Activ e‑Factură

LULUEMICOM S.R.L.

CUI: 39989685
CIF: 39989685
Reg. Com.: J27/972/2018
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 octombrie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 19:26

Despre LULUEMICOM S.R.L.

LULUEMICOM S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Bicaz-Chei Com. Bicaz-Chei, judetul NEAMŢ, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LULUEMICOM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 268.484 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-3.5%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 49.860 RON in 2018 la 268.484 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
268.484 RON
Venituri totale
272.848 RON
Cheltuieli totale
279.650 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
97.204 RON
Stocuri
91.223 RON
Creanțe
1.279 RON
Casa & conturi bănci
4.702 RON
Capital propriu
-45.052 RON

Contact

AdresaRomania, NEAMŢ, Sat Bicaz-Chei Com. Bicaz-Chei, Str. CENTRU nr. 73, 617060

Adresă sediu social

Romania, NEAMŢ, Sat Bicaz-Chei Com. Bicaz-Chei, Str. CENTRU nr. 73, 617060
Cod poștal: 617060
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, NEAMŢ, Sat Bicaz-Chei Com. Bicaz-Chei, Str. CENTRU nr. 73, 617060
Cod postal
617060
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 11.10.2018
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească BICAZ
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 martie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
268.484 RON
Rezultat net
-9.530 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 268.484 RON 278.224 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 272.848 RON 683.923 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 279.650 RON 671.558 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 12.365 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 5.526 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 6.802 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 9.530 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 97.204 RON 181.009 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 97.204 RON 181.009 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 91.223 RON 158.634 RON
CreanțeSume de încasat 1.279 RON 48 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 4.702 RON 22.327 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 142.256 RON 216.531 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -45.052 RON -35.522 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active97.204RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

146,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale97.204 RON
Datorii totale142.256 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,68 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-46,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 268.484 -3,5% față de anul precedent 272.848 279.650 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 6.802 9.530
2023 278.224 -2,5% față de anul precedent 683.923 671.558 12.365 +299,8% față de anul precedent 5.526 +975,1% față de anul precedent 0 0
2022 285.352 -2,1% față de anul precedent 315.352 312.259 3.093 514 0 0
2021 291.371 -1,3% față de anul precedent 294.231 330.036 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 35.805 38.748
2020 295.091 +40,0% față de anul precedent 406.795 403.379 3.416 +39,9% față de anul precedent 348 +34,4% față de anul precedent 0 0
2019 210.714 +322,6% față de anul precedent 258.260 255.819 2.441 259 0 0
2018 49.860 49.860 52.982 0 0 3.122 3.621

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 97.204 97.204 91.223 1.279 4.702
2023 0 181.009 181.009 158.634 48 22.327
2022 0 413.292 413.292 406.695 19 6.578
2021 0 373.008 373.008 349.967 8.419 14.622
2020 0 298.511 298.511 287.180 8.405 2.926
2019 0 202.908 202.908 199.589 0 3.319
2018 0 25.430 25.430 18.454 0 6.976

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 142.256 -34,3% față de anul precedent -45.052 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 216.531 -52,3% față de anul precedent -35.522 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2022 454.340 +9,6% față de anul precedent -41.048 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2021 414.570 +37,6% față de anul precedent -41.562 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2020 301.325 +46,2% față de anul precedent -2.814 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2019 206.070 +614,3% față de anul precedent -3.162 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2018 28.851 -3.421 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

65din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 268.484 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 268.484 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
268.484 RON -3.5% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
9.530 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
142.256 RON -34.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 278.224 RON. Profit: 5.526 RON

Cifra de afaceri: 278.224 RON. Profit: 5.526 RON

Cifra de afaceri
278.224 RON -2.5% față de anul precedent
Profit net
5.526 RON +975.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
216.531 RON -52.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 285.352 RON. Profit: 514 RON

Cifra de afaceri: 285.352 RON. Profit: 514 RON

Cifra de afaceri
285.352 RON -2.07% față de anul precedent
Profit net
514 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
454.340 RON +9.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 291.371 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 291.371 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
291.371 RON -1.26% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
38.748 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
414.570 RON +37.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 295.091 RON. Profit: 348 RON

