Activ Plătitor TVA

AGROMOL HURJUIENI SRL

CUI: 37236915
CIF: RO37236915
Reg. Com.: J2017000403337
CAEN: 0125
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 martie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuştilor fructiferi, căpşunilor şi a nuciferelor

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 22:30

Despre AGROMOL HURJUIENI SRL

AGROMOL HURJUIENI SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Hurjuieni Com. Gălăneşti, judetul SUCEAVA, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuştilor fructiferi, căpşunilor şi a nuciferelor" (cod CAEN 0125), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AGROMOL HURJUIENI SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.071.248 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+65.2%). Profitul net inregistrat a fost de 271.376 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 29.263 RON in 2017 la 1.071.248 RON in 2024. Datoriile raportate (1.161.379 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.071.248 RON
Venituri totale
3.555.287 RON
Cheltuieli totale
3.236.791 RON
Profit brut
318.496 RON
Profit net
271.376 RON
Marja profit net
25,33%
Active imobilizate
48.040 RON
Active circulante
2.292.507 RON
Stocuri
2.022.937 RON
Creanțe
110.954 RON
Casa & conturi bănci
158.616 RON
Capital propriu
1.140.634 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Sat Hurjuieni Com. Gălăneşti, 727281
Telefon0747603865

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Sat Hurjuieni Com. Gălăneşti, 727281
Cod poștal: 727281
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Sat Hurjuieni Com. Gălăneşti, 727281
Cod postal
727281
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.03.2017
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Rădăuţi
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.071.248 RON
Rezultat net
271.376 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.071.248 RON 648.627 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 3.555.287 RON 1.254.028 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 3.236.791 RON 892.267 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 318.496 RON 361.761 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 271.376 RON 355.137 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 48.040 RON 5.995 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.292.507 RON 2.000.424 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.340.547 RON 2.006.419 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 2.022.937 RON 1.824.682 RON
CreanțeSume de încasat 110.954 RON 111.025 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 158.616 RON 64.717 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.161.379 RON 1.098.628 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.140.634 RON 869.257 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.340.547RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

49,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.340.547 RON
Datorii totale1.161.379 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
11,6 %Profit net / active totale
ROE
23,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,97 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
48,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.071.248 +65,2% față de anul precedent 3.555.287 3.236.791 318.496 -12,0% față de anul precedent 271.376 -23,6% față de anul precedent 0 0
2023 648.627 -22,7% față de anul precedent 1.254.028 892.267 361.761 +54,1% față de anul precedent 355.137 +57,3% față de anul precedent 0 0
2022 839.391 +75,0% față de anul precedent 992.300 757.596 234.704 +466,8% față de anul precedent 225.756 +527,8% față de anul precedent 0 0
2021 479.694 +45,4% față de anul precedent 825.885 784.477 41.408 -8,8% față de anul precedent 35.961 -14,5% față de anul precedent 0 0
2020 329.822 +28,4% față de anul precedent 320.256 274.854 45.402 -57,1% față de anul precedent 42.040 -59,2% față de anul precedent 0 0
2019 256.895 -25,2% față de anul precedent 579.562 473.690 105.872 -27,0% față de anul precedent 103.068 -27,1% față de anul precedent 0 0
2018 343.395 +1.073,5% față de anul precedent 499.685 354.748 144.937 +3.191,0% față de anul precedent 141.450 +3.340,8% față de anul precedent 0 0
2017 29.263 137.041 132.637 4.404 4.111 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 48.040 2.292.507 2.340.547 2.022.937 110.954 158.616
2023 5.995 2.000.424 2.006.419 1.824.682 111.025 64.717
2022 338 1.399.780 1.400.118 1.303.839 86.122 9.819
2021 3.967 1.123.493 1.127.460 1.056.055 62.103 5.335
2020 7.596 856.351 863.947 813.758 32.010 10.583
2019 11.225 584.371 595.596 497.757 57.451 29.163
2018 641 278.728 279.369 228.188 202 50.338
2017 2.832 125.852 128.684 100.228 200 25.424

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.161.379 +5,7% față de anul precedent 1.140.634 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 1.098.628 +29,6% față de anul precedent 869.257 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 847.464 +1,0% față de anul precedent 514.120 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2021 839.096 +46,4% față de anul precedent 288.364 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2020 573.078 +65,3% față de anul precedent 290.869 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 346.767 +159,5% față de anul precedent 248.829 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 133.608 +7,4% față de anul precedent 145.761 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2017 124.373 4.311 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare10 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.071.248 RON. Profit: 271.376 RON

Cifra de afaceri: 1.071.248 RON. Profit: 271.376 RON

Cifra de afaceri
1.071.248 RON +65.16% față de anul precedent
Profit net
271.376 RON -23.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
1.161.379 RON +5.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 648.627 RON. Profit: 355.137 RON

Cifra de afaceri: 648.627 RON. Profit: 355.137 RON

Cifra de afaceri
648.627 RON -22.73% față de anul precedent
Profit net
355.137 RON +57.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
1.098.628 RON +29.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 839.391 RON. Profit: 225.756 RON

Cifra de afaceri: 839.391 RON. Profit: 225.756 RON

Cifra de afaceri
839.391 RON +74.98% față de anul precedent
Profit net
225.756 RON +527.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
847.464 RON +1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 479.694 RON. Profit: 35.961 RON

Cifra de afaceri: 479.694 RON. Profit: 35.961 RON

Cifra de afaceri
479.694 RON +45.44% față de anul precedent
Profit net
35.961 RON -14.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
839.096 RON +46.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 329.822 RON. Profit: 42.040 RON

