Activ

SPALATORIE-CALCATORIE S.R.L.

CUI: 43924560
CIF: 43924560
Reg. Com.: J2021000902134
CAEN: 9610
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 martie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 15:08

Despre SPALATORIE-CALCATORIE S.R.L.

SPALATORIE-CALCATORIE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Ovidiu, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană" (cod CAEN 9610), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SPALATORIE-CALCATORIE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in scadere fata de anul anterior.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
53.821 RON
Cheltuieli totale
56.828 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
133.232 RON
Active circulante
379 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
379 RON
Capital propriu
-65.337 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Orş. Ovidiu, Str. Pescarilor nr. 95, 905900

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Orş. Ovidiu, Str. Pescarilor nr. 95, 905900
Cod poștal: 905900
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Orş. Ovidiu, Str. Pescarilor nr. 95, 905900
Cod postal
905900
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 17.03.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-3.007 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 53.821 RON 66.466 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 56.828 RON 115.790 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 3.007 RON 49.324 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 3.007 RON 49.324 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 133.232 RON 187.053 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 379 RON 404 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 133.611 RON 187.457 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 379 RON 404 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 47.785 RON 44.803 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -65.337 RON -62.330 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active133.611RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

35,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale133.611 RON
Datorii totale47.785 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,01 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-48,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 53.821 56.828 0 0 3.007 3.007
2023 0 66.466 115.790 0 0 49.324 49.324
2022 0 177.555 181.251 0 0 3.696 3.696
2021 0 13.375 22.885 0 0 9.510 9.510

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 133.232 379 133.611 0 0 379
2023 187.053 404 187.457 0 0 404
2022 92.166 213.895 306.061 0 0 213.895
2021 0 454.111 454.111 0 231.390 222.721

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 47.785 +6,7% față de anul precedent -65.337 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2023 44.803 -37,9% față de anul precedent -62.330 Neraportat 3 -40,0% față de anul precedent
2022 72.160 +400,6% față de anul precedent -13.006 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2021 14.416 -9.310 Neraportat 5

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.007 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
47.785 RON +6.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
49.324 RON
Angajati
3 -40% față de anul precedent
Datorii
44.803 RON -37.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.696 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
72.160 RON +400.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 7067/2022sedii secundare şi

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.510 RON
Angajati
5
Datorii
14.416 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSPALATORIE-CALCATORIE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9610 in Orş. Ovidiu (CONSTANŢA)

SPALATORIE-CALCATORIE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9610 in Orş. Ovidiu (CONSTANŢA)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

24.022022Mentiune · Buletin 7067/2022sedii secundare şi

sedii secundare şi înregistrarea datelor din declaraţia tip - model 3 pe propria răspundere în registrul comerţului privind autorizarea funcţionării

Companie
SPALATORIE-CALCATORIE S.R.L.
CUI
43924560
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
24.02.2022
Registrul Comerțului
J13/902/2021
EUID
ROONRC.J13/902/2021
Număr încheiere
4810
Număr dosar
23512
Data dosarului
23.02.2022
Tribunal
Constanța
Registrator
Ecaterina Ene

Subiecte

sedii secundare şi

Documente menționate

  • Declaraţie-tip pe propria răspundere - model 3 nr. 23512 din 23.02.2022
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 01 din 11.02.2022
Vezi Buletinul ONRC nr. 7067/2022 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9610, Constanţa

MAY GXW S.R.L.
CUI: 43513360CAEN: 9610
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2021-01-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
101.603 RON
Profit
17.768 RON
Angajati
0
DVR LAUNDRY S.R.L.
CUI: 44395204CAEN: 9610
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2021-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.790.203 RON
Profit
129.095 RON
Angajati
14
ALB IMPECABIL S.R.L.
CUI: 42542007CAEN: 9610
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2020-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.372 RON
Profit
15.544 RON
Angajati
0

Alte firme din Constanţa

ANDREEA TOP PROFESIONAL S.R.L.
CUI: 43924552CAEN: 4642
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2021-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.104 RON
Profit
1.701 RON
Angajati
0
BELMEAT DISTRIBUTION S.R.L.
CUI: 43931096CAEN: 4632
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2021-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.292.039 RON
Profit
572.402 RON
Angajati
4
NOVA WOOD STUDIO S.R.L.
CUI: 43934980CAEN: 3100
Activ
CONSTANŢA, Sat Cumpăna Com. Cumpăna2021-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.559 RON
Profit
15.522 RON
Angajati
0
KIM ESTATE S.R.L.
CUI: 44020964CAEN: 6831
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2021-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.223 RON
Profit
2.256 RON
Angajati
0
EVOCLASS DRIVER S.R.L.
CUI: 43096646CAEN: 8553
Activ
CONSTANŢA, Orş. Cernavodă2020-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
523.150 RON
Profit
143.499 RON
Angajati
5

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SPALATORIE-CALCATORIE S.R.L.?

CUI-ul SPALATORIE-CALCATORIE S.R.L. este 43924560.

Unde este sediul SPALATORIE-CALCATORIE S.R.L.?

SPALATORIE-CALCATORIE S.R.L. are sediul in Romania, CONSTANŢA, Orş. Ovidiu, Str. Pescarilor nr. 95, 905900, Orş. Ovidiu, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata SPALATORIE-CALCATORIE S.R.L.?

SPALATORIE-CALCATORIE S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SPALATORIE-CALCATORIE S.R.L. in 2024?

In 2024, SPALATORIE-CALCATORIE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Cati angajati are SPALATORIE-CALCATORIE S.R.L.?

SPALATORIE-CALCATORIE S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are SPALATORIE-CALCATORIE S.R.L.?

SPALATORIE-CALCATORIE S.R.L. are codul CAEN principal 9610 (Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană).

Ce profit a inregistrat SPALATORIE-CALCATORIE S.R.L. in 2024?

SPALATORIE-CALCATORIE S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 3.007 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.