Activ Plătitor TVA

STRAT PRODIMPEX SRL

CUI: 3741882
CIF: RO3741882
Reg. Com.: J40/8795/1993
CAEN: 7111
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 aprilie 1993 · 33 ani
Distribuie:

Activități de arhitectură

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 01:36

Despre STRAT PRODIMPEX SRL

STRAT PRODIMPEX SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 1993 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de arhitectură" (cod CAEN 7111), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, STRAT PRODIMPEX SRL a raportat o cifra de afaceri de 41.968 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-59.5%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 223.114 RON in 2008 la 41.968 RON in 2024. Datoriile raportate (245.126 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
41.968 RON
Venituri totale
42.049 RON
Cheltuieli totale
122.296 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
314.539 RON
Active circulante
42.211 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
38.306 RON
Casa & conturi bănci
3.905 RON
Capital propriu
111.624 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Drm. Murgului nr. 2, 31713
Telefon0728302126

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Drm. Murgului nr. 2, 31713
Cod poștal: 31713
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Drm. Murgului nr. 2, 31713
Cod postal
31713
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.03.1993
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
41.968 RON
Rezultat net
-80.646 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 41.968 RON 103.700 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 42.049 RON 104.614 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 122.296 RON 137.503 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 80.247 RON 32.889 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 80.646 RON 33.704 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 314.539 RON 335.485 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 42.211 RON 123.110 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 356.750 RON 458.595 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 38.306 RON 46.070 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 3.905 RON 77.040 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 245.126 RON 266.324 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 111.624 RON 192.271 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active356.750RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

68,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale356.750 RON
Datorii totale245.126 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,17 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
31,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 41.968 -59,5% față de anul precedent 42.049 122.296 0 0 80.247 80.646
2023 103.700 -73,7% față de anul precedent 104.614 137.503 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 32.889 33.704
2022 393.600 +6,4% față de anul precedent 395.301 170.263 225.038 -4,6% față de anul precedent 221.531 -4,9% față de anul precedent 0 0
2021 369.850 +40,1% față de anul precedent 371.302 135.471 235.831 +84,1% față de anul precedent 232.965 +85,3% față de anul precedent 0 0
2020 263.950 +48,6% față de anul precedent 263.950 135.850 128.100 +857,4% față de anul precedent 125.729 +973,3% față de anul precedent 0 0
2019 177.650 -11,2% față de anul precedent 177.650 164.270 13.380 -88,0% față de anul precedent 11.714 -89,3% față de anul precedent 0 0
2018 200.124 +81,2% față de anul precedent 201.911 90.694 111.217 +233,8% față de anul precedent 109.291 +239,3% față de anul precedent 0 0
2017 110.452 -37,8% față de anul precedent 110.452 77.137 33.315 -64,8% față de anul precedent 32.210 -65,3% față de anul precedent 0 0
2016 177.650 +135,8% față de anul precedent 177.650 83.082 94.568 92.791 0 0
2015 75.350 -46,9% față de anul precedent 75.350 90.482 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent Neraportat 17.393
2014 141.868 +65,3% față de anul precedent 141.907 99.298 42.609 38.352 0 0
2013 85.840 -20,2% față de anul precedent 89.658 95.834 0 0 6.176 8.866
2012 107.533 -32,7% față de anul precedent 122.990 141.441 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 18.451 21.678
2011 159.732 -37,6% față de anul precedent 159.767 137.664 22.103 -69,1% față de anul precedent 17.310 -70,2% față de anul precedent 0 0
2010 255.943 +94,1% față de anul precedent 255.960 184.538 71.422 +894,9% față de anul precedent 57.986 +2.679,8% față de anul precedent 0 0
2009 131.872 -40,9% față de anul precedent 133.543 126.364 7.179 -87,4% față de anul precedent 2.086 -95,9% față de anul precedent 0 0
2008 223.114 223.259 166.326 56.933 51.351 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 314.539 42.211 356.750 0 38.306 3.905
2023 335.485 123.110 458.595 0 46.070 77.040
2022 373.469 199.119 572.588 0 179.281 19.838
2021 418.828 291.875 710.703 0 36.609 255.266
2020 20.992 145.595 166.587 0 35.126 110.469
2019 30.013 105.078 135.091 0 86.886 18.192
2018 50.119 215.993 266.112 0 85.704 130.289
2017 70.226 139.379 209.605 0 95.567 43.812
2016 23.652 144.241 167.893 0 70.429 73.812
2015 23.171 54.036 77.207 5.034 41.128 7.874
2014 24.822 81.736 106.558 0 25.174 56.562
2013 33.695 64.922 98.617 0 34.225 30.697
2012 46.370 54.434 100.804 0 26.101 28.333
2011 13.652 139.589 153.241 0 77.217 62.372
2010 18.682 151.404 170.086 0 144.924 6.480
2009 16.241 125.267 141.508 0 26.324 98.943
2008 23.553 110.644 134.197 0 38.590 72.054

