Alte servicii de cazare
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 01:33
Despre GEAMANA-JOHN SA
GEAMANA-JOHN SA este o sa (societate pe actiuni) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 1993 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte servicii de cazare" (cod CAEN 5590), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, GEAMANA-JOHN SA a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 1.801.111 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.
Are 5 publicatii in Monitorul Oficial al Romaniei (ONRC) inregistrate de-a lungul timpului. Conducerea inregistrata cuprinde 3 persoane (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 0 RON
- Venituri totale
- 2.171.734 RON
- Cheltuieli totale
- 306.774 RON
- Profit brut
- 1.864.960 RON
- Profit net
- 1.801.111 RON
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 1.899.707 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 810.259 RON
- Casa & conturi bănci
- 1.089.448 RON
- Capital propriu
- 990.790 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Cal. Văcăreşti nr. 201, 40052
- Cod postal
- 40052
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 02.10.2009
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Nu
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 14 ianuarie 2026
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 0 RON
- Rezultat net
- 1.801.111 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 0 RON | 10.981 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 2.171.734 RON | 10.981 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 306.774 RON | 116.835 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 1.864.960 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 1.801.111 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 105.854 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 105.854 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 258.462 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 1.899.707 RON | 699.882 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 1.899.707 RON | 958.344 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 810.259 RON | 52.068 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 1.089.448 RON | 647.814 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 908.917 RON | 1.292.871 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 990.790 RON | -334.527 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 94,8 %Profit net / active totale
- ROE
- 181,8 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 2,09 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 52,2 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 -100,0% față de anul precedent | 2.171.734 | 306.774 | 1.864.960 | 1.801.111 | 0 | 0 |
| 2023 | 10.981 -84,5% față de anul precedent | 10.981 | 116.835 | 0 | 0 | 105.854 | 105.854 |
| 2022 | 70.995 +2,1% față de anul precedent | 76.571 | 116.083 | 0 | 0 | 39.512 | 41.809 |
| 2021 | 69.569 +87,0% față de anul precedent | 69.569 | 126.635 | 0 | 0 | 57.066 | 59.153 |
| 2020 | 37.198 -44,0% față de anul precedent | 37.198 | 81.856 | 0 | 0 | 44.658 | 45.732 |
| 2019 | 66.366 +46,3% față de anul precedent | 66.366 | 103.377 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 37.011 | 39.001 |
| 2018 | 45.379 +10,2% față de anul precedent | 185.379 | 100.597 | 84.782 | 79.220 | 0 | 0 |
| 2017 | 41.186 +232,6% față de anul precedent | 41.186 | 92.683 | 0 | 0 | 51.497 | 52.732 |
| 2016 | 12.385 -50,3% față de anul precedent | 34.019 | 158.871 | 0 | 0 | 124.852 | 125.257 |
| 2015 | 24.918 -17,0% față de anul precedent | 24.918 | 102.747 | 0 | 0 | Neraportat | 78.577 |
| 2014 | 30.015 +160,3% față de anul precedent | 30.015 | 105.019 | 0 | 0 | 75.004 | 75.905 |
| 2013 | 11.532 | 11.532 | 73.189 | 0 | 0 | 61.657 | 62.003 |
| 2012 | 0 | 0 | 49.325 | 0 | 0 | 49.325 | 49.325 |
| 2011 | 0 -100,0% față de anul precedent | 2.164 | 58.691 | 0 | 0 | 56.527 | 56.527 |
| 2010 | 21.849 +60,1% față de anul precedent | 23.615 | 71.608 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 47.993 | 49.643 |
| 2009 | 13.647 | 38.935 | 36.472 | 2.463 | 996 | 0 | 0 |
| 2008 | 0 | 0 | 5.130 | 0 | 0 | 5.130 | 5.130 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 1.899.707 | 1.899.707 | 0 | 810.259 | 1.089.448 |
| 2023 | 258.462 | 699.882 | 958.344 | 0 | 52.068 | 647.814 |
| 2022 | 297.320 | 64.145 | 361.465 | 0 | 63.810 | 335 |
| 2021 | 336.177 | 75.867 | 412.044 | 1.428 | 67.368 | 7.071 |
| 2020 | 375.035 | 78.162 | 453.197 | 1.428 | 63.404 | 13.330 |
| 2019 | 413.893 | 83.251 | 497.144 | 1.428 | 61.023 | 20.800 |
| 2018 | 452.751 | 87.676 | 540.427 | 1.428 | 60.514 | 25.734 |
| 2017 | 491.608 | 71.958 | 563.566 | 1.428 | 59.917 | 10.613 |
| 2016 | 530.465 | 69.633 | 600.098 | 0 | 56.804 | 12.829 |
| 2015 | 548.793 | 58.033 | 606.826 | 4.382 | 46.880 | 6.771 |
| 2014 | 587.650 | 62.250 | 649.900 | 3.896 | 44.239 | 14.115 |
| 2013 | 484.163 | 36.824 | 520.987 | 3.896 | 29.887 | 3.041 |
| 2012 | 54.763 | 30.577 | 85.340 | 0 | 27.523 | 3.054 |
| 2011 | 54.763 | 28.412 | 83.175 | 5.104 | 23.171 | 137 |
| 2010 | 53.343 | 24.047 | 77.390 | 5.101 | 18.659 | 287 |
| 2009 | 51.577 | 32.995 | 84.572 | 0 | 15.081 | 17.914 |
| 2008 | 26.435 | 14.149 | 40.584 | 0 | 14.079 | 70 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 908.917 -29,7% față de anul precedent | 990.790 | Neraportat | 1 |
| 2023 | 1.292.871 +119,1% față de anul precedent | -334.527 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 590.138 -1,5% față de anul precedent | -228.673 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 598.908 +3,1% față de anul precedent | -186.864 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 580.908 +0,3% față de anul precedent | -127.711 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 579.124 -0,7% față de anul precedent | -81.980 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2018 | 583.405 -14,9% față de anul precedent | -42.978 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 685.764 +2,4% față de anul precedent | -122.198 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 669.564 +21,5% față de anul precedent | -69.466 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 551.035 +6,9% față de anul precedent | 55.791 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 515.532 +65,9% față de anul precedent | 134.368 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2013 | 310.714 +28,2% față de anul precedent | 210.273 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 242.464 +27,0% față de anul precedent | -157.124 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2011 | 190.974 -8,5% față de anul precedent | -107.799 | Neraportat | 3 -40,0% față de anul precedent |
