Activ Plătitor TVA

N & D IRIAN MIXT S.R.L.

CUI: 39347561
CIF: RO39347561
Reg. Com.: J2018000483279
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 mai 2018 · 8 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 00:33

Despre N & D IRIAN MIXT S.R.L.

N & D IRIAN MIXT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Podoleni Com. Podoleni, judetul NEAMŢ, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, N & D IRIAN MIXT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 269.220 RON, in crestere fata de anul precedent (+16.4%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 133.576 RON in 2018 la 269.220 RON in 2024. Datoriile raportate (278.374 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
269.220 RON
Venituri totale
269.220 RON
Cheltuieli totale
292.545 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
256.300 RON
Stocuri
231.945 RON
Creanțe
12.354 RON
Casa & conturi bănci
12.001 RON
Capital propriu
-22.074 RON

Contact

AdresaRomania, NEAMŢ, Sat Podoleni Com. Podoleni, Str. Sfânta Treime nr. 99, 617335

Adresă sediu social

Romania, NEAMŢ, Sat Podoleni Com. Podoleni, Str. Sfânta Treime nr. 99, 617335
Cod poștal: 617335
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, NEAMŢ, Sat Podoleni Com. Podoleni, Str. Sfânta Treime nr. 99, 617335
Cod postal
617335
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 15.05.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Platitor TVA
Da

Stare inactivitate

Data inactivare
23 iunie 2023
Data reactivare
28 iunie 2023

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
269.220 RON
Rezultat net
-23.325 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 269.220 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 269.220 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 292.545 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 23.325 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 23.325 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 256.300 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 256.300 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 231.945 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 12.354 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 12.001 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 278.374 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -22.074 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active256.300RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

108,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale256.300 RON
Datorii totale278.374 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,92 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-8,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 269.220 +16,4% față de anul precedent 269.220 292.545 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 23.325 23.325
2021 231.312 -13,1% față de anul precedent 261.312 253.576 7.736 -7,3% față de anul precedent 5.429 +6,0% față de anul precedent 0 0
2020 266.207 -25,9% față de anul precedent 321.207 312.865 8.342 -48,3% față de anul precedent 5.123 -58,8% față de anul precedent 0 0
2019 359.274 +169,0% față de anul precedent 369.274 353.131 16.143 +357,6% față de anul precedent 12.433 +548,9% față de anul precedent 0 0
2018 133.576 159.775 156.247 3.528 1.916 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 256.300 256.300 231.945 12.354 12.001
2021 0 208.411 208.411 205.816 1.992 603
2020 0 193.494 193.494 192.031 1.000 463
2019 0 220.213 220.213 211.874 7.065 1.274
2018 0 221.387 221.387 215.941 4.507 939

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 278.374 +51,9% față de anul precedent -22.074 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2021 183.310 +5,5% față de anul precedent 25.101 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2020 173.823 -15,5% față de anul precedent 19.671 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2019 205.664 -6,2% față de anul precedent 14.549 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2018 219.271 2.116 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

55din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
CFCONSTANTIN FLORIN ARCHIPadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 25109/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 269.220 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 269.220 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
269.220 RON +16.39% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
23.325 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
278.374 RON +51.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 231.312 RON. Profit: 5.429 RON

Cifra de afaceri: 231.312 RON. Profit: 5.429 RON

Cifra de afaceri
231.312 RON -13.11% față de anul precedent
Profit net
5.429 RON +5.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
183.310 RON +5.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 266.207 RON. Profit: 5.123 RON

Cifra de afaceri: 266.207 RON. Profit: 5.123 RON

Cifra de afaceri
266.207 RON -25.9% față de anul precedent
Profit net
5.123 RON -58.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
173.823 RON -15.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 359.274 RON. Profit: 12.433 RON

Cifra de afaceri: 359.274 RON. Profit: 12.433 RON

Cifra de afaceri
359.274 RON +168.97% față de anul precedent
Profit net
12.433 RON +548.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
205.664 RON -6.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 133.576 RON. Profit: 1.916 RON

Cifra de afaceri: 133.576 RON. Profit: 1.916 RON

Cifra de afaceri
133.576 RON
Profit net
1.916 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
219.271 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataN & D IRIAN MIXT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Podoleni Com. Podoleni (NEAMŢ)

N & D IRIAN MIXT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Podoleni Com. Podoleni (NEAMŢ)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

