Activ Plătitor TVA

CONSTANTA SHOPPING CITY S.R.L.

CUI: 31377664
CIF: RO31377664
Reg. Com.: J2013003523407
CAEN: 6820
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 martie 2013 · 13 ani
Distribuie:

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 01:51

Despre CONSTANTA SHOPPING CITY S.R.L.

CONSTANTA SHOPPING CITY S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2013 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate" (cod CAEN 6820), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CONSTANTA SHOPPING CITY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 149.076.006 RON, in crestere fata de anul precedent (+8.5%). Profitul net inregistrat a fost de 28.225.768 RON (in crestere puternica). Pe parcursul ultimilor 11 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.113 RON in 2013 la 149.076.006 RON in 2024. Datoriile raportate (201.041.550 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
149.076.006 RON
Venituri totale
150.009.277 RON
Cheltuieli totale
118.078.562 RON
Profit brut
31.930.715 RON
Profit net
28.225.768 RON
Marja profit net
18,93%
Active imobilizate
407.130.720 RON
Active circulante
29.405.918 RON
Stocuri
25.242 RON
Creanțe
22.277.634 RON
Casa & conturi bănci
7.103.042 RON
Capital propriu
226.155.176 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Cal. Floreasca nr. 169A
Detalii adresaCLADIREA A. SECTIUNEA A5.1. BIROUL NR. 19

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Cal. Floreasca nr. 169A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Cal. Floreasca nr. 169A
Detalii
CLADIREA A. SECTIUNEA A5.1. BIROUL NR. 19
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 09.05.2018
Organ fiscal competent
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
30 aprilie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2013 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
149.076.006 RON
Rezultat net
28.225.768 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 149.076.006 RON 137.441.462 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 150.009.277 RON 142.319.406 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 118.078.562 RON 121.840.479 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 31.930.715 RON 20.478.927 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 28.225.768 RON 17.794.170 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 407.130.720 RON 396.398.384 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 29.405.918 RON 32.272.806 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 436.536.638 RON 428.671.190 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 25.242 RON 25.242 RON
CreanțeSume de încasat 22.277.634 RON 20.396.507 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 7.103.042 RON 11.851.057 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 201.041.550 RON 251.848.863 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 226.155.176 RON 167.945.362 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active436.536.638RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

46,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale436.536.638 RON
Datorii totale201.041.550 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
6,5 %Profit net / active totale
ROE
12,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,15 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
51,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 149.076.006 +8,5% față de anul precedent 150.009.277 118.078.562 31.930.715 +55,9% față de anul precedent 28.225.768 +58,6% față de anul precedent 0 0
2023 137.441.462 +12,7% față de anul precedent 142.319.406 121.840.479 20.478.927 -3,0% față de anul precedent 17.794.170 -5,2% față de anul precedent 0 0
2022 121.921.611 +25,0% față de anul precedent 146.478.240 125.366.216 21.112.024 18.760.561 0 0
2021 97.535.290 +20,7% față de anul precedent 103.575.018 112.963.150 0 0 9.388.132 10.149.903
2020 80.824.991 -17,8% față de anul precedent 84.790.425 107.415.964 0 0 22.625.539 23.200.142
2019 98.354.397 +10,1% față de anul precedent 105.527.309 124.795.015 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 19.267.706 20.380.543
2018 89.330.295 +8,9% față de anul precedent 119.707.951 118.687.049 1.020.902 626.689 0 0
2017 82.008.535 +42,8% față de anul precedent 112.549.051 129.295.380 0 0 16.746.329 16.746.329
2016 57.441.892 +405,9% față de anul precedent 65.024.652 105.614.246 0 0 40.589.594 40.589.594
2015 11.354.863 15.277.530 35.538.098 0 0 20.260.568 20.260.568
2014 0 -100,0% față de anul precedent 211.654 9.894.924 0 0 9.683.270 9.683.270
2013 1.113 2.876 1.437.967 0 0 1.435.091 1.435.091