| 2010 | 208.662 +25,6% față de anul precedent | -131.272 | Neraportat | 5 +400,0% față de anul precedent |
| 2009 | 166.201 +34,9% față de anul precedent | -81.629 | Neraportat | 1 |
| 2008 | 123.209 | -82.625 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
3 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| DGDIRECȚIA GENERALĂ A FINANȚELOR PUBLICE BUCUREȘTI prin GEORGE ZURZU | persoană interesată | Neraportată | Neraportată |
| RPRAMONA PRIMO | lichidator | Neraportată | Neraportată |
| CPCONSTANTA PLESA | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
25 repere. O singură cronologie.
Din 1993 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 5 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 20894/2026Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.
Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 13801/2026dizolvare
dizolvare
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 11735/2026revocare, numire persoane împuternicite, lichidarea art.252 şi următoarele din Legea nr.31/1990 a societăţii
revocare, numire persoane împuternicite, lichidarea art.252 şi următoarele din Legea nr.31/1990 a societăţii
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 5960/2026dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
Deschide înregistrarea completăEvenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2025 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 51460/2025Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.
Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 1.801.111 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 1.801.111 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 1.801.111 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 908.917 RON -29.7% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 10.981 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 10.981 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 10.981 RON -84.53% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 105.854 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1.292.871 RON +119.08% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 70.995 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 70.995 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 70.995 RON +2.05% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 41.809 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 590.138 RON -1.46% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 69.569 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 69.569 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 69.569 RON +87.02% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 59.153 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 598.908 RON +3.1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 37.198 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 37.198 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 37.198 RON -43.95% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 45.732 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 580.908 RON +0.31% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 66.366 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 66.366 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 66.366 RON +46.25% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 39.001 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 579.124 RON -0.73% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 45.379 RON. Profit: 79.220 RON
Cifra de afaceri: 45.379 RON. Profit: 79.220 RON
- Cifra de afaceri
- 45.379 RON +10.18% față de anul precedent
- Profit net
- 79.220 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 583.405 RON -14.93% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 41.186 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 41.186 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 41.186 RON +232.55% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 52.732 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 685.764 RON +2.42% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 12.385 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 12.385 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 12.385 RON -50.3% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 125.257 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 669.564 RON +21.51% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 24.918 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 24.918 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 24.918 RON -16.98% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 78.577 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 551.035 RON +6.89% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 30.015 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 30.015 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 30.015 RON +160.28% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 75.905 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 515.532 RON +65.92% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 11.532 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 11.532 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 11.532 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 62.003 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 310.714 RON +28.15% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 49.325 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 242.464 RON +26.96% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2012Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
5 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
02.062026Mentiune · Buletin 20894/2026Detalii în înregistrarea disponibilă.
