Activ Plătitor TVA

VECTOR STEEL SRL

CUI: 31028460
CIF: RO31028460
Reg. Com.: J12/3394/2012
CAEN: 4120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 decembrie 2012 · 13 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 16:06

Despre VECTOR STEEL SRL

VECTOR STEEL SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2012 (13 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, VECTOR STEEL SRL a raportat o cifra de afaceri de 490.123 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+56.4%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
490.123 RON
Venituri totale
490.215 RON
Cheltuieli totale
602.379 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
5.786 RON
Active circulante
390.320 RON
Stocuri
206.167 RON
Creanțe
171.431 RON
Casa & conturi bănci
12.722 RON
Capital propriu
19.294 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Paris nr. 52
Telefon0758971839

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Paris nr. 52
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Paris nr. 52
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 19.12.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
14 august 2019

Stare inactivitate

Data inactivare
22 martie 2019
Data reactivare
13 august 2019

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2012 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
490.123 RON
Rezultat net
-121.498 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 490.123 RON 313.311 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 490.215 RON 367.347 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 602.379 RON 347.547 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 19.800 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 16.326 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 112.164 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 121.498 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 5.786 RON 7.358 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 390.320 RON 429.299 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 396.106 RON 436.657 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 206.167 RON 241.504 RON
CreanțeSume de încasat 171.431 RON 111.537 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 12.722 RON 76.258 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 376.812 RON 141.576 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 19.294 RON 295.081 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active396.106RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

95,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale396.106 RON
Datorii totale376.812 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,04 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
4,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 490.123 +56,4% față de anul precedent 490.215 602.379 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 112.164 121.498
2023 313.311 -26,5% față de anul precedent 367.347 347.547 19.800 -37,7% față de anul precedent 16.326 -39,3% față de anul precedent 0 0
2022 426.283 +0,1% față de anul precedent 427.162 395.401 31.761 +18,6% față de anul precedent 26.913 +14,6% față de anul precedent 0 0
2021 425.958 +154,8% față de anul precedent 426.174 399.392 26.782 +82,5% față de anul precedent 23.482 +80,8% față de anul precedent 0 0
2020 167.205 -62,8% față de anul precedent 168.508 153.833 14.675 -57,9% față de anul precedent 12.990 -57,2% față de anul precedent 0 0
2019 449.158 +306,8% față de anul precedent 449.424 414.563 34.861 30.370 0 0
2018 110.427 -92,4% față de anul precedent 110.427 163.709 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 53.282 54.386
2017 1.459.871 -3,1% față de anul precedent 1.507.973 1.428.017 79.956 +12,5% față de anul precedent 65.184 +4,2% față de anul precedent 0 0
2016 1.505.989 -35,9% față de anul precedent 1.517.159 1.446.062 71.097 -69,4% față de anul precedent 62.568 -68,7% față de anul precedent 0 0
2015 2.349.418 +66,0% față de anul precedent 2.361.632 2.129.618 232.014 +76,6% față de anul precedent 199.561 +81,0% față de anul precedent Neraportat 0
2014 1.415.450 +173,7% față de anul precedent 1.425.230 1.293.883 131.347 -46,1% față de anul precedent 110.262 -46,1% față de anul precedent 0 0
2013 517.133 518.306 274.700 243.606 204.608 0 0
2012 0 0 145 0 0 145 145

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 5.786 390.320 396.106 206.167 171.431 12.722
2023 7.358 429.299 436.657 241.504 111.537 76.258
2022 8.928 804.134 813.062 221.932 385.704 196.498
2021 6.340 779.132 785.472 250.694 427.032 101.406
2020 0 751.746 751.746 287.943 421.057 42.746
2019 0 713.370 713.370 242.181 385.981 85.208
2018 0 847.695 847.695 394.286 411.035 42.374
2017 8.963 902.933 911.896 440.542 359.082 103.309
2016 21.604 1.239.232 1.260.836 915.144 170.657 153.431
2015 33.997 830.940 864.937 354.610 155.698 320.632
2014 32.005 515.275 547.280 208.402 51.995 254.878
2013 0 338.218 338.218 75.268 18.386 244.564
2012 791 264 1.055 0 0 264

