Activ Plătitor TVA

ECOMONDO SSM SRL

CUI: 38475414
CIF: RO38475414
Reg. Com.: J2017018935404
CAEN: 7499
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 13 noiembrie 2017 · 8 ani
Distribuie:

Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 19:16

Despre ECOMONDO SSM SRL

ECOMONDO SSM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2017 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a." (cod CAEN 7499), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ECOMONDO SSM SRL a raportat o cifra de afaceri de 425.873 RON, in crestere fata de anul precedent (+24.8%). Profitul net inregistrat a fost de 310.701 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 140.850 RON in 2018 la 425.873 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
425.873 RON
Venituri totale
425.874 RON
Cheltuieli totale
106.959 RON
Profit brut
318.915 RON
Profit net
310.701 RON
Marja profit net
72,96%
Active imobilizate
252.362 RON
Active circulante
772.007 RON
Stocuri
264 RON
Creanțe
725.632 RON
Casa & conturi bănci
46.111 RON
Capital propriu
983.550 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Şos. Mihai Bravu nr. 491-495
Detalii adresaCAMERA 1

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Şos. Mihai Bravu nr. 491-495
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Şos. Mihai Bravu nr. 491-495
Detalii
CAMERA 1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 13.11.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
425.873 RON
Rezultat net
310.701 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 425.873 RON 341.178 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 425.874 RON 341.179 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 106.959 RON 69.850 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 318.915 RON 271.329 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 310.701 RON 268.429 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 252.362 RON 25.973 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 772.007 RON 940.683 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.024.369 RON 966.656 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 264 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 725.632 RON 911.260 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 46.111 RON 29.423 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 40.819 RON 19.021 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 983.550 RON 947.635 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.024.369RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

4,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.024.369 RON
Datorii totale40.819 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
30,3 %Profit net / active totale
ROE
31,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
18,91 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
96,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 425.873 +24,8% față de anul precedent 425.874 106.959 318.915 +17,5% față de anul precedent 310.701 +15,8% față de anul precedent 0 0
2023 341.178 -2,0% față de anul precedent 341.179 69.850 271.329 -8,9% față de anul precedent 268.429 -8,9% față de anul precedent 0 0
2022 348.115 +36,2% față de anul precedent 348.116 50.284 297.832 +40,5% față de anul precedent 294.734 +40,6% față de anul precedent 0 0
2021 255.675 +19,6% față de anul precedent 255.676 43.752 211.924 +19,7% față de anul precedent 209.623 +19,7% față de anul precedent 0 0
2020 213.760 +8,3% față de anul precedent 213.760 36.653 177.107 -1,3% față de anul precedent 175.085 +0,3% față de anul precedent 0 0
2019 197.360 +40,1% față de anul precedent 197.360 17.948 179.412 +52,8% față de anul precedent 174.633 +53,4% față de anul precedent 0 0
2018 140.850 140.851 23.428 117.423 113.818 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 252.362 772.007 1.024.369 264 725.632 46.111
2023 25.973 940.683 966.656 0 911.260 29.423
2022 0 689.246 689.246 0 590.979 98.267
2021 626 562.163 562.789 0 340.350 221.813
2020 2.304 468.159 470.463 0 334.146 134.013
2019 112 298.904 299.016 0 25.150 273.754
2018 0 118.518 118.518 0 2.650 115.868

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 40.819 +114,6% față de anul precedent 983.550 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 19.021 +89,4% față de anul precedent 947.635 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 10.041 +209,1% față de anul precedent 679.205 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 3.248 +4,8% față de anul precedent 559.541 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 3.098 -54,0% față de anul precedent 467.365 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 6.737 +39,3% față de anul precedent 292.279 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 4.836 113.682 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ADADRIAN DORIN LEUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 24067/2026capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 3529/2026capital social, modificare date asociaţi persoane fizice, durată societate

capital social, modificare date asociaţi persoane fizice, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 425.873 RON. Profit: 310.701 RON

Cifra de afaceri: 425.873 RON. Profit: 310.701 RON

Cifra de afaceri
425.873 RON +24.82% față de anul precedent
Profit net
310.701 RON +15.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
40.819 RON +114.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 341.178 RON. Profit: 268.429 RON

Cifra de afaceri: 341.178 RON. Profit: 268.429 RON

Cifra de afaceri
341.178 RON -1.99% față de anul precedent
Profit net
268.429 RON -8.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
19.021 RON +89.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 348.115 RON. Profit: 294.734 RON

Cifra de afaceri: 348.115 RON. Profit: 294.734 RON

Cifra de afaceri
348.115 RON +36.16% față de anul precedent
Profit net
294.734 RON +40.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
10.041 RON +209.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 255.675 RON. Profit: 209.623 RON

Cifra de afaceri: 255.675 RON. Profit: 209.623 RON

Cifra de afaceri
255.675 RON +19.61% față de anul precedent
Profit net
209.623 RON +19.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.248 RON +4.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 213.760 RON. Profit: 175.085 RON

Cifra de afaceri: 213.760 RON. Profit: 175.085 RON

Cifra de afaceri
213.760 RON +8.31% față de anul precedent
Profit net
175.085 RON +0.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.098 RON -54.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 197.360 RON. Profit: 174.633 RON