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 245.126 -8,0% față de anul precedent 111.624 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 266.324 -23,2% față de anul precedent 192.271 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 346.613 -26,8% față de anul precedent 225.975 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 473.294 +1.199,8% față de anul precedent 237.409 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2020 36.414 -2,3% față de anul precedent 130.173 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 37.273 +36,2% față de anul precedent 97.818 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2018 27.377 -65,9% față de anul precedent 238.735 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2017 80.160 +13,5% față de anul precedent 129.445 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2016 70.658 +194,3% față de anul precedent 97.235 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2015 24.012 +118,9% față de anul precedent 53.195 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2014 10.970 -8,0% față de anul precedent 95.588 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2013 11.927 +105,8% față de anul precedent 87.236 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2012 5.795 -44,6% față de anul precedent 96.101 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2011 10.462 -46,7% față de anul precedent 142.779 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2010 19.616 -18,4% față de anul precedent 150.470 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2009 24.025 +27,8% față de anul precedent 117.483 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2008 18.800 115.397 Neraportat 6

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

90din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 1993 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1993 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 41.968 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 41.968 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
41.968 RON -59.53% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
80.646 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
245.126 RON -7.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 103.700 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 103.700 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
103.700 RON -73.65% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
33.704 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
266.324 RON -23.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 393.600 RON. Profit: 221.531 RON

Cifra de afaceri: 393.600 RON. Profit: 221.531 RON

Cifra de afaceri
393.600 RON +6.42% față de anul precedent
Profit net
221.531 RON -4.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
346.613 RON -26.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 369.850 RON. Profit: 232.965 RON

Cifra de afaceri: 369.850 RON. Profit: 232.965 RON

Cifra de afaceri
369.850 RON +40.12% față de anul precedent
Profit net
232.965 RON +85.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
473.294 RON +1199.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 263.950 RON. Profit: 125.729 RON

Cifra de afaceri: 263.950 RON. Profit: 125.729 RON

Cifra de afaceri
263.950 RON +48.58% față de anul precedent
Profit net
125.729 RON +973.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
36.414 RON -2.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 177.650 RON. Profit: 11.714 RON

Cifra de afaceri: 177.650 RON. Profit: 11.714 RON

Cifra de afaceri
177.650 RON -11.23% față de anul precedent
Profit net
11.714 RON -89.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
37.273 RON +36.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 200.124 RON. Profit: 109.291 RON

Cifra de afaceri: 200.124 RON. Profit: 109.291 RON

Cifra de afaceri
200.124 RON +81.19% față de anul precedent
Profit net
109.291 RON +239.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
27.377 RON -65.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 110.452 RON. Profit: 32.210 RON

Cifra de afaceri: 110.452 RON. Profit: 32.210 RON

Cifra de afaceri
110.452 RON -37.83% față de anul precedent
Profit net
32.210 RON -65.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
80.160 RON +13.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 177.650 RON. Profit: 92.791 RON

Cifra de afaceri: 177.650 RON. Profit: 92.791 RON

Cifra de afaceri
177.650 RON +135.77% față de anul precedent
Profit net
92.791 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
70.658 RON +194.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 75.350 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 75.350 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
75.350 RON -46.89% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
17.393 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
24.012 RON +118.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 141.868 RON. Profit: 38.352 RON

Cifra de afaceri: 141.868 RON. Profit: 38.352 RON

Cifra de afaceri
141.868 RON +65.27% față de anul precedent
Profit net
38.352 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
10.970 RON -8.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 85.840 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 85.840 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
85.840 RON -20.17% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.866 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
11.927 RON +105.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 107.533 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 107.533 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
107.533 RON -32.68% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
21.678 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
5.795 RON -44.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 159.732 RON. Profit: 17.310 RON

