Activ

TOPO SINUS EDM SRL

CUI: 36179013
CIF: 36179013
Reg. Com.: J2016000322190
CAEN: 7112
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 8 iunie 2016 · 10 ani
Distribuie:

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 02:11

Despre TOPO SINUS EDM SRL

TOPO SINUS EDM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Leliceni Com. Leliceni, judetul HARGHITA, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea" (cod CAEN 7112), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TOPO SINUS EDM SRL a raportat o cifra de afaceri de 154.249 RON, in crestere fata de anul precedent (+16.7%). Profitul net inregistrat a fost de 42.089 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 38.957 RON in 2016 la 154.249 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
154.249 RON
Venituri totale
154.269 RON
Cheltuieli totale
110.869 RON
Profit brut
43.400 RON
Profit net
42.089 RON
Marja profit net
27,29%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
69.413 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
7.800 RON
Casa & conturi bănci
61.613 RON
Capital propriu
63.833 RON

Contact

AdresaRomania, HARGHITA, Sat Leliceni Com. Leliceni, LELICENI nr. 125E, 537268
Telefon0743166591

Adresă sediu social

Romania, HARGHITA, Sat Leliceni Com. Leliceni, LELICENI nr. 125E, 537268
Cod poștal: 537268
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, HARGHITA, Sat Leliceni Com. Leliceni, LELICENI nr. 125E, 537268
Cod postal
537268
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.06.2016
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Harghita
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
154.249 RON
Rezultat net
42.089 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 154.249 RON 132.139 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 154.269 RON 132.188 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 110.869 RON 93.335 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 43.400 RON 38.853 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 42.089 RON 38.216 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 69.413 RON 45.094 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 69.413 RON 45.094 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 7.800 RON 3.700 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 61.613 RON 41.394 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 5.580 RON 4.872 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 63.833 RON 40.222 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active69.413RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

8,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale69.413 RON
Datorii totale5.580 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
60,6 %Profit net / active totale
ROE
65,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
12,44 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
92,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 154.249 +16,7% față de anul precedent 154.269 110.869 43.400 +11,7% față de anul precedent 42.089 +10,1% față de anul precedent 0 0
2023 132.139 +71,6% față de anul precedent 132.188 93.335 38.853 +504,7% față de anul precedent 38.216 +535,9% față de anul precedent 0 0
2022 77.006 +145,1% față de anul precedent 77.008 70.583 6.425 +287,5% față de anul precedent 6.010 +414,1% față de anul precedent 0 0
2021 31.420 +4,0% față de anul precedent 31.423 29.765 1.658 -93,9% față de anul precedent 1.169 -95,5% față de anul precedent 0 0
2020 30.200 30.200 3.260 26.940 26.034 0 0
2019 0 0 952 0 0 952 952
2018 0 -100,0% față de anul precedent 2 1.208 0 0 1.206 1.206
2017 9.910 -74,6% față de anul precedent 9.910 22.885 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 12.975 13.075
2016 38.957 38.957 11.837 27.120 26.340 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 69.413 69.413 0 7.800 61.613
2023 0 45.094 45.094 0 3.700 41.394
2022 0 20.496 20.496 0 1.720 18.776
2021 0 31.212 31.212 0 0 31.212
2020 0 28.559 28.559 0 0 28.559
2019 0 11.974 11.974 0 0 11.974
2018 0 14.411 14.411 0 2.400 12.011
2017 0 21.388 21.388 0 5.895 15.493
2016 706 28.229 28.935 0 0 28.229

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 5.580 +14,5% față de anul precedent 63.833 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 4.872 -36,1% față de anul precedent 40.222 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 7.620 +131,3% față de anul precedent 12.876 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 3.294 +82,1% față de anul precedent 27.918 Neraportat 1
2020 1.809 +171,6% față de anul precedent 26.750 Neraportat 0
2019 666 -69,1% față de anul precedent 11.308 Neraportat 0
2018 2.152 -72,8% față de anul precedent 12.259 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2017 7.923 +230,8% față de anul precedent 13.465 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 2.395 26.540 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
KMKÖLLŐ MÁRTON ELEKESadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 32295/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 154.249 RON. Profit: 42.089 RON

Cifra de afaceri: 154.249 RON. Profit: 42.089 RON

Cifra de afaceri
154.249 RON +16.73% față de anul precedent
Profit net
42.089 RON +10.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
5.580 RON +14.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 132.139 RON. Profit: 38.216 RON

Cifra de afaceri: 132.139 RON. Profit: 38.216 RON

Cifra de afaceri
132.139 RON +71.6% față de anul precedent
Profit net
38.216 RON +535.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
4.872 RON -36.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 77.006 RON. Profit: 6.010 RON

Cifra de afaceri: 77.006 RON. Profit: 6.010 RON

Cifra de afaceri
77.006 RON +145.09% față de anul precedent
Profit net
6.010 RON +414.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.620 RON +131.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 31.420 RON. Profit: 1.169 RON

Cifra de afaceri: 31.420 RON. Profit: 1.169 RON

Cifra de afaceri
31.420 RON +4.04% față de anul precedent
Profit net
1.169 RON -95.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
3.294 RON +82.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 30.200 RON. Profit: 26.034 RON

