Activ Plătitor TVA

EBIN ONLINE SRL

CUI: 33759954
CIF: RO33759954
Reg. Com.: J12/3162/2014
CAEN: 4791
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 noiembrie 2014 · 11 ani
Distribuie:

Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 16:54

Despre EBIN ONLINE SRL

EBIN ONLINE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Gherla, judetul CLUJ, infiintata in 2014 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat" (cod CAEN 4791), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, EBIN ONLINE SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.761.293 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+4.2%). Profitul net inregistrat a fost de 163.717 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 6. Pe parcursul ultimilor 10 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 4.899 RON in 2014 la 2.761.293 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.761.293 RON
Venituri totale
2.788.700 RON
Cheltuieli totale
2.593.752 RON
Profit brut
194.948 RON
Profit net
163.717 RON
Marja profit net
5,93%
Active imobilizate
2.218.347 RON
Active circulante
867.779 RON
Stocuri
588.359 RON
Creanțe
215.360 RON
Casa & conturi bănci
64.060 RON
Capital propriu
326.596 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Gherla, Str. Plugarilor nr. 8, 405300
Telefon0756656993

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Gherla, Str. Plugarilor nr. 8, 405300
Cod poștal: 405300
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Gherla, Str. Plugarilor nr. 8, 405300
Cod postal
405300
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 03.11.2014
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Gherla
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.761.293 RON
Rezultat net
163.717 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.761.293 RON 2.651.090 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.788.700 RON 2.688.220 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.593.752 RON 2.594.811 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 194.948 RON 93.409 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 163.717 RON 69.919 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.218.347 RON 95.586 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 867.779 RON 969.242 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 3.086.126 RON 1.064.828 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 588.359 RON 539.489 RON
CreanțeSume de încasat 215.360 RON 348.482 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 64.060 RON 81.271 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.759.551 RON 901.958 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 326.596 RON 162.880 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 6 persoane 6 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active3.086.126RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

89,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale3.086.126 RON
Datorii totale2.759.551 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
5,3 %Profit net / active totale
ROE
50,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,31 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
10,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.761.293 +4,2% față de anul precedent 2.788.700 2.593.752 194.948 +108,7% față de anul precedent 163.717 +134,2% față de anul precedent 0 0
2023 2.651.090 -20,5% față de anul precedent 2.688.220 2.594.811 93.409 +22,7% față de anul precedent 69.919 +49,6% față de anul precedent 0 0
2022 3.334.767 -5,6% față de anul precedent 3.347.592 3.271.479 76.113 -5,1% față de anul precedent 46.741 +2,6% față de anul precedent 0 0
2021 3.532.720 -8,2% față de anul precedent 3.543.036 3.462.815 80.221 45.542 0 0
2020 3.848.034 +17,0% față de anul precedent 3.917.386 4.068.519 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 151.133 187.741
2019 3.289.118 +51,9% față de anul precedent 3.407.952 3.229.433 178.519 +24,0% față de anul precedent 144.440 +19,6% față de anul precedent 0 0
2018 2.165.645 +89,1% față de anul precedent 2.318.403 2.174.418 143.985 +33,7% față de anul precedent 120.801 +27,1% față de anul precedent 0 0
2017 1.145.245 +54,3% față de anul precedent 1.223.083 1.115.368 107.715 +42,8% față de anul precedent 95.042 +57,1% față de anul precedent 0 0
2016 742.123 +155,1% față de anul precedent 798.502 723.068 75.434 +218,1% față de anul precedent 60.492 +311,7% față de anul precedent 0 0
2015 290.869 +5.837,3% față de anul precedent 300.680 276.966 23.714 +9.579,2% față de anul precedent 14.694 +14.893,9% față de anul precedent Neraportat 0
2014 4.899 4.901 4.656 245 98 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.218.347 867.779 3.086.126 588.359 215.360 64.060
2023 95.586 969.242 1.064.828 539.489 348.482 81.271
2022 88.958 907.406 996.364 556.099 36.241 315.066
2021 93.784 689.218 783.002 488.111 17.466 183.641
2020 89.628 641.507 731.135 430.210 170.151 41.146
2019 29.066 465.385 494.451 188.864 109.132 167.389
2018 31.544 398.515 430.059 100.020 81.525 216.970
2017 2.536 224.162 226.698 4.739 51.113 168.310
2016 4.809 105.445 110.254 13.404 10.847 81.194
2015 4.758 31.822 36.580 1.012 649 30.161
2014 0 3.243 3.243 0 82 3.161

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.759.551 +206,0% față de anul precedent 326.596 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2023 901.958 -0,2% față de anul precedent 162.880 Neraportat 6
2022 903.412 +22,6% față de anul precedent 92.961 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 736.782 +0,9% față de anul precedent 46.220 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2020 730.458 +196,9% față de anul precedent 677 Neraportat 8 +100,0% față de anul precedent
2019 246.032 +5,2% față de anul precedent 248.419 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2018 233.803 +83,2% față de anul precedent 196.084 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2017 127.653 +267,1% față de anul precedent 99.045 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2016 34.770 +61,1% față de anul precedent 75.484 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 21.588 +633,0% față de anul precedent 14.992 Neraportat 1
2014 2.945 298 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

43din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare18 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.761.293 RON. Profit: 163.717 RON

Cifra de afaceri: 2.761.293 RON. Profit: 163.717 RON

Cifra de afaceri
2.761.293 RON +4.16% față de anul precedent
Profit net
163.717 RON +134.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
2.759.551 RON +205.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.651.090 RON. Profit: 69.919 RON

