Activ Plătitor TVA

INCONST BUCURESTI SRL

CUI: 3209037
CIF: RO3209037
Reg. Com.: J40/3723/1991
CAEN: 6311
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 februarie 1993 · 33 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 22:31

Despre INCONST BUCURESTI SRL

INCONST BUCURESTI SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 1993 (33 ani de activitate). Activeaza in sectorul editare, difuzare programe radio si tv (cod CAEN 6311). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2019, INCONST BUCURESTI SRL a raportat o cifra de afaceri de 121.842 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+82.2%). Profitul net inregistrat a fost de 35.749 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 11 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 49.635 RON in 2008 la 121.842 RON in 2019.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
121.842 RON
Venituri totale
121.842 RON
Cheltuieli totale
82.438 RON
Profit brut
39.404 RON
Profit net
35.749 RON
Marja profit net
29,34%
Active imobilizate
1.210.230 RON
Active circulante
77.372 RON
Stocuri
11.026 RON
Creanțe
15.215 RON
Casa & conturi bănci
51.131 RON
Capital propriu
1.184.066 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Aleea Moineşti nr. 1, 61238
Telefon0746420418

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Aleea Moineşti nr. 1, 61238
Cod poștal: 61238
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Aleea Moineşti nr. 1, 61238
Cod postal
61238
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 03.06.1991
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2019 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2019
Cifră de afaceri
121.842 RON
Rezultat net
35.749 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2019 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2019 2018
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 121.842 RON 66.879 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 121.842 RON 66.879 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 82.438 RON 42.256 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 39.404 RON 24.623 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 35.749 RON 23.055 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.210.230 RON 1.211.256 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 77.372 RON 51.845 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.287.602 RON 1.263.101 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 11.026 RON 11.026 RON
CreanțeSume de încasat 15.215 RON 13.871 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 51.131 RON 26.948 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 103.536 RON 114.784 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.184.066 RON 1.148.317 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2019

Total active1.287.602RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2019

8,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.287.602 RON
Datorii totale103.536 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2019

ROA
2,8 %Profit net / active totale
ROE
3,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,75 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
92,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2019 121.842 +82,2% față de anul precedent 121.842 82.438 39.404 +60,0% față de anul precedent 35.749 +55,1% față de anul precedent 0 0
2018 66.879 66.879 42.256 24.623 23.055 0 0
2017 0 0 14.561 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 14.561 14.561
2016 0 187.267 60.353 126.914 121.296 0 0
2015 0 0 8.231 0 0 Neraportat 8.231
2014 0 0 9.330 0 0 9.330 9.330
2013 0 -100,0% față de anul precedent 0 9.320 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 9.320 9.320
2012 30.989 +2.548,6% față de anul precedent 31.040 14.772 16.268 15.361 0 0
2011 1.170 -95,1% față de anul precedent 1.170 13.809 0 0 12.639 12.674
2010 23.635 +990,2% față de anul precedent 23.635 44.989 0 0 21.354 23.004
2009 2.168 -95,6% față de anul precedent 2.169 16.827 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 14.658 16.475
2008 49.635 52.137 17.707 34.430 33.127 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2019 1.210.230 77.372 1.287.602 11.026 15.215 51.131
2018 1.211.256 51.845 1.263.101 11.026 13.871 26.948
2017 1.212.282 26.404 1.238.686 11.025 11.406 3.973
2016 1.213.309 26.963 1.240.272 11.025 11.312 4.626
2015 1.209.965 22.642 1.232.607 11.025 11.277 340
2014 1.210.241 22.571 1.232.812 11.025 11.515 31
2013 1.210.130 22.662 1.232.792 11.025 11.574 63
2012 1.210.793 33.728 1.244.521 11.025 11.199 11.504
2011 1.211.456 24.119 1.235.575 11.025 11.175 1.919
2010 1.212.313 23.566 1.235.879 11.025 11.309 1.232
2009 1.213.170 24.154 1.237.324 11.025 9.433 3.696
2008 1.214.027 20.795 1.234.822 11.025 9.434 336

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2019 103.536 -9,8% față de anul precedent 1.184.066 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 114.784 +1,4% față de anul precedent 1.148.317 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 113.224 +12,9% față de anul precedent 1.125.462 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 100.249 -53,1% față de anul precedent 1.140.023 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 213.849 +7,9% față de anul precedent 1.018.758 Neraportat 1
2014 198.114 +5,0% față de anul precedent 1.034.698 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2013 188.764 -1,3% față de anul precedent 1.044.028 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 191.173 -3,3% față de anul precedent 1.053.348 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 197.588 +6,7% față de anul precedent 1.037.987 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 185.219 -30,1% față de anul precedent 1.050.660 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 264.976 +79,8% față de anul precedent 972.348 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 147.388 1.087.434 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2019

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

15 repere. O singură cronologie.

Din 1993 până în 2019 · datele disponibile în acest profil.

