Activ e‑Factură

ALBERT RUBYN SRL

CUI: 32309781
CIF: 32309781
Reg. Com.: J2013002993238
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 2 octombrie 2013 · 13 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 16:34

Despre ALBERT RUBYN SRL

ALBERT RUBYN SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Periş Com. Periş, judetul ILFOV, infiintata in 2013 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ALBERT RUBYN SRL a raportat o cifra de afaceri de 86.305 RON, in crestere fata de anul precedent (+12.4%). Profitul net inregistrat a fost de 5.498 RON (relativ stabila). Pe parcursul ultimilor 11 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 4.360 RON in 2013 la 86.305 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
86.305 RON
Venituri totale
86.364 RON
Cheltuieli totale
79.844 RON
Profit brut
6.520 RON
Profit net
5.498 RON
Marja profit net
6,37%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
20.803 RON
Stocuri
20.044 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
759 RON
Capital propriu
7.452 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Periş Com. Periş, Str. Principală nr. 718, 77150
Telefon0767187208

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Periş Com. Periş, Str. Principală nr. 718, 77150
Cod poștal: 77150
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Periş Com. Periş, Str. Principală nr. 718, 77150
Cod postal
77150
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 02.10.2013
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2013 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
86.305 RON
Rezultat net
5.498 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 86.305 RON 76.748 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 86.364 RON 76.781 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 79.844 RON 70.466 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 6.520 RON 6.315 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 5.498 RON 5.305 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 20.803 RON 28.930 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 20.803 RON 28.930 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 20.044 RON 24.673 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 759 RON 4.257 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 13.351 RON 21.671 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 7.452 RON 7.259 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active20.803RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

64,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale20.803 RON
Datorii totale13.351 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
26,4 %Profit net / active totale
ROE
73,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,56 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
35,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 86.305 +12,5% față de anul precedent 86.364 79.844 6.520 +3,3% față de anul precedent 5.498 +3,6% față de anul precedent 0 0
2023 76.748 +29,2% față de anul precedent 76.781 70.466 6.315 +91,3% față de anul precedent 5.305 +249,9% față de anul precedent 0 0
2022 59.401 +18,4% față de anul precedent 59.401 56.099 3.302 -44,0% față de anul precedent 1.516 -65,5% față de anul precedent 0 0
2021 50.164 +0,7% față de anul precedent 50.164 44.263 5.901 -43,5% față de anul precedent 4.388 -51,0% față de anul precedent 0 0
2020 49.803 -16,5% față de anul precedent 49.803 39.356 10.447 -6,6% față de anul precedent 8.946 -4,8% față de anul precedent 0 0
2019 59.651 -1,6% față de anul precedent 59.651 48.461 11.190 -9,4% față de anul precedent 9.393 -10,8% față de anul precedent 0 0
2018 60.619 -10,6% față de anul precedent 60.619 48.270 12.349 -23,6% față de anul precedent 10.527 -25,4% față de anul precedent 0 0
2017 67.818 +23,9% față de anul precedent 67.818 51.662 16.156 +369,9% față de anul precedent 14.119 +688,8% față de anul precedent 0 0
2016 54.726 +16,4% față de anul precedent 54.727 51.289 3.438 -59,9% față de anul precedent 1.790 -75,0% față de anul precedent 0 0
2015 47.031 +40,4% față de anul precedent 47.031 38.464 8.567 +27,0% față de anul precedent 7.149 +24,6% față de anul precedent Neraportat 0
2014 33.491 +668,1% față de anul precedent 33.495 26.750 6.745 +676,2% față de anul precedent 5.738 +677,5% față de anul precedent 0 0
2013 4.360 4.360 3.491 869 738 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 20.803 20.803 20.044 0 759
2023 0 28.930 28.930 24.673 0 4.257
2022 0 27.526 27.526 27.241 0 285
2021 272 27.730 28.002 27.496 0 234
2020 739 30.746 31.485 30.651 0 95
2019 1.205 35.815 37.020 35.634 0 181
2018 520 28.760 29.280 28.736 0 24
2017 1.932 28.091 30.023 27.757 0 334
2016 3.344 25.603 28.947 25.313 0 290
2015 0 32.393 32.393 32.192 0 201
2014 0 26.916 26.916 26.655 0 261
2013 473 3.150 3.623 2.882 0 268