Cifra de afaceri: 2.651.090 RON. Profit: 69.919 RON

Cifra de afaceri
2.651.090 RON -20.5% față de anul precedent
Profit net
69.919 RON +49.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6
Datorii
901.958 RON -0.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 3.334.767 RON. Profit: 46.741 RON

Cifra de afaceri: 3.334.767 RON. Profit: 46.741 RON

Cifra de afaceri
3.334.767 RON -5.6% față de anul precedent
Profit net
46.741 RON +2.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
903.412 RON +22.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 3.532.720 RON. Profit: 45.542 RON

Cifra de afaceri: 3.532.720 RON. Profit: 45.542 RON

Cifra de afaceri
3.532.720 RON -8.19% față de anul precedent
Profit net
45.542 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
736.782 RON +0.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 3.848.034 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.848.034 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.848.034 RON +16.99% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
187.741 RON
Angajati
8 +100% față de anul precedent
Datorii
730.458 RON +196.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 3.289.118 RON. Profit: 144.440 RON

Cifra de afaceri: 3.289.118 RON. Profit: 144.440 RON

Cifra de afaceri
3.289.118 RON +51.88% față de anul precedent
Profit net
144.440 RON +19.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
246.032 RON +5.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.165.645 RON. Profit: 120.801 RON

Cifra de afaceri: 2.165.645 RON. Profit: 120.801 RON

Cifra de afaceri
2.165.645 RON +89.1% față de anul precedent
Profit net
120.801 RON +27.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
233.803 RON +83.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.145.245 RON. Profit: 95.042 RON

Cifra de afaceri: 1.145.245 RON. Profit: 95.042 RON

Cifra de afaceri
1.145.245 RON +54.32% față de anul precedent
Profit net
95.042 RON +57.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
127.653 RON +267.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 742.123 RON. Profit: 60.492 RON

Cifra de afaceri: 742.123 RON. Profit: 60.492 RON

Cifra de afaceri
742.123 RON +155.14% față de anul precedent
Profit net
60.492 RON +311.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
34.770 RON +61.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 290.869 RON. Profit: 14.694 RON

Cifra de afaceri: 290.869 RON. Profit: 14.694 RON

Cifra de afaceri
290.869 RON +5837.31% față de anul precedent
Profit net
14.694 RON +14893.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
21.588 RON +633.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 4.899 RON. Profit: 98 RON

Cifra de afaceri: 4.899 RON. Profit: 98 RON

Cifra de afaceri
4.899 RON
Profit net
98 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.945 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataEBIN ONLINE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4791 in Mun. Gherla (CLUJ)

EBIN ONLINE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4791 in Mun. Gherla (CLUJ)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4791, Cluj

INMARK AV S.R.L.
CUI: 42094515CAEN: 4791
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2020-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.852.314 RON
Profit
454.713 RON
Angajati
2
QUICK FIT TYRE SRL
CUI: 27679150CAEN: 4791
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2010-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.754.918 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PREMIERDENTA MED S.R.L.
CUI: 38961287CAEN: 4791
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2018-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.135.577 RON
Profit
766.449 RON
Angajati
3
KANDERO HUB SRL
CUI: 37779156CAEN: 4791
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.732.398 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SITA RAM S.R.L.
CUI: 26102535CAEN: 4791
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2009-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.215.727 RON
Profit
1.188.829 RON
Angajati
5
HOMEHUB APPLIANCES S.R.L.
CUI: 49209990CAEN: 4791
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.999.250 RON
Profit
14.171 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4791, Cluj

EXPRES SALES SRL
CUI: 33754086CAEN: 4791
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2014-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
3.033 RON
Angajati
0
FIG JEWELLERY ROMANIA SRL
CUI: 33922368CAEN: 4791
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.797.321 RON
Profit
245.831 RON
Angajati
17
RSM SOLUTIONS SRL
CUI: 33719607CAEN: 4791
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-10-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.883 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Cluj

ACS STRUCTURIS SRL
CUI: 33759938CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
667.731 RON
Profit
354.275 RON
Angajati
2
TECOMTECH SRL
CUI: 33754051CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
686.369 RON
Profit
597.076 RON
Angajati
1
RT LOTUS CENTER SRL
CUI: 33679952CAEN: 8622
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.061.055 RON
Profit
0 RON
Angajati
21
BRIDE NICOLE S.R.L.
CUI: 33839530CAEN: 9623
Activ
CLUJ, Mun. Turda2014-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.419 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
STREAT BANDIDOS SRL
CUI: 32952638CAEN: 5612
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
127.006 RON
Profit
2.869 RON
Angajati
1
ROTIS ELECTRIC SRL
CUI: 34548726CAEN: 4321
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2015-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.950 RON
Profit
5.053 RON
Angajati
1
LA MITICA S.R.L.
CUI: 21647230CAEN: 5520
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2007-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.808 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul EBIN ONLINE SRL?

CUI-ul EBIN ONLINE SRL este 33759954.

Unde este sediul EBIN ONLINE SRL?

EBIN ONLINE SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Gherla, Str. Plugarilor nr. 8, 405300, Mun. Gherla, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata EBIN ONLINE SRL?

EBIN ONLINE SRL a fost infiintata in anul 2014 (11 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a EBIN ONLINE SRL in 2024?

In 2024, EBIN ONLINE SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.761.293 RON.

Cati angajati are EBIN ONLINE SRL?

EBIN ONLINE SRL a raportat un numar mediu de 6 salariati in 2024.

Ce activitate are EBIN ONLINE SRL?

EBIN ONLINE SRL are codul CAEN principal 4791 (Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat).

Ce profit a inregistrat EBIN ONLINE SRL in 2024?

EBIN ONLINE SRL a inregistrat un profit net de 163.717 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.