Cifra de afaceri: 295.091 RON. Profit: 348 RON

Cifra de afaceri
295.091 RON +40.04% față de anul precedent
Profit net
348 RON +34.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
301.325 RON +46.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 210.714 RON. Profit: 259 RON

Cifra de afaceri: 210.714 RON. Profit: 259 RON

Cifra de afaceri
210.714 RON +322.61% față de anul precedent
Profit net
259 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
206.070 RON +614.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 49.860 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 49.860 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
49.860 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.621 RON
Angajati
3
Datorii
28.851 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLULUEMICOM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Bicaz-Chei Com. Bicaz-Chei (NEAMŢ)

LULUEMICOM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Bicaz-Chei Com. Bicaz-Chei (NEAMŢ)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Neamţ

TEO MAGCOM SRL
CUI: 31938724CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Gura Văii Com. Girov2013-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
268.640 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CRITEOCOM AG S.R.L.
CUI: 45713977CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Cracăul Negru Com. Crăcăoani2022-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
268.460 RON
Profit
38.543 RON
Angajati
1
N & D IRIAN MIXT S.R.L.
CUI: 39347561CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Podoleni Com. Podoleni2018-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
269.220 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ANDY CIP STAILY FAMILY S.R.L.
CUI: 40957750CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Cuci Com. Bozieni2019-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
267.954 RON
Profit
7.259 RON
Angajati
1
MOC DIODA SERVICE SRL
CUI: 7453840CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Orş. Roznov1995-06-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
276.075 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CĂLUGĂRU KALIANA SRL
CUI: 35254605CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2015-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
263.461 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Neamţ

SHAORMA CORESSY S.R.L.
CUI: 39989669CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Dumbrava Roşie Com. Dumbrava Roşie2018-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
737.450 RON
Profit
26.586 RON
Angajati
4
GHERASIM ONLY S.R.L.
CUI: 39995474CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Păstrăveni Com. Păstrăveni2018-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.222 RON
Profit
6.575 RON
Angajati
0
KAMISABMARIO S.R.L.
CUI: 39963510CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2018-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
504.269 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
COMPLEX COMERCIAL VADURI S.R.L.
CUI: 40028590CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Vaduri Com. Alexandru cel Bun2018-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.441.695 RON
Profit
546.815 RON
Angajati
16

Alte firme din Neamţ

BROROM NEAMŢ S.R.L.
CUI: 39989677CAEN: 1399
Activ
NEAMŢ, Sat Dochia Com. Dochia2018-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
218.760 RON
Profit
118.238 RON
Angajati
0
GO2COACHING S.R.L.
CUI: 40003855CAEN: 8559
Activ
NEAMŢ, Sat Adjudeni Com. Tămăşeni2018-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.079 RON
Profit
3.407 RON
Angajati
0
EXIGENT HOME S.R.L.
CUI: 39754107CAEN: 4120
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2018-08-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
254.233 RON
Profit
1.006 RON
Angajati
3
URBAN PRINT DTG S.R.L.
CUI: 40209236CAEN: 4712
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2018-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
291.123 RON
Profit
17.194 RON
Angajati
1
OVIMAR MEDIA 2017 S.R.L.
CUI: 37281690CAEN: 7420
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2017-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
117.015 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ŞOIMARU ROOF CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 42176119CAEN: 4683
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2020-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.471.534 RON
Profit
121.279 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LULUEMICOM S.R.L.?

CUI-ul LULUEMICOM S.R.L. este 39989685.

Unde este sediul LULUEMICOM S.R.L.?

LULUEMICOM S.R.L. are sediul in Romania, NEAMŢ, Sat Bicaz-Chei Com. Bicaz-Chei, Str. CENTRU nr. 73, 617060, Sat Bicaz-Chei Com. Bicaz-Chei, judetul NEAMŢ.

Cand a fost infiintata LULUEMICOM S.R.L.?

LULUEMICOM S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LULUEMICOM S.R.L. in 2024?

In 2024, LULUEMICOM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 268.484 RON.

Cati angajati are LULUEMICOM S.R.L.?

LULUEMICOM S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are LULUEMICOM S.R.L.?

LULUEMICOM S.R.L. are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat LULUEMICOM S.R.L. in 2024?

LULUEMICOM S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 9.530 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.