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 376.812 +166,2% față de anul precedent 19.294 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2023 141.576 -29,7% față de anul precedent 295.081 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2022 201.456 +0,3% față de anul precedent 611.606 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2021 200.779 +5,4% față de anul precedent 584.693 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2020 190.534 +15,4% față de anul precedent 561.212 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 165.148 -49,9% față de anul precedent 548.222 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2018 329.843 -2,9% față de anul precedent 517.852 Neraportat 3 -66,7% față de anul precedent
2017 339.658 -54,9% față de anul precedent 572.238 Neraportat 9 -50,0% față de anul precedent
2016 753.782 +115,1% față de anul precedent 507.054 Neraportat 18 +5,9% față de anul precedent
2015 350.451 +50,8% față de anul precedent 514.486 Neraportat 17
2014 232.354 +74,0% față de anul precedent 314.926 Neraportat 0
2013 133.555 +13.255,5% față de anul precedent 204.663 Neraportat 0
2012 1.000 55 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

49din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare19 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

17 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
17 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 490.123 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 490.123 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
490.123 RON +56.43% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
121.498 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
376.812 RON +166.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 313.311 RON. Profit: 16.326 RON

Cifra de afaceri: 313.311 RON. Profit: 16.326 RON

Cifra de afaceri
313.311 RON -26.5% față de anul precedent
Profit net
16.326 RON -39.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
141.576 RON -29.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 426.283 RON. Profit: 26.913 RON

Cifra de afaceri: 426.283 RON. Profit: 26.913 RON

Cifra de afaceri
426.283 RON +0.08% față de anul precedent
Profit net
26.913 RON +14.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
201.456 RON +0.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 425.958 RON. Profit: 23.482 RON

Cifra de afaceri: 425.958 RON. Profit: 23.482 RON

Cifra de afaceri
425.958 RON +154.75% față de anul precedent
Profit net
23.482 RON +80.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
200.779 RON +5.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 167.205 RON. Profit: 12.990 RON

Cifra de afaceri: 167.205 RON. Profit: 12.990 RON

Cifra de afaceri
167.205 RON -62.77% față de anul precedent
Profit net
12.990 RON -57.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
190.534 RON +15.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 4 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 449.158 RON. Profit: 30.370 RON

Cifra de afaceri: 449.158 RON. Profit: 30.370 RON

Cifra de afaceri
449.158 RON +306.75% față de anul precedent
Profit net
30.370 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
165.148 RON -49.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 110.427 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 110.427 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
110.427 RON -92.44% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
54.386 RON
Angajati
3 -66.67% față de anul precedent
Datorii
329.843 RON -2.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.459.871 RON. Profit: 65.184 RON

Cifra de afaceri: 1.459.871 RON. Profit: 65.184 RON

Cifra de afaceri
1.459.871 RON -3.06% față de anul precedent
Profit net
65.184 RON +4.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -50% față de anul precedent
Datorii
339.658 RON -54.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.505.989 RON. Profit: 62.568 RON

Cifra de afaceri: 1.505.989 RON. Profit: 62.568 RON

Cifra de afaceri
1.505.989 RON -35.9% față de anul precedent
Profit net
62.568 RON -68.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
18 +5.88% față de anul precedent
Datorii
753.782 RON +115.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 2.349.418 RON. Profit: 199.561 RON

Cifra de afaceri: 2.349.418 RON. Profit: 199.561 RON

Cifra de afaceri
2.349.418 RON +65.98% față de anul precedent
Profit net
199.561 RON +80.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
17
Datorii
350.451 RON +50.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.415.450 RON. Profit: 110.262 RON

