Activ Plătitor TVA

TYZY-MOB S.R.L.

CUI: 38475406
CIF: RO38475406
Reg. Com.: J2017018944404
CAEN: 3100
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 13 noiembrie 2017 · 8 ani
Distribuie:

Fabricarea de mobilă

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 19:16

Despre TYZY-MOB S.R.L.

TYZY-MOB S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2017 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea de mobilă" (cod CAEN 3100), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TYZY-MOB S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 448.777 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+125.1%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
448.777 RON
Venituri totale
448.778 RON
Cheltuieli totale
445.902 RON
Profit brut
2.876 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
15.701 RON
Active circulante
63.956 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
58.535 RON
Casa & conturi bănci
5.421 RON
Capital propriu
-193.765 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Mohorului nr. 6, 62154
Detalii adresaCAM. 1

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Mohorului nr. 6, 62154
Cod poștal: 62154
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Mohorului nr. 6, 62154
Detalii
CAM. 1
Cod postal
62154
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 13.11.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
448.777 RON
Rezultat net
-5.070 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 448.777 RON 199.395 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 448.778 RON 199.395 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 445.902 RON 391.639 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 2.876 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 192.244 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 5.070 RON 194.237 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 15.701 RON 17.986 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 63.956 RON 22.137 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 79.657 RON 40.123 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 58.535 RON 8.770 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 5.421 RON 13.367 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 273.559 RON 228.897 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -193.765 RON -188.695 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active79.657RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

343,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale79.657 RON
Datorii totale273.559 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,23 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-243,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 448.777 +125,1% față de anul precedent 448.778 445.902 2.876 0 0 5.070
2023 199.395 -41,4% față de anul precedent 199.395 391.639 0 0 192.244 194.237
2022 340.279 +35,0% față de anul precedent 340.279 354.847 0 0 14.568 17.801
2021 252.122 -23,1% față de anul precedent 252.122 311.711 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 59.589 61.807
2020 327.990 +84,2% față de anul precedent 328.017 173.838 154.179 +143,2% față de anul precedent 144.909 +149,6% față de anul precedent 0 0
2019 178.114 +187,5% față de anul precedent 178.114 114.710 63.404 +150,6% față de anul precedent 58.061 +147,7% față de anul precedent 0 0
2018 61.950 61.950 36.648 25.302 23.443 0 0
2017 0 0 517 0 0 517 517

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 15.701 63.956 79.657 0 58.535 5.421
2023 17.986 22.137 40.123 0 8.770 13.367
2022 20.271 18.434 38.705 0 91 18.343
2021 6.680 22.353 29.033 2.793 7.409 12.151
2020 2.984 148.697 151.681 2.434 2.265 143.998
2019 0 62.239 62.239 0 0 62.239
2018 0 24.350 24.350 0 0 24.350
2017 0 433 433 0 0 433

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 273.559 +19,5% față de anul precedent -193.765 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 228.897 +588,8% față de anul precedent -188.695 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2022 33.230 +477,2% față de anul precedent 5.541 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 5.757 -21,6% față de anul precedent 23.342 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 7.341 +86,4% față de anul precedent 145.149 Neraportat 1
2019 3.938 +221,7% față de anul precedent 58.301 Neraportat 0
2018 1.224 +63,2% față de anul precedent 23.126 Neraportat 0
2017 750 -317 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 448.777 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 448.777 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
448.777 RON +125.07% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.070 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
273.559 RON +19.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 199.395 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 199.395 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
199.395 RON -41.4% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
194.237 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
228.897 RON +588.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 340.279 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 340.279 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
340.279 RON +34.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.801 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
33.230 RON +477.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 252.122 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 252.122 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
252.122 RON -23.13% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
61.807 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
5.757 RON -21.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 327.990 RON. Profit: 144.909 RON

Cifra de afaceri: 327.990 RON. Profit: 144.909 RON

Cifra de afaceri
327.990 RON +84.15% față de anul precedent
Profit net
144.909 RON +149.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
7.341 RON +86.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 178.114 RON. Profit: 58.061 RON

