Activ Plătitor TVA

AGRO SIL-CO STAR SRL

CUI: 34759553
CIF: RO34759553
Reg. Com.: J2015001537132
CAEN: 0111
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 iulie 2015 · 11 ani
Distribuie:

Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 22:43

Despre AGRO SIL-CO STAR SRL

AGRO SIL-CO STAR SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Cobadin Com. Cobadin, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase" (cod CAEN 0111), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AGRO SIL-CO STAR SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.999.631 RON, in scadere fata de anul precedent (-33.2%). Profitul net inregistrat a fost de 151.174 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 7, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 9 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 41.650 RON in 2015 la 1.999.631 RON in 2024. Datoriile raportate (4.011.643 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.999.631 RON
Venituri totale
3.629.627 RON
Cheltuieli totale
3.466.867 RON
Profit brut
162.760 RON
Profit net
151.174 RON
Marja profit net
7,56%
Active imobilizate
2.428.796 RON
Active circulante
4.030.931 RON
Stocuri
3.579.374 RON
Creanțe
353.976 RON
Casa & conturi bănci
97.581 RON
Capital propriu
2.448.084 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Sat Cobadin Com. Cobadin, Str. Ciocârliei nr. 6
Detalii adresaetaj
Telefon0728931976

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Sat Cobadin Com. Cobadin, Str. Ciocârliei nr. 6
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Sat Cobadin Com. Cobadin, Str. Ciocârliei nr. 6
Detalii
etaj
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.07.2015
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Eforie
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2015 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.999.631 RON
Rezultat net
151.174 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.999.631 RON 2.995.368 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 3.629.627 RON 3.967.785 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 3.466.867 RON 3.771.597 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 162.760 RON 196.188 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 151.174 RON 134.234 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.428.796 RON 2.742.797 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 4.030.931 RON 3.757.136 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 6.459.727 RON 6.499.933 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 3.579.374 RON 2.910.750 RON
CreanțeSume de încasat 353.976 RON 795.896 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 97.581 RON 50.490 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 4.011.643 RON 4.203.023 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 2.448.084 RON 2.296.910 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 7 persoane 9 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active6.459.727RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

62,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale6.459.727 RON
Datorii totale4.011.643 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
2,3 %Profit net / active totale
ROE
6,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,00 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
37,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.999.631 -33,2% față de anul precedent 3.629.627 3.466.867 162.760 -17,0% față de anul precedent 151.174 +12,6% față de anul precedent 0 0
2023 2.995.368 -35,1% față de anul precedent 3.967.785 3.771.597 196.188 -76,1% față de anul precedent 134.234 -82,6% față de anul precedent 0 0
2022 4.615.409 +95,7% față de anul precedent 5.329.319 4.509.673 819.646 +1.077,6% față de anul precedent 771.663 +1.810,2% față de anul precedent 0 0
2021 2.358.929 +450,7% față de anul precedent 3.526.996 3.457.392 69.604 +68,8% față de anul precedent 40.398 +13,8% față de anul precedent 0 0
2020 428.357 -71,0% față de anul precedent 2.024.128 1.982.881 41.247 -73,7% față de anul precedent 35.508 -75,0% față de anul precedent 0 0
2019 1.478.084 -35,1% față de anul precedent 3.268.826 3.111.996 156.830 -70,5% față de anul precedent 141.803 -72,4% față de anul precedent 0 0
2018 2.277.327 +35,7% față de anul precedent 3.057.591 2.525.252 532.339 +114,8% față de anul precedent 514.427 +120,4% față de anul precedent 0 0
2017 1.677.802 +74,9% față de anul precedent 1.689.357 1.441.517 247.840 -40,9% față de anul precedent 233.448 -43,0% față de anul precedent 0 0
2016 959.489 +2.203,7% față de anul precedent 2.103.953 1.684.362 419.591 +7.955,1% față de anul precedent 409.609 +10.246,3% față de anul precedent 0 0
2015 41.650 66.150 60.941 5.209 3.959 Neraportat 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.428.796 4.030.931 6.459.727 3.579.374 353.976 97.581
2023 2.742.797 3.757.136 6.499.933 2.910.750 795.896 50.490
2022 2.934.518 4.000.122 6.934.640 2.885.480 900.879 213.763
2021 2.852.752 3.353.761 6.206.513 2.685.336 510.203 158.222
2020 3.024.317 3.185.907 6.210.224 2.954.602 147.019 84.286
2019 3.381.290 3.363.366 6.744.656 2.274.568 999.867 88.931
2018 3.313.637 1.927.750 5.241.387 1.344.950 560.844 21.956
2017 2.576.199 1.176.083 3.752.282 746.260 417.660 12.163
2016 27.438 909.400 936.838 427.906 381.328 100.166
2015 577 46.805 47.382 4.975 41.650 180

