Activ Plătitor TVAe‑Factură

KRONIA CITY SRL

CUI: 34732558
CIF: RO34732558
Reg. Com.: J2015008128405
CAEN: 4712
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 2 iulie 2015 · 11 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 05:54

Despre KRONIA CITY SRL

KRONIA CITY SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Popeşti-Leordeni, judetul ILFOV, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare" (cod CAEN 4712), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, KRONIA CITY SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.407.487 RON, in crestere fata de anul precedent (+7.5%). Profitul net inregistrat a fost de 12.846 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 9 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 112.839 RON in 2015 la 1.407.487 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din decembrie 2022.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.407.487 RON
Venituri totale
1.389.086 RON
Cheltuieli totale
1.339.746 RON
Profit brut
49.340 RON
Profit net
12.846 RON
Marja profit net
0,91%
Active imobilizate
87.827 RON
Active circulante
350.869 RON
Stocuri
132.321 RON
Creanțe
90.969 RON
Casa & conturi bănci
127.579 RON
Capital propriu
14.332 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni, Str. Biruinţei nr. 35H
Detalii adresaCAMERA 2

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni, Str. Biruinţei nr. 35H
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni, Str. Biruinţei nr. 35H
Detalii
CAMERA 2
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 09.09.2025
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 decembrie 2022)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2015 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.407.487 RON
Rezultat net
12.846 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.407.487 RON 1.309.373 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.389.086 RON 1.437.754 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.339.746 RON 1.359.434 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 49.340 RON 78.320 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 12.846 RON 64.084 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 87.827 RON 70.767 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 350.869 RON 419.605 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 438.696 RON 490.372 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 132.321 RON 114.878 RON
CreanțeSume de încasat 90.969 RON 124.600 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 127.579 RON 180.127 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 424.937 RON 424.801 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 14.332 RON 65.571 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active438.696RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

96,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale438.696 RON
Datorii totale424.937 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
2,9 %Profit net / active totale
ROE
89,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,83 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
3,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.407.487 +7,5% față de anul precedent 1.389.086 1.339.746 49.340 -37,0% față de anul precedent 12.846 -80,0% față de anul precedent 0 0
2023 1.309.373 +3,3% față de anul precedent 1.437.754 1.359.434 78.320 -14,9% față de anul precedent 64.084 -19,5% față de anul precedent 0 0
2022 1.267.054 -6,3% față de anul precedent 1.326.991 1.235.007 91.984 -69,8% față de anul precedent 79.567 -72,8% față de anul precedent 0 0
2021 1.351.769 +68,0% față de anul precedent 1.372.886 1.067.973 304.913 +449,8% față de anul precedent 292.776 +515,8% față de anul precedent 0 0
2020 804.612 +3,7% față de anul precedent 813.247 757.791 55.456 -50,0% față de anul precedent 47.544 -53,9% față de anul precedent 0 0
2019 775.684 +55,3% față de anul precedent 783.464 672.628 110.836 +263,2% față de anul precedent 103.079 +304,0% față de anul precedent 0 0
2018 499.437 +36,3% față de anul precedent 483.607 453.086 30.521 +344,2% față de anul precedent 25.514 +1.205,1% față de anul precedent 0 0
2017 366.458 +13,3% față de anul precedent 380.133 373.262 6.871 -70,0% față de anul precedent 1.955 -87,2% față de anul precedent 0 0
2016 323.480 +186,7% față de anul precedent 323.839 300.932 22.907 -5,3% față de anul precedent 15.325 -32,1% față de anul precedent 0 0
2015 112.839 116.014 91.828 24.186 22.578 Neraportat 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 87.827 350.869 438.696 132.321 90.969 127.579
2023 70.767 419.605 490.372 114.878 124.600 180.127
2022 150.706 502.396 653.102 187.976 100.981 213.439
2021 73.368 579.774 653.142 117.869 232.759 229.146
2020 14.619 414.031 428.650 76.419 82.403 255.209
2019 10.176 222.808 232.984 84.066 55.569 83.173
2018 12.710 169.971 182.681 38.381 62.149 69.441
2017 14.443 140.186 154.629 68.554 50.950 20.682
2016 35.630 145.495 181.125 53.674 85.199 6.622
2015 81.110 48.173 129.283 3.893 39.721 4.559

