Activ

FINANCE POWER SRL

CUI: 32270436
CIF: 32270436
Reg. Com.: J2013001407080
CAEN: 6619
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 septembrie 2013 · 13 ani
Distribuie:

Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 13:56

Despre FINANCE POWER SRL

FINANCE POWER SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Braşov, judetul BRAŞOV, infiintata in 2013 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii" (cod CAEN 6619), in sectorul telecomunicatii si tehnologia informatiei. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FINANCE POWER SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.937.878 RON, in crestere fata de anul precedent (+19.4%). Profitul net inregistrat a fost de 604.132 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 8. Pe parcursul ultimilor 11 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 55.840 RON in 2013 la 1.937.878 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.937.878 RON
Venituri totale
1.946.274 RON
Cheltuieli totale
1.289.739 RON
Profit brut
656.535 RON
Profit net
604.132 RON
Marja profit net
31,17%
Active imobilizate
240.424 RON
Active circulante
638.437 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
633.127 RON
Casa & conturi bănci
5.310 RON
Capital propriu
609.837 RON

Contact

AdresaRomania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Oltului nr. 4
Telefon0721201556

Adresă sediu social

Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Oltului nr. 4
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Oltului nr. 4
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.09.2013
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2013 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.937.878 RON
Rezultat net
604.132 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.937.878 RON 1.623.042 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.946.274 RON 1.631.975 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.289.739 RON 1.100.201 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 656.535 RON 531.774 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 604.132 RON 453.952 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 240.424 RON 150.225 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 638.437 RON 504.694 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 878.861 RON 654.919 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 633.127 RON 484.879 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 5.310 RON 9.815 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 255.465 RON 183.808 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 609.837 RON 459.636 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 8 persoane 8 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active878.861RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

29,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale878.861 RON
Datorii totale255.465 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
68,7 %Profit net / active totale
ROE
99,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,50 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
69,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.937.878 +19,4% față de anul precedent 1.946.274 1.289.739 656.535 +23,5% față de anul precedent 604.132 +33,1% față de anul precedent 0 0
2023 1.623.042 +2,3% față de anul precedent 1.631.975 1.100.201 531.774 -2,1% față de anul precedent 453.952 -14,3% față de anul precedent 0 0
2022 1.587.028 -7,2% față de anul precedent 1.600.744 1.057.829 542.915 -32,6% față de anul precedent 529.392 -32,8% față de anul precedent 0 0
2021 1.710.379 +9,9% față de anul precedent 1.839.796 1.034.430 805.366 +14,5% față de anul precedent 788.281 +14,4% față de anul precedent 0 0
2020 1.555.802 +8,2% față de anul precedent 1.560.045 856.602 703.443 +31,3% față de anul precedent 688.999 +32,2% față de anul precedent 0 0
2019 1.438.042 -3,8% față de anul precedent 1.442.723 907.019 535.704 -23,4% față de anul precedent 521.322 -23,8% față de anul precedent 0 0
2018 1.495.494 +14,0% față de anul precedent 1.498.889 799.451 699.438 +6,7% față de anul precedent 684.479 +6,5% față de anul precedent 0 0
2017 1.311.745 +62,4% față de anul precedent 1.312.284 656.905 655.379 +76,2% față de anul precedent 642.626 +105,9% față de anul precedent 0 0
2016 807.823 +42,4% față de anul precedent 809.546 437.585 371.961 +81,4% față de anul precedent 312.132 +82,0% față de anul precedent 0 0
2015 567.475 +45,7% față de anul precedent 579.354 374.290 205.064 +52,6% față de anul precedent 171.518 +28,9% față de anul precedent Neraportat 0
2014 389.574 +597,7% față de anul precedent 390.689 256.323 134.366 133.096 0 0
2013 55.840 55.860 187.718 0 0 131.858 131.858