Cifra de afaceri: 197.360 RON. Profit: 174.633 RON

Cifra de afaceri
197.360 RON +40.12% față de anul precedent
Profit net
174.633 RON +53.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.737 RON +39.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 140.850 RON. Profit: 113.818 RON

Cifra de afaceri: 140.850 RON. Profit: 113.818 RON

Cifra de afaceri
140.850 RON
Profit net
113.818 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
4.836 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataECOMONDO SSM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7499 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

ECOMONDO SSM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7499 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

25.062026Mentiune · Buletin 24067/2026capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 03.06.2026

Companie
ECOMONDO SSM SRL
CUI
38475414
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
25.06.2026
Registrul Comerțului
J2017018935404
EUID
ROONRC.J2017018935404
Sediu
Bucureşti Sectorul 3, Şoseaua MIHAI BRAVU, Nr. 491-495, CAMERA 1, Etaj 10, Ap. 69
Județ
București
Număr încheiere
507633
Data încheierii
24.06.2026
Număr dosar
2463641
Data dosarului
19.06.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Mihaela-Simona Coclea

Subiecte

capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 2 din 03.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 24067/2026 (PDF)
30.012026Mentiune · Buletin 3529/2026capital social, modificare date asociaţi persoane fizice, durată societate

capital social; modificare date asociaţi persoane fizice; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 21.01.2026

Companie
ECOMONDO SSM SRL
CUI
38475414
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
30.01.2026
Registrul Comerțului
J2017018935404
EUID
ROONRC.J2017018935404
Sediu
Bucureşti Sectorul 3, Şoseaua MIHAI BRAVU, Nr. 491-495, CAMERA 1, Etaj 10, Ap. 69
Județ
București
Număr încheiere
73043
Data încheierii
29.01.2026
Număr dosar
346293
Data dosarului
26.01.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Cecilia Dorobăţ

Subiecte

capital social, modificare date asociaţi persoane fizice, durată societate

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 21.01.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 3529/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7499, Municipiul Bucureşti

M.R.A. MODELS AGENCY SRL
CUI: 13126109CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2000-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
425.978 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ENVIROMAR PROTECT SRL
CUI: 27959052CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2011-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
418.935 RON
Profit
316.229 RON
Angajati
1
ANTARIPA PPP SRL
CUI: 29030204CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2011-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
427.952 RON
Profit
223.336 RON
Angajati
1
CIOBANU CONSULTING SRL
CUI: 19023854CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2006-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
418.455 RON
Profit
8.268 RON
Angajati
2
SARMIS-COLUMNA CONSULT SRL
CUI: 21632980CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2007-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
452.771 RON
Profit
518 RON
Angajati
1
ASISCONS SERVICES SRL
CUI: 19005890CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2006-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
398.816 RON
Profit
361.565 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7499, Municipiul Bucureşti

APHELEIA VISION SRL
CUI: 38419791CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
256.355 RON
Profit
150.876 RON
Angajati
2
SSM SAFETY SUPPORT S.R.L.
CUI: 38395870CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
627.760 RON
Profit
90.846 RON
Angajati
5
SSM ALERT CONSULTING S.R.L.
CUI: 38542491CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
109.400 RON
Profit
11.073 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

TYZY-MOB S.R.L.
CUI: 38475406CAEN: 3100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
448.777 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ORTHO THERAPY S.R.L.
CUI: 38475422CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.679.113 RON
Profit
831.513 RON
Angajati
1
ENVIROLAND S.R.L.
CUI: 38475260CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.014.170 RON
Profit
178.509 RON
Angajati
3
DREAM BEAUTY SEBY SRL
CUI: 38475953CAEN: 9621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2017-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.246 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
ARTA SHUIE SRL
CUI: 38456633CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2017-11-07
fara e-Factura
BRAKA EFECT S.R.L.
CUI: 38492946CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.400.792 RON
Profit
353.633 RON
Angajati
0
TRAVELAND TOURS SRL
CUI: 38292794CAEN: 7911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
895.317 RON
Profit
634.447 RON
Angajati
2
ABP PROSPER GOLD S.R.L.
CUI: 38655660CAEN: 6492
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2018-01-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.022.639 RON
Profit
1.670.283 RON
Angajati
5
ENCORE MANAGEMENT S.R.L.
CUI: 36697023CAEN: 6831
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
215.497 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MUNERO GLOBAL LOYALTY S.R.L.
CUI: 40645774CAEN: 4740
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.151.551 RON
Profit
54.112 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ECOMONDO SSM SRL?

CUI-ul ECOMONDO SSM SRL este 38475414.

Unde este sediul ECOMONDO SSM SRL?

ECOMONDO SSM SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Şos. Mihai Bravu nr. 491-495, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata ECOMONDO SSM SRL?

ECOMONDO SSM SRL a fost infiintata in anul 2017 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ECOMONDO SSM SRL in 2024?

In 2024, ECOMONDO SSM SRL a raportat o cifra de afaceri de 425.873 RON.

Cati angajati are ECOMONDO SSM SRL?

ECOMONDO SSM SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ECOMONDO SSM SRL?

ECOMONDO SSM SRL are codul CAEN principal 7499 (Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.).

Ce profit a inregistrat ECOMONDO SSM SRL in 2024?

ECOMONDO SSM SRL a inregistrat un profit net de 310.701 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.