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 424.937 +0,0% față de anul precedent 14.332 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2023 424.801 -25,8% față de anul precedent 65.571 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2022 572.815 +59,3% față de anul precedent 80.287 Neraportat 4
2021 359.646 +38,0% față de anul precedent 293.496 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 260.599 +107,1% față de anul precedent 51.698 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2019 125.813 -17,8% față de anul precedent 107.233 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2018 153.113 +0,4% față de anul precedent 29.568 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2017 152.474 +1,9% față de anul precedent 2.155 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2016 149.596 +34,3% față de anul precedent 36.674 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 111.383 22.778 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

44din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare19 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.407.487 RON. Profit: 12.846 RON

Cifra de afaceri: 1.407.487 RON. Profit: 12.846 RON

Cifra de afaceri
1.407.487 RON +7.49% față de anul precedent
Profit net
12.846 RON -79.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
424.937 RON +0.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.309.373 RON. Profit: 64.084 RON

Cifra de afaceri: 1.309.373 RON. Profit: 64.084 RON

Cifra de afaceri
1.309.373 RON +3.34% față de anul precedent
Profit net
64.084 RON -19.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
424.801 RON -25.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.267.054 RON. Profit: 79.567 RON

Cifra de afaceri: 1.267.054 RON. Profit: 79.567 RON

Cifra de afaceri
1.267.054 RON -6.27% față de anul precedent
Profit net
79.567 RON -72.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
572.815 RON +59.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.351.769 RON. Profit: 292.776 RON

Cifra de afaceri: 1.351.769 RON. Profit: 292.776 RON

Cifra de afaceri
1.351.769 RON +68% față de anul precedent
Profit net
292.776 RON +515.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
359.646 RON +38.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 804.612 RON. Profit: 47.544 RON

Cifra de afaceri: 804.612 RON. Profit: 47.544 RON

Cifra de afaceri
804.612 RON +3.73% față de anul precedent
Profit net
47.544 RON -53.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
260.599 RON +107.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 775.684 RON. Profit: 103.079 RON

Cifra de afaceri: 775.684 RON. Profit: 103.079 RON

Cifra de afaceri
775.684 RON +55.31% față de anul precedent
Profit net
103.079 RON +304.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
125.813 RON -17.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 499.437 RON. Profit: 25.514 RON

Cifra de afaceri: 499.437 RON. Profit: 25.514 RON

Cifra de afaceri
499.437 RON +36.29% față de anul precedent
Profit net
25.514 RON +1205.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
153.113 RON +0.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 366.458 RON. Profit: 1.955 RON

Cifra de afaceri: 366.458 RON. Profit: 1.955 RON

Cifra de afaceri
366.458 RON +13.29% față de anul precedent
Profit net
1.955 RON -87.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
152.474 RON +1.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 323.480 RON. Profit: 15.325 RON

Cifra de afaceri: 323.480 RON. Profit: 15.325 RON

Cifra de afaceri
323.480 RON +186.67% față de anul precedent
Profit net
15.325 RON -32.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
149.596 RON +34.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 112.839 RON. Profit: 22.578 RON

Cifra de afaceri: 112.839 RON. Profit: 22.578 RON

Cifra de afaceri
112.839 RON
Profit net
22.578 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
111.383 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataKRONIA CITY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4712 in Orş. Popeşti-Leordeni (ILFOV)

KRONIA CITY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4712 in Orş. Popeşti-Leordeni (ILFOV)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4712, Ilfov