1993 → 2019
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
15 repere · toți anii

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 121.842 RON. Profit: 35.749 RON

Cifra de afaceri: 121.842 RON. Profit: 35.749 RON

Cifra de afaceri
121.842 RON +82.18% față de anul precedent
Profit net
35.749 RON +55.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
103.536 RON -9.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 66.879 RON. Profit: 23.055 RON

Cifra de afaceri: 66.879 RON. Profit: 23.055 RON

Cifra de afaceri
66.879 RON
Profit net
23.055 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
114.784 RON +1.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
14.561 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
113.224 RON +12.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 121.296 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 121.296 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
121.296 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
100.249 RON -53.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.231 RON
Angajati
1
Datorii
213.849 RON +7.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.330 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
198.114 RON +4.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
9.320 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
188.764 RON -1.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 30.989 RON. Profit: 15.361 RON

Cifra de afaceri: 30.989 RON. Profit: 15.361 RON

Cifra de afaceri
30.989 RON +2548.63% față de anul precedent
Profit net
15.361 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
191.173 RON -3.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.170 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.170 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.170 RON -95.05% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.674 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
197.588 RON +6.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 23.635 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 23.635 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
23.635 RON +990.18% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
23.004 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
185.219 RON -30.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 2.168 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.168 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.168 RON -95.63% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
16.475 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
264.976 RON +79.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 49.635 RON. Profit: 33.127 RON

Cifra de afaceri: 49.635 RON. Profit: 33.127 RON

Cifra de afaceri
49.635 RON
Profit net
33.127 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
147.388 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1993 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataINCONST BUCURESTI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6311 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

INCONST BUCURESTI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6311 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

15 din 15 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6311, Municipiul Bucureşti

SERVICII WEBSITE HC S.R.L.
CUI: 43533341CAEN: 6311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
123.310 RON
Profit
58.662 RON
Angajati
1
LLS META NEXUS S.R.L.
CUI: 49255708CAEN: 6311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-12-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
121.717 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DISSET MEDIA GROUP S.R.L.
CUI: 47464961CAEN: 6311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
125.523 RON
Profit
5.958 RON
Angajati
0
EMALIN SERVICES S.R.L.
CUI: 38637249CAEN: 6311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2017-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.515 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
TEHNOSUPORT CONSULT SRL
CUI: 18818038CAEN: 6311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2006-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
135.734 RON
Profit
2.931 RON
Angajati
1
DIGITALOSAURUS S.R.L.
CUI: 46196178CAEN: 6311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2022-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
113.569 RON
Profit
46.592 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6311, Municipiul Bucureşti

EVICONT SRL
CUI: 3004007CAEN: 6311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1993-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
189.346 RON
Profit
2.086 RON
Angajati
1
DANVIO COM IMPEX S.R.L.
CUI: 3740240CAEN: 6311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1993-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.393 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ARECO PRIMEX SRL
CUI: 377966CAEN: 6311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DOUBLE M SYSTEM SRL
CUI: 4034286CAEN: 6311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1993-06-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.970.130 RON
Profit
140.852 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

AQUA - MONTAJ SRL
CUI: 3206995CAEN: 4221
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1993-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.162.427 RON
Profit
158.087 RON
Angajati
10
NICOLO CLUB SRL
CUI: 3170328CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1993-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
335.653 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
CASTROL LUBRICANTS RO SRL
CUI: 3210198CAEN: 4681
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1993-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
466.342.569 RON
Profit
19.127.862 RON
Angajati
23
B.B. SEDAN COM IMPEX SRL
CUI: 3156110CAEN: 4639
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1993-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
942.460 RON
Profit
9.971 RON
Angajati
2
ARC H SRL
CUI: 3314954CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1993-02-19
fara e-Factura
AMA OPTIMEX SRL
CUI: 35629CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1992-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.333.520 RON
Profit
12.152.994 RON
Angajati
48
FRONTIER DESIGN SRL
CUI: 12905046CAEN: 4339
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2000-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
233.871 RON
Profit
0 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul INCONST BUCURESTI SRL?

CUI-ul INCONST BUCURESTI SRL este 3209037.

Unde este sediul INCONST BUCURESTI SRL?

INCONST BUCURESTI SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Aleea Moineşti nr. 1, 61238, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata INCONST BUCURESTI SRL?

INCONST BUCURESTI SRL a fost infiintata in anul 1993 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a INCONST BUCURESTI SRL in 2019?

In 2019, INCONST BUCURESTI SRL a raportat o cifra de afaceri de 121.842 RON.

Cati angajati are INCONST BUCURESTI SRL?

INCONST BUCURESTI SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2019.

Ce activitate are INCONST BUCURESTI SRL?

INCONST BUCURESTI SRL are codul CAEN principal 6311.

Ce profit a inregistrat INCONST BUCURESTI SRL in 2019?

INCONST BUCURESTI SRL a inregistrat un profit net de 35.749 RON in 2019.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.