Cifra de afaceri: 1.415.450 RON. Profit: 110.262 RON

Cifra de afaceri
1.415.450 RON +173.71% față de anul precedent
Profit net
110.262 RON -46.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
232.354 RON +73.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 517.133 RON. Profit: 204.608 RON

Cifra de afaceri: 517.133 RON. Profit: 204.608 RON

Cifra de afaceri
517.133 RON
Profit net
204.608 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
133.555 RON +13255.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
145 RON
Angajati
0
Datorii
1.000 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVECTOR STEEL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

VECTOR STEEL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

17 din 17 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4120, Cluj

SOOS CONSTRUCT SRL
CUI: 35308616CAEN: 4120
Activ
CLUJ, Sat Sic Com. Sic2015-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
501.838 RON
Profit
126.524 RON
Angajati
4
VECTOR GLOBAL S.R.L.
CUI: 41570831CAEN: 4120
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2019-08-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
487.225 RON
Profit
169.458 RON
Angajati
2
PRO TEHNO SAN S.R.L.
CUI: 26339729CAEN: 4120
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2009-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
504.706 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MONT GROUP S.R.L.
CUI: 49734875CAEN: 4120
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2024-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
484.560 RON
Profit
50.078 RON
Angajati
4
DYSLEYA CONST S.R.L.
CUI: 46519643CAEN: 4120
Activ
CLUJ, Mun. Gherla2022-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
526.000 RON
Profit
509.545 RON
Angajati
0
PROGEST INVEST PROIECT S.R.L.
CUI: 16058165CAEN: 4120
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2004-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
450.514 RON
Profit
223.745 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4120, Cluj

HAL INVEST SRL
CUI: 31018997CAEN: 4120
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2012-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.075.208 RON
Profit
18.927 RON
Angajati
8
EDIL NEGRENI SRL
CUI: 31041582CAEN: 4120
Activ
CLUJ, Sat Negreni Com. Negreni2012-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
355.625 RON
Profit
137.157 RON
Angajati
5

Alte firme din Cluj

GRANDMOA IMPEX S.R.L.
CUI: 31028435CAEN: 0142
Activ
CLUJ, Sat Livada Com. Petreştii de Jos2012-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.108 RON
Profit
69.399 RON
Angajati
1
WESPR-TECH S.R.L.
CUI: 31030940CAEN: 6220
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2012-12-19
fara e-Factura
DODI TRANS SPEDITION SRL
CUI: 31023152CAEN: 4727
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2012-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.766.676 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
VOX VALOREM SRL
CUI: 30948479CAEN: 6311
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2012-11-26
fara e-Factura
DARWIN TECHNOLOGIES SRL
CUI: 30156037CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2012-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
163.254.798 RON
Profit
12.276.181 RON
Angajati
639
SCUBA ZONE SRL
CUI: 31976795CAEN: 4764
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2013-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
554.113 RON
Profit
288.875 RON
Angajati
1
PROESTET DENTAL SRL
CUI: 16974103CAEN: 8623
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2004-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
291.585 RON
Profit
63.200 RON
Angajati
1
BLACK BRAIN S.R.L.
CUI: 37701424CAEN: 9531
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.395 RON
Profit
3.399 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VECTOR STEEL SRL?

CUI-ul VECTOR STEEL SRL este 31028460.

Unde este sediul VECTOR STEEL SRL?

VECTOR STEEL SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Paris nr. 52, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata VECTOR STEEL SRL?

VECTOR STEEL SRL a fost infiintata in anul 2012 (13 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VECTOR STEEL SRL in 2024?

In 2024, VECTOR STEEL SRL a raportat o cifra de afaceri de 490.123 RON.

Cati angajati are VECTOR STEEL SRL?

VECTOR STEEL SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are VECTOR STEEL SRL?

VECTOR STEEL SRL are codul CAEN principal 4120.

Ce profit a inregistrat VECTOR STEEL SRL in 2024?

VECTOR STEEL SRL a inregistrat o pierdere neta de 121.498 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.