YIWAN SHOP S.R.L.
CUI: 46115840CAEN: 4712
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2022-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.426.225 RON
Profit
0 RON
Angajati
9
ERB SMART DEALS S.R.L.
CUI: 39162881CAEN: 4712
Activ
ILFOV, Sat Vârteju Orş. Măgurele2018-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.391.048 RON
Profit
271.167 RON
Angajati
4
FRAIMAR PRO S.R.L.
CUI: 40094446CAEN: 4712
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2018-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.431.449 RON
Profit
23.044 RON
Angajati
1
AX BOX KING SRL
CUI: 26624580CAEN: 4712
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2010-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.386.565 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ENCANTO SPIRIT SRL
CUI: 19200000CAEN: 4712
Activ
ILFOV, Sat Moara Vlăsiei Com. Moara Vlăsiei2006-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.572.392 RON
Profit
375.027 RON
Angajati
10
ISATIS SHOP S.R.L.
CUI: 37617316CAEN: 4712
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2017-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.236.138 RON
Profit
76.061 RON
Angajati
9

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4712, Ilfov

MIZATOP SRL
CUI: 34702972CAEN: 4712
Activ
ILFOV, Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia2015-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
249.580 RON
Profit
81.161 RON
Angajati
1
NUDE COLLECTION SRL
CUI: 34756328CAEN: 4712
Activ
ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna2015-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.294.609 RON
Profit
17.483 RON
Angajati
1
VISION WAY SRL
CUI: 34691750CAEN: 4712
Activ
ILFOV, Com. Berceni2015-06-24
fara e-Factura
FIRE LOGISTICS SRL
CUI: 34758850CAEN: 4712
Activ
ILFOV, Sat Petreşti Com. Corbeanca2015-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.983.083 RON
Profit
0 RON
Angajati
10

Alte firme din Ilfov

LCI BOUTIQUE SRL
CUI: 34732221CAEN: 4649
Activ
ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti2015-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.263 RON
Profit
22.356 RON
Angajati
0
MEDALEX CENTER SRL
CUI: 34733855CAEN: 8690
Activ
ILFOV, Sat Jilava Com. Jilava2015-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
512.974 RON
Profit
201.211 RON
Angajati
5
BILOUD SRL
CUI: 34723223CAEN: 6310
Activ
ILFOV, Sat Chiajna Com. Chiajna2015-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.007.063 RON
Profit
48.578 RON
Angajati
1
BUBUSHU FUN SRL
CUI: 34736320CAEN: 9329
Activ
ILFOV, Com. Berceni2015-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
282.625 RON
Profit
39.688 RON
Angajati
2
MALURO BEST TEAM S.R.L.
CUI: 34663687CAEN: 1429
Activ
ILFOV, Sat Moara Vlăsiei Com. Moara Vlăsiei2015-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.000 RON
Profit
840 RON
Angajati
0
SSC SERVICII S.R.L.
CUI: 34792975CAEN: 8299
Activ
ILFOV, Sat Tânganu Com. Cernica2015-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TEA ART FILM SRL
CUI: 33854751CAEN: 5911
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2014-11-28
fara e-Factura
PIIC ON TOP CONCEPT SRL
CUI: 35369397CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2015-12-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.671 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GECO MARKET SRL
CUI: 18711782CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2006-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
416.833 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul KRONIA CITY SRL?

CUI-ul KRONIA CITY SRL este 34732558.

Unde este sediul KRONIA CITY SRL?

KRONIA CITY SRL are sediul in Romania, ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni, Str. Biruinţei nr. 35H, Orş. Popeşti-Leordeni, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata KRONIA CITY SRL?

KRONIA CITY SRL a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a KRONIA CITY SRL in 2024?

In 2024, KRONIA CITY SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.407.487 RON.

Cati angajati are KRONIA CITY SRL?

KRONIA CITY SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are KRONIA CITY SRL?

KRONIA CITY SRL are codul CAEN principal 4712 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare).

Ce profit a inregistrat KRONIA CITY SRL in 2024?

KRONIA CITY SRL a inregistrat un profit net de 12.846 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.