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 240.424 638.437 878.861 0 633.127 5.310
2023 150.225 504.694 654.919 0 484.879 9.815
2022 185.255 565.874 751.129 0 545.705 5.169
2021 36.955 820.674 857.629 0 752.162 8.512
2020 119.328 799.266 918.594 0 678.054 11.212
2019 32.314 549.627 581.941 0 483.833 9.794
2018 135.348 345.896 481.244 0 149.041 58.855
2017 22.851 656.586 679.437 0 98.844 97.742
2016 30.181 334.168 364.349 0 92.554 155.614
2015 0 212.967 212.967 0 58.758 98.209
2014 15 6.845 6.860 0 3.401 444
2013 863 84 947 0 0 84

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 255.465 +39,0% față de anul precedent 609.837 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2023 183.808 -8,8% față de anul precedent 459.636 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2022 201.469 +215,4% față de anul precedent 534.289 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2021 63.886 -71,1% față de anul precedent 790.015 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2020 221.174 +294,0% față de anul precedent 690.732 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2019 56.140 -86,4% față de anul precedent 525.942 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2018 412.334 -19,3% față de anul precedent 69.099 Neraportat 8 +14,3% față de anul precedent
2017 511.081 +906,3% față de anul precedent 404.617 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2016 50.790 -76,0% față de anul precedent 313.570 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2015 211.529 +3.721,0% față de anul precedent 1.438 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2014 5.536 -95,8% față de anul precedent 1.438 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2013 132.605 -131.658 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

13 repere. O singură cronologie.

Din 2013 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2013 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
13 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.937.878 RON. Profit: 604.132 RON

Cifra de afaceri: 1.937.878 RON. Profit: 604.132 RON

Cifra de afaceri
1.937.878 RON +19.4% față de anul precedent
Profit net
604.132 RON +33.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
255.465 RON +38.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.623.042 RON. Profit: 453.952 RON

Cifra de afaceri: 1.623.042 RON. Profit: 453.952 RON

Cifra de afaceri
1.623.042 RON +2.27% față de anul precedent
Profit net
453.952 RON -14.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
183.808 RON -8.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.587.028 RON. Profit: 529.392 RON

Cifra de afaceri: 1.587.028 RON. Profit: 529.392 RON

Cifra de afaceri
1.587.028 RON -7.21% față de anul precedent
Profit net
529.392 RON -32.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
201.469 RON +215.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.710.379 RON. Profit: 788.281 RON

Cifra de afaceri: 1.710.379 RON. Profit: 788.281 RON

Cifra de afaceri
1.710.379 RON +9.94% față de anul precedent
Profit net
788.281 RON +14.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
63.886 RON -71.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.555.802 RON. Profit: 688.999 RON

Cifra de afaceri: 1.555.802 RON. Profit: 688.999 RON

Cifra de afaceri
1.555.802 RON +8.19% față de anul precedent
Profit net
688.999 RON +32.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
221.174 RON +293.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.438.042 RON. Profit: 521.322 RON

Cifra de afaceri: 1.438.042 RON. Profit: 521.322 RON

Cifra de afaceri
1.438.042 RON -3.84% față de anul precedent
Profit net
521.322 RON -23.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
56.140 RON -86.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.495.494 RON. Profit: 684.479 RON

Cifra de afaceri: 1.495.494 RON. Profit: 684.479 RON

Cifra de afaceri
1.495.494 RON +14.01% față de anul precedent
Profit net
684.479 RON +6.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +14.29% față de anul precedent
Datorii
412.334 RON -19.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.311.745 RON. Profit: 642.626 RON

Cifra de afaceri: 1.311.745 RON. Profit: 642.626 RON

Cifra de afaceri
1.311.745 RON +62.38% față de anul precedent
Profit net
642.626 RON +105.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
511.081 RON +906.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 807.823 RON. Profit: 312.132 RON

Cifra de afaceri: 807.823 RON. Profit: 312.132 RON

Cifra de afaceri
807.823 RON +42.35% față de anul precedent
Profit net
312.132 RON +81.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
50.790 RON -75.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 567.475 RON. Profit: 171.518 RON

Cifra de afaceri: 567.475 RON. Profit: 171.518 RON

Cifra de afaceri
567.475 RON +45.67% față de anul precedent
Profit net
171.518 RON +28.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
211.529 RON +3720.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 389.574 RON. Profit: 133.096 RON

