati
0
Datorii
80.071 RON +9.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.580 RON
Angajati
0
Datorii
72.932 RON +38.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.271 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
52.719 RON +5.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
45.738 RON
Angajati
1 -88.89% față de anul precedent
Datorii
50.058 RON -58.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 132.539 RON. Profit: 17.242 RON

Cifra de afaceri: 132.539 RON. Profit: 17.242 RON

Cifra de afaceri
132.539 RON +1424.14% față de anul precedent
Profit net
17.242 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9
Datorii
119.847 RON +650.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 8.696 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.696 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.696 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.067 RON
Angajati
0
Datorii
15.964 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.873 RON
Angajati
1
Datorii
15.712 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.667 RON
Angajati
0
Datorii
7.975 RON +89.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.966 RON
Angajati
0
Datorii
4.201 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVITRAQ S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4683 in Sat Suceagu Com. Baciu (CLUJ)

VITRAQ S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4683 in Sat Suceagu Com. Baciu (CLUJ)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

27.032026Mentiune · Buletin 11875/2026schimbare denumire firmă, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice, numire, modificare date persoane împuternicite

schimbare denumire firmă; capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice; numire, modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 17.03.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
AQUALIS PRO SRL
CUI
30156010
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
27.03.2026
Registrul Comerțului
J2012001210126
EUID
ROONRC.J2012001210126
Sediu
Jud. Cluj, Sat Suceagu, Comuna Baciu, Nr. 12
Județ
Cluj
Număr încheiere
257149
Data încheierii
26.03.2026
Număr dosar
1205656
Data dosarului
19.03.2026
Tribunal
Cluj
Registrator
Laura-Teodora Mitariu

Subiecte

schimbare denumire firmă, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice, numire, modificare date persoane împuternicite

Documente menționate

  • Hotărâre asociat unic nr. 01 din 17.03.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1205656 din 19.03.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 11875/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4683, Cluj

SCORPION DOORS SRL
CUI: 30123242CAEN: 4683
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2012-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.869.550 RON
Profit
22.608 RON
Angajati
4
TRF AGROSTEL SRL
CUI: 30400815CAEN: 4683
Activ
CLUJ, Sat Iclod Com. Iclod2012-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.583.446 RON
Profit
7.319.618 RON
Angajati
5
EMTAL ENERGY SRL
CUI: 29974270CAEN: 4683
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2012-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.253.942 RON
Profit
1.081.451 RON
Angajati
4
BELLA CASA ROMULUS SRL
CUI: 30429544CAEN: 4683
Activ
CLUJ, Sat Feleacu Com. Feleacu2012-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
212.636 RON
Profit
17.628 RON
Angajati
1

Alte firme din Cluj

PVE PROJECT SRL
CUI: 30155988CAEN: 3512
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2012-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
847.840 RON
Profit
904.783 RON
Angajati
2
GREEN WORLD INVEST SRL
CUI: 30140685CAEN: 8299
Activ
CLUJ, Sat Gilău Com. Gilău2012-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
132.289 RON
Profit
1.518 RON
Angajati
1
PADROM SAN S.R.L.
CUI: 30164870CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2012-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.514 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PAULOWNIA PRODUCT SRL
CUI: 30049359CAEN: 7020
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2012-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.238 RON
Profit
20.795 RON
Angajati
0
RAZVAN INDUSTRIE SRL
CUI: 28986012CAEN: 2511
Activ
CLUJ, Mun. Câmpia Turzii2011-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
255.196 RON
Profit
24.637 RON
Angajati
1
NUTRA VITA S.R.L.
CUI: 31028087CAEN: 4619
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2012-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.703 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DACIANA SPEDITION S.R.L.
CUI: 16125140CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2004-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
242.570 RON
Profit
15.115 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VITRAQ S.R.L.?

CUI-ul VITRAQ S.R.L. este 30156010.

Unde este sediul VITRAQ S.R.L.?

VITRAQ S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Sat Suceagu Com. Baciu, SUCEAGU nr. 12, 407062, Sat Suceagu Com. Baciu, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata VITRAQ S.R.L.?

VITRAQ S.R.L. a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VITRAQ S.R.L. in 2024?

In 2024, VITRAQ S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are VITRAQ S.R.L.?

VITRAQ S.R.L. are codul CAEN principal 4683 (Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare).

Ce profit a inregistrat VITRAQ S.R.L. in 2024?

VITRAQ S.R.L. a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.