Cifra de afaceri: 178.114 RON. Profit: 58.061 RON

Cifra de afaceri
178.114 RON +187.51% față de anul precedent
Profit net
58.061 RON +147.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.938 RON +221.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 61.950 RON. Profit: 23.443 RON

Cifra de afaceri: 61.950 RON. Profit: 23.443 RON

Cifra de afaceri
61.950 RON
Profit net
23.443 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.224 RON +63.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
517 RON
Angajati
0
Datorii
750 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTYZY-MOB S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3100 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

TYZY-MOB S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3100 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 3100, Municipiul Bucureşti

NEXT CONFORT MOBILI S.R.L.
CUI: 46142780CAEN: 3100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2022-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
457.289 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ENRICO MOB SRL
CUI: 23011122CAEN: 3100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2008-01-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
434.101 RON
Profit
30.204 RON
Angajati
3
M & C IMPACT PRODUCTION SRL
CUI: 24176137CAEN: 3100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2008-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
459.607 RON
Profit
20.442 RON
Angajati
2
LLE MOBILIER DESIGN S.R.L.
CUI: 42948642CAEN: 3100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2020-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
432.082 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
DOBAL DESIGN S.R.L.
CUI: 45343734CAEN: 3100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
513.580 RON
Profit
71.846 RON
Angajati
1
DSP DESIGN HOMES S.R.L.
CUI: 41370132CAEN: 3100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
332.900 RON
Profit
44.535 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 3100, Municipiul Bucureşti

MONTAJ HOME SRL
CUI: 38458103CAEN: 3100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2017-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
150.970 RON
Profit
40.118 RON
Angajati
1
MHL MOBEL S.R.L.
CUI: 38537827CAEN: 3100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2017-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.364.637 RON
Profit
0 RON
Angajati
8
TOP CONCEPT MOB SRL
CUI: 38222209CAEN: 3100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.654.258 RON
Profit
564.901 RON
Angajati
0
NMT DESIGN PRODUCTION SRL
CUI: 38571489CAEN: 3100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.369 RON
Profit
43.390 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

FB FINANCE & ACCOUNTING SRL
CUI: 38475392CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2017-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
251.016 RON
Profit
198.258 RON
Angajati
1
ECOMONDO SSM SRL
CUI: 38475414CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
425.873 RON
Profit
310.701 RON
Angajati
1
RAMONA DESIGN STUDIO SRL
CUI: 38475945CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
124.348 RON
Profit
71.068 RON
Angajati
1
ESTETIC BEAUTY STUDIO SRL
CUI: 38456617CAEN: 9621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2017-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
214.155 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
BERGMAN ŞI GINGIROF S.R.L.
CUI: 38492938CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2017-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
121.395 RON
Profit
36.083 RON
Angajati
1
TAOHOME COMPANY S.R.L.
CUI: 38655059CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-01-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
763.177 RON
Profit
40.583 RON
Angajati
3
PSYHELP SRL
CUI: 36696990CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2016-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
548.922 RON
Profit
142.554 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TYZY-MOB S.R.L.?

CUI-ul TYZY-MOB S.R.L. este 38475406.

Unde este sediul TYZY-MOB S.R.L.?

TYZY-MOB S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Mohorului nr. 6, 62154, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata TYZY-MOB S.R.L.?

TYZY-MOB S.R.L. a fost infiintata in anul 2017 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TYZY-MOB S.R.L. in 2024?

In 2024, TYZY-MOB S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 448.777 RON.

Cati angajati are TYZY-MOB S.R.L.?

TYZY-MOB S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are TYZY-MOB S.R.L.?

TYZY-MOB S.R.L. are codul CAEN principal 3100 (Fabricarea de mobilă).

Ce profit a inregistrat TYZY-MOB S.R.L. in 2024?

TYZY-MOB S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 5.070 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.