Cifra de afaceri: 329.822 RON. Profit: 42.040 RON

Cifra de afaceri
329.822 RON +28.39% față de anul precedent
Profit net
42.040 RON -59.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
573.078 RON +65.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 256.895 RON. Profit: 103.068 RON

Cifra de afaceri: 256.895 RON. Profit: 103.068 RON

Cifra de afaceri
256.895 RON -25.19% față de anul precedent
Profit net
103.068 RON -27.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
346.767 RON +159.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 343.395 RON. Profit: 141.450 RON

Cifra de afaceri: 343.395 RON. Profit: 141.450 RON

Cifra de afaceri
343.395 RON +1073.48% față de anul precedent
Profit net
141.450 RON +3340.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
133.608 RON +7.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 29.263 RON. Profit: 4.111 RON

Cifra de afaceri: 29.263 RON. Profit: 4.111 RON

Cifra de afaceri
29.263 RON
Profit net
4.111 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
124.373 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAGROMOL HURJUIENI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0125 in Sat Hurjuieni Com. Gălăneşti (SUCEAVA)

AGROMOL HURJUIENI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0125 in Sat Hurjuieni Com. Gălăneşti (SUCEAVA)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0125, Suceava

MĂRUL ARGINTIU SRL
CUI: 23379354CAEN: 0125
Activ
SUCEAVA, Mun. Fălticeni2008-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.979.268 RON
Profit
439.493 RON
Angajati
5
BIOAGRO FRUCT S.R.L.
CUI: 32899143CAEN: 0125
Activ
SUCEAVA, Sat Arbore Com. Arbore2014-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
553.785 RON
Profit
27.298 RON
Angajati
1
CRISTI BUCOVINA APPLES S.R.L.
CUI: 47612472CAEN: 0125
Activ
SUCEAVA, Sat Nigoteşti Com. Vadu Moldovei2023-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
413.400 RON
Profit
636 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0125, Suceava

TIPROX PROMO DESIGN S.R.L.
CUI: 36694787CAEN: 0125
Activ
SUCEAVA, Sat Şcheia Com. Şcheia2016-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.662 RON
Profit
5.624 RON
Angajati
0
TWINBERRY S.R.L.
CUI: 38149132CAEN: 0125
Activ
SUCEAVA, Sat Runcu Com. Cacica2017-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.066 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PURE LIFE INC S.R.L.
CUI: 36650365CAEN: 0125
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2016-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
217.121 RON
Profit
76.007 RON
Angajati
1

Alte firme din Suceava

AMSIMCEL SRL
CUI: 37236907CAEN: 7210
Activ
SUCEAVA, Sat Vicovu de Jos Com. Vicovu de Jos2017-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.274 RON
Profit
0 RON
Angajati
8
PLATINUM OPTIC SRL
CUI: 37245778CAEN: 8699
Activ
SUCEAVA, Sat Cornu Luncii Com. Cornu Luncii2017-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.489.453 RON
Profit
752.565 RON
Angajati
8
SILVA TOPO FOREST CAD S.R.L.
CUI: 37220552CAEN: 7112
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2017-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.037.243 RON
Profit
257.566 RON
Angajati
5
MARIGEO FOOD 2017 SRL
CUI: 37263090CAEN: 5610
Activ
SUCEAVA, Sat Măgura Com. Ulma2017-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.802 RON
Profit
579 RON
Angajati
0
TEHNOVOLT TEAM S.R.L.
CUI: 37076300CAEN: 4321
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2017-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.424.694 RON
Profit
1.169.798 RON
Angajati
11
NEOTERIC CORPORATION S.R.L.
CUI: 37372836CAEN: 2370
Activ
SUCEAVA, Sat Marginea Com. Marginea2017-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.563.403 RON
Profit
133.172 RON
Angajati
3
MARERAS S.R.L.
CUI: 35552172CAEN: 6622
Activ
SUCEAVA, Sat Văleni-Stânişoara Com. Mălini2016-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
231.744 RON
Profit
3.107 RON
Angajati
1
ATLAS GEOTOPO S.R.L.
CUI: 38713672CAEN: 7112
Activ
SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc2018-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.000 RON
Profit
2.690 RON
Angajati
1
FILISCOM SRL
CUI: 714646CAEN: 6023
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava1992-11-30
fara e-Factura
EXTRA DONER KEBAB S.R.L.
CUI: 49925140CAEN: 5610
Activ
SUCEAVA, Mun. Rădăuţi2024-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.879 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AGROMOL HURJUIENI SRL?

CUI-ul AGROMOL HURJUIENI SRL este 37236915.

Unde este sediul AGROMOL HURJUIENI SRL?

AGROMOL HURJUIENI SRL are sediul in Romania, SUCEAVA, Sat Hurjuieni Com. Gălăneşti, 727281, Sat Hurjuieni Com. Gălăneşti, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata AGROMOL HURJUIENI SRL?

AGROMOL HURJUIENI SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AGROMOL HURJUIENI SRL in 2024?

In 2024, AGROMOL HURJUIENI SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.071.248 RON.

Cati angajati are AGROMOL HURJUIENI SRL?

AGROMOL HURJUIENI SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are AGROMOL HURJUIENI SRL?

AGROMOL HURJUIENI SRL are codul CAEN principal 0125 (Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuştilor fructiferi, căpşunilor şi a nuciferelor).

Ce profit a inregistrat AGROMOL HURJUIENI SRL in 2024?

AGROMOL HURJUIENI SRL a inregistrat un profit net de 271.376 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.