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 407.130.720 29.405.918 436.536.638 25.242 22.277.634 7.103.042
2023 396.398.384 32.272.806 428.671.190 25.242 20.396.507 11.851.057
2022 377.302.189 31.968.192 409.270.381 24.176 20.520.106 11.423.910
2021 313.219.328 30.064.806 343.284.134 45.779 12.703.723 17.315.304
2020 293.108.213 35.186.973 328.295.186 5.873 18.580.160 16.600.940
2019 329.526.055 15.406.018 344.932.073 12.386 9.378.413 6.015.219
2018 283.319.488 14.383.151 297.702.639 0 8.680.426 5.702.725
2017 277.150.481 15.837.737 292.988.218 0 11.124.981 4.712.756
2016 272.538.356 26.624.255 299.162.611 0 13.085.145 13.539.110
2015 158.006.760 20.342.738 178.349.498 0 16.972.770 3.369.968
2014 68.128.773 2.022.834 70.151.607 0 396.624 1.626.210
2013 67.696.240 99.455 67.795.695 0 72.080 27.375

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 201.041.550 -20,2% față de anul precedent 226.155.176 Neraportat 0
2023 251.848.863 -10,5% față de anul precedent 167.945.362 Neraportat 0
2022 281.251.446 -8,3% față de anul precedent 119.482.180 Neraportat 0
2021 306.641.748 -25,6% față de anul precedent 27.551.687 Neraportat 0
2020 412.018.691 +7,9% față de anul precedent -92.381.908 Neraportat 0
2019 381.835.401 +2,8% față de anul precedent -45.985.996 Neraportat 0
2018 371.408.455 +0,5% față de anul precedent -82.260.584 Neraportat 0
2017 369.715.118 +2,6% față de anul precedent -84.650.244 Neraportat 0
2016 360.313.142 +76,5% față de anul precedent -68.733.638 Neraportat 0
2015 204.095.090 +151,2% față de anul precedent -31.368.929 Neraportat 0
2014 81.259.968 +17,4% față de anul precedent -11.108.361 Neraportat 0
2013 69.220.786 -1.425.091 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

34din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare9 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

16 repere. O singură cronologie.

Din 2013 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2013 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
16 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 10692/2026modificare durată mandat persoane împuternicite

modificare durată mandat persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 149.076.006 RON. Profit: 28.225.768 RON

Cifra de afaceri: 149.076.006 RON. Profit: 28.225.768 RON

Cifra de afaceri
149.076.006 RON +8.47% față de anul precedent
Profit net
28.225.768 RON +58.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
201.041.550 RON -20.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 137.441.462 RON. Profit: 17.794.170 RON

Cifra de afaceri: 137.441.462 RON. Profit: 17.794.170 RON

Cifra de afaceri
137.441.462 RON +12.73% față de anul precedent
Profit net
17.794.170 RON -5.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
251.848.863 RON -10.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 121.921.611 RON. Profit: 18.760.561 RON

Cifra de afaceri: 121.921.611 RON. Profit: 18.760.561 RON

Cifra de afaceri
121.921.611 RON +25% față de anul precedent
Profit net
18.760.561 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
281.251.446 RON -8.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 97.535.290 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 97.535.290 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
97.535.290 RON +20.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.149.903 RON
Angajati
0
Datorii
306.641.748 RON -25.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 80.824.991 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 80.824.991 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
80.824.991 RON -17.82% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
23.200.142 RON
Angajati
0
Datorii
412.018.691 RON +7.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 98.354.397 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 98.354.397 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
98.354.397 RON +10.1% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
20.380.543 RON
Angajati
0
Datorii
381.835.401 RON +2.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 89.330.295 RON. Profit: 626.689 RON

Cifra de afaceri: 89.330.295 RON. Profit: 626.689 RON

Cifra de afaceri
89.330.295 RON +8.93% față de anul precedent
Profit net
626.689 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
371.408.455 RON +0.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 82.008.535 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 82.008.535 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
82.008.535 RON +42.77% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
16.746.329 RON
Angajati
0
Datorii
369.715.118 RON +2.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 57.441.892 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 57.441.892 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
57.441.892 RON +405.88% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
40.589.594 RON
Angajati
0
Datorii
360.313.142 RON +76.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 11.354.863 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 11.354.863 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
11.354.863 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
20.260.568 RON
Angajati
0
Datorii
204.095.090 RON +151.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.683.270 RON
Angajati
0
Datorii
81.259.968 RON +17.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.113 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.113 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.113 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.435.091 RON
Angajati
0
Datorii
69.220.786 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCONSTANTA SHOPPING CITY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