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 4.011.643 -4,6% față de anul precedent 2.448.084 Neraportat 7 -22,2% față de anul precedent
2023 4.203.023 -11,9% față de anul precedent 2.296.910 Neraportat 9 +50,0% față de anul precedent
2022 4.771.964 -0,9% față de anul precedent 2.162.676 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2021 4.815.500 -0,9% față de anul precedent 1.391.013 Neraportat 5 -37,5% față de anul precedent
2020 4.859.609 -10,7% față de anul precedent 1.350.615 Neraportat 8 -11,1% față de anul precedent
2019 5.441.210 +33,4% față de anul precedent 1.303.446 Neraportat 9 +12,5% față de anul precedent
2018 4.079.744 +31,4% față de anul precedent 1.161.643 Neraportat 8 +100,0% față de anul precedent
2017 3.105.066 +493,6% față de anul precedent 647.216 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2016 523.069 +1.110,2% față de anul precedent 413.769 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 43.223 4.159 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

43din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare13 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.999.631 RON. Profit: 151.174 RON

Cifra de afaceri: 1.999.631 RON. Profit: 151.174 RON

Cifra de afaceri
1.999.631 RON -33.24% față de anul precedent
Profit net
151.174 RON +12.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -22.22% față de anul precedent
Datorii
4.011.643 RON -4.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.995.368 RON. Profit: 134.234 RON

Cifra de afaceri: 2.995.368 RON. Profit: 134.234 RON

Cifra de afaceri
2.995.368 RON -35.1% față de anul precedent
Profit net
134.234 RON -82.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +50% față de anul precedent
Datorii
4.203.023 RON -11.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 4.615.409 RON. Profit: 771.663 RON

Cifra de afaceri: 4.615.409 RON. Profit: 771.663 RON

Cifra de afaceri
4.615.409 RON +95.66% față de anul precedent
Profit net
771.663 RON +1810.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
4.771.964 RON -0.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.358.929 RON. Profit: 40.398 RON

Cifra de afaceri: 2.358.929 RON. Profit: 40.398 RON

Cifra de afaceri
2.358.929 RON +450.69% față de anul precedent
Profit net
40.398 RON +13.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -37.5% față de anul precedent
Datorii
4.815.500 RON -0.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 428.357 RON. Profit: 35.508 RON

Cifra de afaceri: 428.357 RON. Profit: 35.508 RON

Cifra de afaceri
428.357 RON -71.02% față de anul precedent
Profit net
35.508 RON -74.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -11.11% față de anul precedent
Datorii
4.859.609 RON -10.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.478.084 RON. Profit: 141.803 RON

Cifra de afaceri: 1.478.084 RON. Profit: 141.803 RON

Cifra de afaceri
1.478.084 RON -35.1% față de anul precedent
Profit net
141.803 RON -72.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +12.5% față de anul precedent
Datorii
5.441.210 RON +33.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.277.327 RON. Profit: 514.427 RON

Cifra de afaceri: 2.277.327 RON. Profit: 514.427 RON

Cifra de afaceri
2.277.327 RON +35.73% față de anul precedent
Profit net
514.427 RON +120.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +100% față de anul precedent
Datorii
4.079.744 RON +31.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.677.802 RON. Profit: 233.448 RON

Cifra de afaceri: 1.677.802 RON. Profit: 233.448 RON

Cifra de afaceri
1.677.802 RON +74.86% față de anul precedent
Profit net
233.448 RON -43.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
3.105.066 RON +493.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 959.489 RON. Profit: 409.609 RON

Cifra de afaceri: 959.489 RON. Profit: 409.609 RON

Cifra de afaceri
959.489 RON +2203.7% față de anul precedent
Profit net
409.609 RON +10246.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
523.069 RON +1110.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 41.650 RON. Profit: 3.959 RON

Cifra de afaceri: 41.650 RON. Profit: 3.959 RON

Cifra de afaceri
41.650 RON
Profit net
3.959 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
43.223 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAGRO SIL-CO STAR SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0111 in Sat Cobadin Com. Cobadin (CONSTANŢA)

AGRO SIL-CO STAR SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0111 in Sat Cobadin Com. Cobadin (CONSTANŢA)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0111, Constanţa