Cifra de afaceri: 159.732 RON. Profit: 17.310 RON

Cifra de afaceri
159.732 RON -37.59% față de anul precedent
Profit net
17.310 RON -70.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
10.462 RON -46.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 255.943 RON. Profit: 57.986 RON

Cifra de afaceri: 255.943 RON. Profit: 57.986 RON

Cifra de afaceri
255.943 RON +94.08% față de anul precedent
Profit net
57.986 RON +2679.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
19.616 RON -18.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 131.872 RON. Profit: 2.086 RON

Cifra de afaceri: 131.872 RON. Profit: 2.086 RON

Cifra de afaceri
131.872 RON -40.89% față de anul precedent
Profit net
2.086 RON -95.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
24.025 RON +27.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 223.114 RON. Profit: 51.351 RON

Cifra de afaceri: 223.114 RON. Profit: 51.351 RON

Cifra de afaceri
223.114 RON
Profit net
51.351 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6
Datorii
18.800 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1993 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSTRAT PRODIMPEX SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7111 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

STRAT PRODIMPEX SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7111 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7111, Municipiul Bucureşti

26ARH S.R.L.
CUI: 48660761CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MEDIAN ARTE S.R.L.
CUI: 47743834CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.666 RON
Profit
14.084 RON
Angajati
0
GEOID SRL
CUI: 6709940CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1995-01-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.017 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
INSIDE/OUT ARHITECTURA SRL
CUI: 16930093CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2004-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.661 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2007-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.442 RON
Profit
6.327 RON
Angajati
1
FUTURIUM S.R.L.
CUI: 49435709CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2024-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.328 RON
Profit
2.714 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7111, Municipiul Bucureşti

MODULOR S.R.L.
CUI: 3646830CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1993-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.735 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ARHITECTURAL SRL
CUI: 3822685CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1993-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
715.947 RON
Profit
1.966 RON
Angajati
10
CLADRA - ARHITECT S.R.L.
CUI: 3574121CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1993-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
330.500 RON
Profit
65.871 RON
Angajati
1
VANGUARD B C S.R.L.
CUI: 3997504CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1993-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
169.057 RON
Profit
6.848 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

GEAMANA-JOHN SA
CUI: 3741700CAEN: 5590
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti1993-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
1.801.111 RON
Angajati
1
ZET PRODUCT S.R.L.
CUI: 3741980CAEN: 7210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1993-04-09
fara e-Factura
DORALEX TRADE S.R.L.
CUI: 3739513CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1993-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.827 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DIPLOMATIC TELECOM S.R.L.
CUI: 3743107CAEN: 6190
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1993-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.270.331 RON
Profit
36.362 RON
Angajati
10
CAT-COMIMPEX S.R.L.
CUI: 3620775CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1993-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.316 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
LIONE LEONE IMPEX SRL
CUI: 3820129CAEN: 4781
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1993-04-27
fara e-Factura
S.V.S. NEUTRON EXIM COM SRL
CUI: 3002073CAEN: 4649
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1993-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.047.143 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
RADAN 2000 SRL
CUI: 4713678CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1993-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
148.344 RON
Angajati
1
TOPFIN CONSULTING SRL
CUI: 13431757CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2000-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
355.785 RON
Profit
205.807 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul STRAT PRODIMPEX SRL?

CUI-ul STRAT PRODIMPEX SRL este 3741882.

Unde este sediul STRAT PRODIMPEX SRL?

STRAT PRODIMPEX SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Drm. Murgului nr. 2, 31713, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata STRAT PRODIMPEX SRL?

STRAT PRODIMPEX SRL a fost infiintata in anul 1993 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a STRAT PRODIMPEX SRL in 2024?

In 2024, STRAT PRODIMPEX SRL a raportat o cifra de afaceri de 41.968 RON.

Cati angajati are STRAT PRODIMPEX SRL?

STRAT PRODIMPEX SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are STRAT PRODIMPEX SRL?

STRAT PRODIMPEX SRL are codul CAEN principal 7111 (Activități de arhitectură).

Ce profit a inregistrat STRAT PRODIMPEX SRL in 2024?

STRAT PRODIMPEX SRL a inregistrat o pierdere neta de 80.646 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.