CONSTANTA SHOPPING CITY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

16 din 16 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

19.032026Mentiune · Buletin 10692/2026modificare durată mandat persoane împuternicite

modificare durată mandat persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 05.03.2026

Companie
CONSTANTA SHOPPING CITY S.R.L.
CUI
31377664
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
19.03.2026
Registrul Comerțului
J2013003523407
EUID
ROONRC.J2013003523407
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Calea FLOREASCA, Nr. 169A, CLADIREA A, SECTIUNEA A5.1,
Județ
București
Număr încheiere
228457
Data încheierii
18.03.2026
Număr dosar
1098945
Data dosarului
12.03.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Iuliana Claudia Draganoiu

Subiecte

modificare durată mandat persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic din 05.03.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 10692/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6820, Municipiul Bucureşti

ADVANCED RETAIL SYSTEM S.A.
CUI: 30726952CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2012-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
166.335.723 RON
Profit
4.066.886 RON
Angajati
62
MEGA MALL BUCUREŞTI SRL
CUI: 20986980CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2007-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
180.205.825 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PROMENADA MALL BUCUREŞTI S.R.L.
CUI: 18020418CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2005-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
121.218.836 RON
Profit
11.962.757 RON
Angajati
0
CARDINAL ENTERTAINMENT SRL
CUI: 32562988CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2013-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.989.139 RON
Profit
4.653.976 RON
Angajati
206

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6820, Municipiul Bucureşti

TERRA ROSA IMPEX SRL
CUI: 31417424CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2013-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.811.544 RON
Profit
508.020 RON
Angajati
6
ELIMAR MOON SRL
CUI: 31364338CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2013-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.443 RON
Profit
18.823 RON
Angajati
1
LIGHTMAN MANAGEMENT SRL
CUI: 31423850CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2013-03-28
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

WINTERHILL LARGO CONSULTING SRL
CUI: 31377591CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2013-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
142.160 RON
Profit
4.411 RON
Angajati
0
BIO VISION OPTIK SRL
CUI: 31377680CAEN: 8690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2013-03-19
fara e-Factura
PRO SUCCES TRAINING SRL
CUI: 31376812CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2013-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
239.679 RON
Profit
66.972 RON
Angajati
1
ŢARA LUI ANDREI SRL
CUI: 31384084CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2013-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
151.960 RON
Profit
27.871 RON
Angajati
3
DRIVE DIGITAL SRL
CUI: 31340240CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2013-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
81.143 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FARMA VERDE NET SRL
CUI: 31417092CAEN: 4778
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2013-03-26
fara e-Factura
VICTORIA VENTURES S.R.L.
CUI: 31050203CAEN: 4110
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2012-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.022.000 RON
Profit
15.970.980 RON
Angajati
1
ATOM INDUSTRIES SRL
CUI: 31738270CAEN: 7210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2013-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.809 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ELECTRO MAV-TEH SRL
CUI: 27293735CAEN: 2620
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2010-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.237 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GIM CONCEPT EVENTS SRL
CUI: 34421853CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2015-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
53.000 RON
Profit
9.141 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CONSTANTA SHOPPING CITY S.R.L.?

CUI-ul CONSTANTA SHOPPING CITY S.R.L. este 31377664.

Unde este sediul CONSTANTA SHOPPING CITY S.R.L.?

CONSTANTA SHOPPING CITY S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Cal. Floreasca nr. 169A, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata CONSTANTA SHOPPING CITY S.R.L.?

CONSTANTA SHOPPING CITY S.R.L. a fost infiintata in anul 2013 (13 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CONSTANTA SHOPPING CITY S.R.L. in 2024?

In 2024, CONSTANTA SHOPPING CITY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 149.076.006 RON.

Ce activitate are CONSTANTA SHOPPING CITY S.R.L.?

CONSTANTA SHOPPING CITY S.R.L. are codul CAEN principal 6820 (Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate).

Ce profit a inregistrat CONSTANTA SHOPPING CITY S.R.L. in 2024?

CONSTANTA SHOPPING CITY S.R.L. a inregistrat un profit net de 28.225.768 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.