AGRO CDJ CULTURE SRL
CUI: 34870828CAEN: 0111
Activ
CONSTANŢA, Sat Adamclisi Com. Adamclisi2015-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.005.964 RON
Profit
108.454 RON
Angajati
2
LEGCERCOM SRL
CUI: 2428632CAEN: 0111
Activ
CONSTANŢA, Sat Cobadin Com. Cobadin1992-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.995.148 RON
Profit
352.590 RON
Angajati
6
AGRODACBRI S.R.L.
CUI: 39952619CAEN: 0111
Activ
CONSTANŢA, Sat Petroşani Com. Deleni2018-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.040.507 RON
Profit
1.181.529 RON
Angajati
3
ROYAL GRAINS S.R.L.
CUI: 43101416CAEN: 0111
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2020-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.992.452 RON
Profit
246.272 RON
Angajati
5
DACO CRIS DANY SRL
CUI: 21679487CAEN: 0111
Activ
CONSTANŢA, Sat Corbu Com. Corbu2007-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.160.353 RON
Profit
1.085 RON
Angajati
3
ABDURAIM TRANS SRL
CUI: 13815243CAEN: 0111
Activ
CONSTANŢA, Sat Topraisar Com. Topraisar2001-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.880.732 RON
Profit
613.373 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0111, Constanţa

ERGUN ȘI FIII SRL
CUI: 34754939CAEN: 0111
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia2015-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
442.236 RON
Profit
109.536 RON
Angajati
6
AGRO IND CHRIS SRL
CUI: 34775699CAEN: 0111
Activ
CONSTANŢA, Sat General Scărişoreanu Com. Amzacea2015-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
144.781 RON
Profit
4.638 RON
Angajati
1
YANIS TRUCK SRL
CUI: 34678041CAEN: 0111
Activ
CONSTANŢA, Sat Poarta Albă Com. Poarta Albă2015-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
116.000 RON
Profit
14.712 RON
Angajati
1
AUTONINY PROD SRL
CUI: 34781046CAEN: 0111
Activ
CONSTANŢA, Sat Băneasa Com. Băneasa2015-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.181 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Constanţa

GREEN EXECUTIVE SRL
CUI: 34759545CAEN: 5520
Activ
CONSTANŢA, Sat Corbu Com. Corbu2015-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.249 RON
Profit
4.005 RON
Angajati
0
VADU SERĂ SRL
CUI: 34760876CAEN: 0113
Activ
CONSTANŢA, Sat Vadu Com. Corbu2015-07-10
fara e-Factura
ALIMENT BSA SUD S.R.L.
CUI: 34747915CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Loc. Eforie Sud Orş. Eforie2015-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.284.129 RON
Profit
494.271 RON
Angajati
4
AGIO TRE SRL
CUI: 34640942CAEN: 5611
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2015-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
210.580 RON
Profit
13.059 RON
Angajati
2
GLOSSY DENT S.R.L.
CUI: 34887714CAEN: 8623
Activ
CONSTANŢA, Sat Ciocârlia de Sus Com. Ciocârlia2015-08-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
644.441 RON
Profit
475.080 RON
Angajati
1
GEC INTERNATIONAL SPEDITION SRL
CUI: 33267110CAEN: 6811
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2014-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.263.933 RON
Profit
608.153 RON
Angajati
16
BOGDAN AUTO MAT SRL
CUI: 36011914CAEN: 8553
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2016-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
256.150 RON
Profit
32.442 RON
Angajati
3
MOTORS PRONTO SRL
CUI: 12926553CAEN: 9531
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2000-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.869.242 RON
Profit
10.793 RON
Angajati
15
ANTEGO SPEDITION S.R.L.
CUI: 43881214CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Sat Poarta Albă Com. Poarta Albă2021-03-10
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AGRO SIL-CO STAR SRL?

CUI-ul AGRO SIL-CO STAR SRL este 34759553.

Unde este sediul AGRO SIL-CO STAR SRL?

AGRO SIL-CO STAR SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Sat Cobadin Com. Cobadin, Str. Ciocârliei nr. 6, Sat Cobadin Com. Cobadin, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata AGRO SIL-CO STAR SRL?

AGRO SIL-CO STAR SRL a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AGRO SIL-CO STAR SRL in 2024?

In 2024, AGRO SIL-CO STAR SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.999.631 RON.

Cati angajati are AGRO SIL-CO STAR SRL?

AGRO SIL-CO STAR SRL a raportat un numar mediu de 7 salariati in 2024.

Ce activitate are AGRO SIL-CO STAR SRL?

AGRO SIL-CO STAR SRL are codul CAEN principal 0111 (Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase).

Ce profit a inregistrat AGRO SIL-CO STAR SRL in 2024?

AGRO SIL-CO STAR SRL a inregistrat un profit net de 151.174 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.