- Companie
- GEAMANA-JOHN SA
- CUI
- 3741700
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 02.06.2026
- Registrul Comerțului
- J40/2104/1993
- EUID
- ROONRC.J40/2104/1993
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 4, Calea VĂCĂREŞTI, Nr. 201, Bl. 87, Scara A, Etaj 8, Ap. 32
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 437590
- Data încheierii
- 29.05.2026
- Număr dosar
- 1887816
- Data dosarului
- 08.05.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Claudia Barbu
14.042026Dizolvare · Buletin 13801/2026dizolvare
- Companie
- GEAMANA-JOHN SA
- CUI
- 3741700
- Tip în sursă
- Dissolution
- Data buletinului
- 14.04.2026
- Registrul Comerțului
- J40/2104/1993
- EUID
- ROONRC.J40/2104/1993
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 4, Calea VĂCĂREŞTI, Nr. 201, Bl. 87, Scara A, Etaj 8, Ap. 32
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 299439
- Data încheierii
- 09.04.2026
- Număr dosar
- 1472420
- Data dosarului
- 06.04.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Cecilia Dorobăţ
- Tip dizolvare
- dizolvare
26.032026Mentiune · Buletin 11735/2026revocare, numire persoane împuternicite, lichidarea art.252 şi următoarele din Legea nr.31/1990 a societăţii
revocare, numire persoane împuternicite; lichidarea art.252 şi următoarele din Legea nr.31/1990 a societăţiipotrivit datelor din: Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 09.10.2025
- Companie
- GEAMANA-JOHN SA
- CUI
- 3741700
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 26.03.2026
- Registrul Comerțului
- J40/2104/1993
- EUID
- ROONRC.J40/2104/1993
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 4, Calea VĂCĂREŞTI, Nr. 201, Bl. 87, Scara A, Etaj 8, Ap. 32
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 253160
- Data încheierii
- 26.03.2026
- Număr dosar
- 927957
- Data dosarului
- 02.03.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Camelia-Maria Pop
Subiecte
revocare, numire persoane împuternicite, lichidarea art.252 şi următoarele din Legea nr.31/1990 a societăţii
Documente menționate
- Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 09.10.2025
16.022026Dizolvare · Buletin 5960/2026dizolvare_si_lichidare
- Companie
- GEAMANA-JOHN SA
- CUI
- 3741700
- Tip în sursă
- Dissolution
- Data buletinului
- 16.02.2026
- Registrul Comerțului
- J40/2104/1993
- EUID
- ROONRC.J40/2104/1993
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 4, Calea VĂCĂREŞTI, Nr. 201, Bl. 87, Scara A, Etaj 8, Ap. 32
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 126523
- Data încheierii
- 13.02.2026
- Număr dosar
- 514471
- Data dosarului
- 04.02.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Ioana Mariana Mitache
- Tip dizolvare
- dizolvare_si_lichidare
- Temei legal
- art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
30.122025Mentiune · Buletin 51460/2025Detalii în înregistrarea disponibilă.
- Companie
- GEAMANA-JOHN SA
- CUI
- 3741700
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 30.12.2025
- Registrul Comerțului
- J40/2104/1993
- EUID
- ROONRC.J40/2104/1993
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 4, Calea VĂCĂREŞTI, Nr. 201, Bl. 87, Scara A, Etaj 8, Ap. 32
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 1029577
- Data încheierii
- 29.12.2025
- Număr dosar
- 4764175
- Data dosarului
- 08.12.2025
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Ana Luminiţa Ioniţă
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5590, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul GEAMANA-JOHN SA?
CUI-ul GEAMANA-JOHN SA este 3741700.
Unde este sediul GEAMANA-JOHN SA?
GEAMANA-JOHN SA are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Cal. Văcăreşti nr. 201, 40052, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata GEAMANA-JOHN SA?
GEAMANA-JOHN SA a fost infiintata in anul 1993 (33 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a GEAMANA-JOHN SA in 2024?
In 2024, GEAMANA-JOHN SA a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.
Cati angajati are GEAMANA-JOHN SA?
GEAMANA-JOHN SA a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are GEAMANA-JOHN SA?
GEAMANA-JOHN SA are codul CAEN principal 5590 (Alte servicii de cazare).
Ce profit a inregistrat GEAMANA-JOHN SA in 2024?
GEAMANA-JOHN SA a inregistrat un profit net de 1.801.111 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 5 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.