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 13.351 -38,4% față de anul precedent 7.452 Neraportat 0
2023 21.671 -15,3% față de anul precedent 7.259 Neraportat 0
2022 25.572 +10,3% față de anul precedent 1.954 Neraportat 0
2021 23.176 +4,9% față de anul precedent 4.826 Neraportat 0
2020 22.101 -18,7% față de anul precedent 9.384 Neraportat 0
2019 27.189 +48,5% față de anul precedent 9.831 Neraportat 0
2018 18.315 +18,4% față de anul precedent 10.965 Neraportat 0
2017 15.466 -42,1% față de anul precedent 14.557 Neraportat 0
2016 26.719 +7,7% față de anul precedent 2.228 Neraportat 0
2015 24.806 +19,6% față de anul precedent 7.587 Neraportat 0
2014 20.740 +672,4% față de anul precedent 6.176 Neraportat 0
2013 2.685 938 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

24din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare14 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

14 repere. O singură cronologie.

Din 2013 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2013 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
14 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 86.305 RON. Profit: 5.498 RON

Cifra de afaceri: 86.305 RON. Profit: 5.498 RON

Cifra de afaceri
86.305 RON +12.45% față de anul precedent
Profit net
5.498 RON +3.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
13.351 RON -38.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 76.748 RON. Profit: 5.305 RON

Cifra de afaceri: 76.748 RON. Profit: 5.305 RON

Cifra de afaceri
76.748 RON +29.2% față de anul precedent
Profit net
5.305 RON +249.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
21.671 RON -15.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 59.401 RON. Profit: 1.516 RON

Cifra de afaceri: 59.401 RON. Profit: 1.516 RON

Cifra de afaceri
59.401 RON +18.41% față de anul precedent
Profit net
1.516 RON -65.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
25.572 RON +10.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 50.164 RON. Profit: 4.388 RON

Cifra de afaceri: 50.164 RON. Profit: 4.388 RON

Cifra de afaceri
50.164 RON +0.72% față de anul precedent
Profit net
4.388 RON -50.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
23.176 RON +4.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 49.803 RON. Profit: 8.946 RON

Cifra de afaceri: 49.803 RON. Profit: 8.946 RON

Cifra de afaceri
49.803 RON -16.51% față de anul precedent
Profit net
8.946 RON -4.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
22.101 RON -18.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 59.651 RON. Profit: 9.393 RON

Cifra de afaceri: 59.651 RON. Profit: 9.393 RON

Cifra de afaceri
59.651 RON -1.6% față de anul precedent
Profit net
9.393 RON -10.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
27.189 RON +48.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 60.619 RON. Profit: 10.527 RON

Cifra de afaceri: 60.619 RON. Profit: 10.527 RON

Cifra de afaceri
60.619 RON -10.62% față de anul precedent
Profit net
10.527 RON -25.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
18.315 RON +18.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 67.818 RON. Profit: 14.119 RON

Cifra de afaceri: 67.818 RON. Profit: 14.119 RON

Cifra de afaceri
67.818 RON +23.92% față de anul precedent
Profit net
14.119 RON +688.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
15.466 RON -42.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 54.726 RON. Profit: 1.790 RON

Cifra de afaceri: 54.726 RON. Profit: 1.790 RON

Cifra de afaceri
54.726 RON +16.36% față de anul precedent
Profit net
1.790 RON -74.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
26.719 RON +7.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 47.031 RON. Profit: 7.149 RON

Cifra de afaceri: 47.031 RON. Profit: 7.149 RON

Cifra de afaceri
47.031 RON +40.43% față de anul precedent
Profit net
7.149 RON +24.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
24.806 RON +19.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 33.491 RON. Profit: 5.738 RON

Cifra de afaceri: 33.491 RON. Profit: 5.738 RON

Cifra de afaceri
33.491 RON +668.14% față de anul precedent
Profit net
5.738 RON +677.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
20.740 RON +672.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 4.360 RON. Profit: 738 RON