02.072026Mentiune · Buletin 25109/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 21671 din data: 25.06.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
N & D IRIAN MIXT S.R.L.
CUI
39347561
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
02.07.2026
Registrul Comerțului
J27/483/2018
EUID
ROONRC.J27/483/2018
Sediu
Sat Podoleni, Comuna Podoleni, Jud. Neamţ, Strada SFÂNTA TREIME, Nr. 99
Județ
Neamţ
Număr încheiere
528813
Data încheierii
02.07.2026
Număr dosar
2560373
Data dosarului
26.06.2026
Tribunal
Neamt
Registrator
Ana Luminiţa Ioniţă

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 21670 din 25.06.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2560373 din 26.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 25109/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Neamţ

TRINKGUT S.R.L.
CUI: 38613630CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Dămuc Com. Dămuc2017-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
270.604 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
TEO MAGCOM SRL
CUI: 31938724CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Gura Văii Com. Girov2013-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
268.640 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALMIRARO COM SRL
CUI: 15917193CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2003-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
270.891 RON
Profit
19.125 RON
Angajati
1
LULUEMICOM S.R.L.
CUI: 39989685CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Bicaz-Chei Com. Bicaz-Chei2018-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
268.484 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ANAFLOR MARKET S.R.L.
CUI: 49839960CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2024-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
277.612 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Neamţ

VAROVI MAG S.R.L.
CUI: 39325407CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Dumbrava Roşie Com. Dumbrava Roşie2018-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
872.049 RON
Profit
227.243 RON
Angajati
2
ALEXIS MAGAZIN MIXT S.R.L.
CUI: 39365720CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Hamzoaia Com. Taşca2018-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
85.929 RON
Profit
1.318 RON
Angajati
1
SILPOOL MARY S.R.L.
CUI: 39325377CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Rediu Com. Rediu2018-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
448.877 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ANA STEF GOLD S.R.L.
CUI: 39470288CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Războieni Com. Războieni2018-06-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
147.849 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Neamţ

CREATIVE COSMETICS S.R.L.
CUI: 39347553CAEN: 4791
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2018-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.573 RON
Profit
668 RON
Angajati
0
PRACTIC MOB CROMATIC S.R.L.
CUI: 39355114CAEN: 4712
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2018-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
88.452 RON
Profit
5.825 RON
Angajati
0
MADA PROALEX S.R.L.
CUI: 39372700CAEN: 4120
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2018-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.938 RON
Profit
5.905 RON
Angajati
3
CLAOVI MIGA S.R.L.
CUI: 39045768CAEN: 4611
Activ
NEAMŢ, Sat Săvineşti Com. Săvineşti2018-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
512.412 RON
Profit
381.701 RON
Angajati
1
FRAMFOREST EXPRESS S.R.L.
CUI: 39633555CAEN: 1610
Activ
NEAMŢ, Sat Soci Com. Borca2018-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.811.742 RON
Profit
9.769 RON
Angajati
5
AKIMIN BRO S.R.L.
CUI: 36592507CAEN: 0220
Activ
NEAMŢ, Sat Soci Com. Borca2016-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.621.998 RON
Profit
102.601 RON
Angajati
7
NAE & CEREALE S.R.L.
CUI: 41571888CAEN: 4621
Activ
NEAMŢ, Sat Oglinzi Com. Răuceşti2019-08-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
98.183 RON
Profit
11.481 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul N & D IRIAN MIXT S.R.L.?

CUI-ul N & D IRIAN MIXT S.R.L. este 39347561.

Unde este sediul N & D IRIAN MIXT S.R.L.?

N & D IRIAN MIXT S.R.L. are sediul in Romania, NEAMŢ, Sat Podoleni Com. Podoleni, Str. Sfânta Treime nr. 99, 617335, Sat Podoleni Com. Podoleni, judetul NEAMŢ.

Cand a fost infiintata N & D IRIAN MIXT S.R.L.?

N & D IRIAN MIXT S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a N & D IRIAN MIXT S.R.L. in 2024?

In 2024, N & D IRIAN MIXT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 269.220 RON.

Cati angajati are N & D IRIAN MIXT S.R.L.?

N & D IRIAN MIXT S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are N & D IRIAN MIXT S.R.L.?

N & D IRIAN MIXT S.R.L. are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat N & D IRIAN MIXT S.R.L. in 2024?

N & D IRIAN MIXT S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 23.325 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.