Cifra de afaceri: 389.574 RON. Profit: 133.096 RON

Cifra de afaceri
389.574 RON +597.66% față de anul precedent
Profit net
133.096 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
5.536 RON -95.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 55.840 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 55.840 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
55.840 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
131.858 RON
Angajati
3
Datorii
132.605 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFINANCE POWER SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6619 in Mun. Braşov (BRAŞOV)

FINANCE POWER SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6619 in Mun. Braşov (BRAŞOV)

13 din 13 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6619, Braşov

TRAINER SRL
CUI: 1111961CAEN: 6619
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1992-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.963.625 RON
Profit
528.281 RON
Angajati
8
ASIMAR SRL
CUI: 14575130CAEN: 6619
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2002-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.844.471 RON
Profit
497.686 RON
Angajati
11
SERV FIN BING SRL
CUI: 25515746CAEN: 6619
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2009-05-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.043.667 RON
Profit
646.803 RON
Angajati
10
VIOASIG SRL
CUI: 16794161CAEN: 6619
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2004-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.799.618 RON
Profit
246.668 RON
Angajati
8
NATYSOF CONSULT S.R.L.
CUI: 35138457CAEN: 6619
Activ
BRAŞOV, Sat Sânpetru Com. Sânpetru2015-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
343.899 RON
Profit
206.183 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6619, Braşov

BROKER C.H.P. SRL
CUI: 28335480CAEN: 6619
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2011-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
196.698 RON
Profit
95.505 RON
Angajati
1
KOLN & MORE SRL
CUI: 33755901CAEN: 6619
Activ
BRAŞOV, Sat Bod Com. Bod2014-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
353.667 RON
Profit
172.097 RON
Angajati
1
TASSILOTONUS SRL
CUI: 27476511CAEN: 6619
Activ
BRAŞOV, Sat Hărman Com. Hărman2010-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
568.071 RON
Profit
280.612 RON
Angajati
1
ANAMAR PROIECT-ART SRL
CUI: 34117421CAEN: 6619
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2015-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.410.072 RON
Profit
12.047 RON
Angajati
5

Alte firme din Braşov

PROFYHEAT SRL
CUI: 32274624CAEN: 4683
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2013-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
283.700 RON
Profit
63.700 RON
Angajati
6
M.M. PAINT SRL
CUI: 32258815CAEN: 4331
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2013-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
752.233 RON
Profit
229.109 RON
Angajati
3
ELCA HANDLING SRL
CUI: 32289480CAEN: 5224
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2013-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
287.139 RON
Profit
200.785 RON
Angajati
1
R & C TRADIVARIUS SRL
CUI: 32440867CAEN: 7430
Activ
BRAŞOV, Mun. Codlea2013-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.385 RON
Profit
50.769 RON
Angajati
0
ALPIN K.P.B. CONSULT SRL
CUI: 30291149CAEN: 4614
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2012-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
277.309 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ANCIEN IMMO SRL
CUI: 33940739CAEN: 5590
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2015-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
563.144 RON
Profit
138.568 RON
Angajati
3
CLINICA PROMED S.R.L.
CUI: 42637441CAEN: 8622
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2020-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.380.338 RON
Profit
9.055 RON
Angajati
7

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FINANCE POWER SRL?

CUI-ul FINANCE POWER SRL este 32270436.

Unde este sediul FINANCE POWER SRL?

FINANCE POWER SRL are sediul in Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Oltului nr. 4, Mun. Braşov, judetul BRAŞOV.

Cand a fost infiintata FINANCE POWER SRL?

FINANCE POWER SRL a fost infiintata in anul 2013 (13 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FINANCE POWER SRL in 2024?

In 2024, FINANCE POWER SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.937.878 RON.

Cati angajati are FINANCE POWER SRL?

FINANCE POWER SRL a raportat un numar mediu de 8 salariati in 2024.

Ce activitate are FINANCE POWER SRL?

FINANCE POWER SRL are codul CAEN principal 6619 (Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii).

Ce profit a inregistrat FINANCE POWER SRL in 2024?

FINANCE POWER SRL a inregistrat un profit net de 604.132 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.