Cifra de afaceri: 30.200 RON. Profit: 26.034 RON

Cifra de afaceri
30.200 RON
Profit net
26.034 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.809 RON +171.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
952 RON
Angajati
0
Datorii
666 RON -69.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.206 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
2.152 RON -72.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 9.910 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 9.910 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
9.910 RON -74.56% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
13.075 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.923 RON +230.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 38.957 RON. Profit: 26.340 RON

Cifra de afaceri: 38.957 RON. Profit: 26.340 RON

Cifra de afaceri
38.957 RON
Profit net
26.340 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
2.395 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTOPO SINUS EDM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Sat Leliceni Com. Leliceni (HARGHITA)

TOPO SINUS EDM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Sat Leliceni Com. Leliceni (HARGHITA)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

31.082026Mentiune · Buletin 32295/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 14.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
TOPO SINUS EDM SRL
CUI
36179013
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
31.08.2026
Registrul Comerțului
J19/322/2016
EUID
ROONRC.J19/322/2016
Sediu
Sat Leliceni, Comuna Leliceni, Jud. Harghita, Nr. 125E
Județ
Harghita
Număr încheiere
679104
Data încheierii
28.08.2026
Număr dosar
3213092
Data dosarului
14.08.2026
Tribunal
Harghita
Registrator
Bianca-Maria Penişoară

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3213092 din 14.08.2026
  • Decizie asociat unic nr. 1 din 14.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 32295/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7112, Harghita

PLINTOSZ S.R.L.
CUI: 16270108CAEN: 7112
Activ
HARGHITA, Mun. Gheorgheni2004-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
157.407 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
KADOSA PACTA S.R.L.
CUI: 46549300CAEN: 7112
Activ
HARGHITA, Sat Cetăţuia Com. Sânsimion2022-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
153.924 RON
Profit
90.247 RON
Angajati
1
GEO GUIDE SERVICES S.R.L.
CUI: 43734060CAEN: 7112
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc2021-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.720 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
JOINT ENGINEERING SRL
CUI: 26121073CAEN: 7112
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc2009-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
179.796 RON
Profit
12.280 RON
Angajati
2
STRUCTUREX S.R.L.
CUI: 48897718CAEN: 7112
Activ
HARGHITA, Mun. Gheorgheni2023-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
129.362 RON
Profit
33.248 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7112, Harghita

AMBRUS BUILDING SERVICES S.R.L.
CUI: 36158185CAEN: 7112
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2016-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
763.906 RON
Profit
514.563 RON
Angajati
2
MITEONY SECURITY SRL
CUI: 36206231CAEN: 7112
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2016-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
563.544 RON
Profit
11.915 RON
Angajati
0
STABECH STRUCTURE SRL
CUI: 36158177CAEN: 7112
Activ
HARGHITA, Sat Lăzarea Com. Lăzarea2016-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
626.045 RON
Profit
182.006 RON
Angajati
3
INTERACTIVE ROAD DESIGN SRL
CUI: 36213590CAEN: 7112
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2016-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
530.661 RON
Profit
287.880 RON
Angajati
2

Alte firme din Harghita

TÖLGY PANORÁMA SRL
CUI: 36178999CAEN: 6812
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc2016-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
142.259 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TOMPOS ENERGAZ SRL
CUI: 36185929CAEN: 7490
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2016-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.170 RON
Profit
1.039 RON
Angajati
0
CLEVER MACHINE S.R.L.
CUI: 36142448CAEN: 4312
Activ
HARGHITA, Sat Joseni Com. Joseni2016-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.295 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DANY & BRATU MIC SRL
CUI: 35800871CAEN: 0220
Activ
HARGHITA, Sat Recea Com. Tulgheş2016-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.236.286 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
SAVNELSON GSA SRL
CUI: 36568460CAEN: 4520
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2016-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.904.615 RON
Profit
226.257 RON
Angajati
11
GENERAL EUROTRADE SRL
CUI: 29887637CAEN: 4752
Activ
HARGHITA, Mun. Topliţa2012-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.947 RON
Profit
19.062 RON
Angajati
1
TAMAS M WEDEL S.R.L.
CUI: 39661709CAEN: 3313
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2018-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.173 RON
Profit
23.539 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TOPO SINUS EDM SRL?

CUI-ul TOPO SINUS EDM SRL este 36179013.

Unde este sediul TOPO SINUS EDM SRL?

TOPO SINUS EDM SRL are sediul in Romania, HARGHITA, Sat Leliceni Com. Leliceni, LELICENI nr. 125E, 537268, Sat Leliceni Com. Leliceni, judetul HARGHITA.

Cand a fost infiintata TOPO SINUS EDM SRL?

TOPO SINUS EDM SRL a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TOPO SINUS EDM SRL in 2024?

In 2024, TOPO SINUS EDM SRL a raportat o cifra de afaceri de 154.249 RON.

Cati angajati are TOPO SINUS EDM SRL?

TOPO SINUS EDM SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are TOPO SINUS EDM SRL?

TOPO SINUS EDM SRL are codul CAEN principal 7112 (Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea).

Ce profit a inregistrat TOPO SINUS EDM SRL in 2024?

TOPO SINUS EDM SRL a inregistrat un profit net de 42.089 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.