Cifra de afaceri: 4.360 RON. Profit: 738 RON

Cifra de afaceri
4.360 RON
Profit net
738 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.685 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataALBERT RUBYN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Periş Com. Periş (ILFOV)

ALBERT RUBYN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Periş Com. Periş (ILFOV)

14 din 14 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Ilfov

TURICON EXPLORE S.R.L.
CUI: 46820475CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Sat Dudu Com. Chiajna2022-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.887 RON
Profit
7.882 RON
Angajati
1
GRANADA COM S.R.L.
CUI: 480715CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari1992-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.067 RON
Profit
31.881 RON
Angajati
1
LADA CU PROVIZII S.R.L.
CUI: 44147594CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2021-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
87.844 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PROTECT PLANT SRL
CUI: 14717111CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Sat Jilava Com. Jilava2002-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
85.923 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FLY FLORES S.R.L.
CUI: 46477564CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Com. Jilava2022-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.725 RON
Profit
19.570 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Ilfov

MINI TIR SPED S.R.L.
CUI: 32279362CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Sat Dudu Com. Chiajna2013-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
218.053 RON
Profit
8.132 RON
Angajati
1
KYM TRANS EXPERT SRL
CUI: 32320216CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos2013-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.796.430 RON
Profit
846.598 RON
Angajati
13
LAZ PACK SRL
CUI: 32267520CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2013-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
179.783 RON
Profit
13.291 RON
Angajati
0
BETTVAL EVENTS SRL
CUI: 32324765CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Sat Snagov Com. Snagov2013-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
289.943 RON
Profit
6.375 RON
Angajati
1

Alte firme din Ilfov

ADY & STYLE SRL
CUI: 32309765CAEN: 9621
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2013-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
115.616 RON
Profit
1.449 RON
Angajati
2
TOTAL RECOVERY SERVICES SRL
CUI: 32310204CAEN: 4778
Activ
ILFOV, Sat Căciulaţi Com. Moara Vlăsiei2013-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BLUEPOINT SYSTEMS SRL
CUI: 32300510CAEN: 4712
Activ
ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna2013-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
227.568 RON
Profit
38.261 RON
Angajati
0
ADIMON SHOP S.R.L.
CUI: 32322055CAEN: 4642
Activ
ILFOV, Orş. Pantelimon2013-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.847.075 RON
Profit
213.718 RON
Angajati
8
NEXT 2 ENDE SRL
CUI: 32216844CAEN: 8730
Activ
ILFOV, Sat Dudu Com. Chiajna2013-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
900.136 RON
Profit
65.116 RON
Angajati
7
IQPEDIA S.R.L.
CUI: 32425603CAEN: 6202
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2013-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.305 RON
Profit
33.056 RON
Angajati
0
GRIAND ANTREPRENOR SRL
CUI: 31158206CAEN: 2369
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2013-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
IRIMIA AIMIRI SRL
CUI: 33253573CAEN: 6812
Activ
ILFOV, Sat Chiajna Com. Chiajna2014-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.025.808 RON
Profit
1.229.196 RON
Angajati
1
DASEROCON S.R.L.
CUI: 14049926CAEN: 4613
Activ
ILFOV, Sat Ordoreanu Com. Clinceni2001-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
531.692 RON
Profit
223.536 RON
Angajati
2
NORTH PROPERTY S.R.L.
CUI: 39127922CAEN: 4615
Activ
ILFOV, Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos2018-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
199.951 RON
Profit
111.206 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ALBERT RUBYN SRL?

CUI-ul ALBERT RUBYN SRL este 32309781.

Unde este sediul ALBERT RUBYN SRL?

ALBERT RUBYN SRL are sediul in Romania, ILFOV, Sat Periş Com. Periş, Str. Principală nr. 718, 77150, Sat Periş Com. Periş, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata ALBERT RUBYN SRL?

ALBERT RUBYN SRL a fost infiintata in anul 2013 (13 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ALBERT RUBYN SRL in 2024?

In 2024, ALBERT RUBYN SRL a raportat o cifra de afaceri de 86.305 RON.

Ce activitate are ALBERT RUBYN SRL?

ALBERT RUBYN SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat ALBERT RUBYN SRL in 2024?

ALBERT RUBYN SRL a inregistrat un profit net de 5.498 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.