Activ e‑Factură

CLINICA CARMED S.R.L.

CUI: 39637158
CIF: 39637158
Reg. Com.: J2018001916226
CAEN: 8622
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 iulie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Activități de asistență medicală specializată

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 00:10

Despre CLINICA CARMED S.R.L.

CLINICA CARMED S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Iaşi, judetul IAŞI, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență medicală specializată" (cod CAEN 8622), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CLINICA CARMED S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 720.029 RON, in scadere fata de anul precedent (-18.8%). Profitul net inregistrat a fost de 100.529 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
720.029 RON
Venituri totale
720.068 RON
Cheltuieli totale
597.938 RON
Profit brut
122.130 RON
Profit net
100.529 RON
Marja profit net
13,96%
Active imobilizate
126.017 RON
Active circulante
46.650 RON
Stocuri
105 RON
Creanțe
124 RON
Casa & conturi bănci
46.421 RON
Capital propriu
100.769 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Mun. Iaşi, Bld. Poitiers nr. 5
Telefon0726214850

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Bld. Poitiers nr. 5
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Bld. Poitiers nr. 5
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 18.07.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 august 2022)

Stare inactivitate

Data inactivare
22 noiembrie 2019
Data reactivare
19 martie 2020

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
720.029 RON
Rezultat net
100.529 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 720.029 RON 886.317 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 720.068 RON 891.210 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 597.938 RON 420.461 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 122.130 RON 470.749 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 100.529 RON 461.837 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 126.017 RON 147.490 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 46.650 RON 509.531 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 172.667 RON 657.021 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 105 RON 750 RON
CreanțeSume de încasat 124 RON 466.149 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 46.421 RON 42.632 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 71.898 RON 194.944 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 100.769 RON 462.077 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active172.667RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

41,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale172.667 RON
Datorii totale71.898 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
58,2 %Profit net / active totale
ROE
99,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,65 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
58,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 720.029 -18,8% față de anul precedent 720.068 597.938 122.130 -74,1% față de anul precedent 100.529 -78,2% față de anul precedent 0 0
2023 886.317 +27,0% față de anul precedent 891.210 420.461 470.749 +18,9% față de anul precedent 461.837 +18,8% față de anul precedent 0 0
2022 697.852 +130,5% față de anul precedent 697.999 302.170 395.829 +128,9% față de anul precedent 388.849 +129,0% față de anul precedent 0 0
2021 302.767 303.141 130.215 172.926 169.805 0 0
2020 0 0 16.872 0 0 16.872 16.872

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 126.017 46.650 172.667 105 124 46.421
2023 147.490 509.531 657.021 750 466.149 42.632
2022 175.236 275.627 450.863 750 268.154 6.723
2021 177.963 212.031 389.994 750 36.800 174.481
2020 74.590 2.738 77.328 750 0 1.988

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 71.898 -63,1% față de anul precedent 100.769 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 194.944 +215,6% față de anul precedent 462.077 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 61.774 -73,9% față de anul precedent 389.089 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 236.935 +152,1% față de anul precedent 153.133 Neraportat 1
2020 94.000 -16.672 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

31din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare6 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
CCCLINICA CARMED S.R.L. prin LAURA BUNDUCfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 32402/2026capital social, actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social, actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, modificare date asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 720.029 RON. Profit: 100.529 RON

Cifra de afaceri: 720.029 RON. Profit: 100.529 RON

Cifra de afaceri
720.029 RON -18.76% față de anul precedent
Profit net
100.529 RON -78.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
71.898 RON -63.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 886.317 RON. Profit: 461.837 RON

Cifra de afaceri: 886.317 RON. Profit: 461.837 RON

Cifra de afaceri
886.317 RON +27.01% față de anul precedent
Profit net
461.837 RON +18.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
194.944 RON +215.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 697.852 RON. Profit: 388.849 RON

Cifra de afaceri: 697.852 RON. Profit: 388.849 RON

Cifra de afaceri
697.852 RON +130.49% față de anul precedent
Profit net
388.849 RON +129% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
61.774 RON -73.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 302.767 RON. Profit: 169.805 RON

Cifra de afaceri: 302.767 RON. Profit: 169.805 RON

Cifra de afaceri
302.767 RON
Profit net
169.805 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
236.935 RON +152.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
16.872 RON
Angajati
0
Datorii
94.000 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2019 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2018 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCLINICA CARMED S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8622 in Mun. Iaşi (IAŞI)

CLINICA CARMED S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8622 in Mun. Iaşi (IAŞI)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

01.092026Mentiune · Buletin 32402/2026capital social, actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social; actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Statut actualizat din data: 01.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
CLINICA CARMED S.R.L.
CUI
39637158
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
01.09.2026
Registrul Comerțului
J22/1916/2018
EUID
ROONRC.J22/1916/2018
Sediu
Municipiul Iaşi, Jud. Iaşi, Bulevardul POITIERS, Nr. 5, Bl. B5, Scara A, Etaj 2, Ap. 12
Județ
Iaşi
Număr încheiere
682991
Data încheierii
31.08.2026
Număr dosar
3226801
Data dosarului
16.08.2026
Tribunal
Iasi
Registrator
Mihaela Ileana Radu

Subiecte

capital social, actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, modificare date asociaţi persoane fizice

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 01.08.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3226801 din 16.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 32402/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8622, Iaşi

NOVAMEDICA SRL
CUI: 16713043CAEN: 8622
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2004-08-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
730.834 RON
Profit
470.338 RON
Angajati
4
ŞTEFANIA MEDICAL SRL
CUI: 29465250CAEN: 8622
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2011-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
736.255 RON
Profit
199.459 RON
Angajati
8
DARIANAMED SRL
CUI: 35558477CAEN: 8622
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2016-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
818.250 RON
Profit
202.912 RON
Angajati
3
MEDSANA CBC SRL
CUI: 36854110CAEN: 8622
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2016-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
668.350 RON
Profit
605.412 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8622, Iaşi

RVGYN S.R.L.
CUI: 39650122CAEN: 8622
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2018-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
472.511 RON
Profit
236.643 RON
Angajati
1
DR. RADULESCU S.R.L.
CUI: 39591050CAEN: 8622
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2018-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.075.699 RON
Profit
647.061 RON
Angajati
1
NEMŢOI MEDICALIS S.R.L.
CUI: 39661954CAEN: 8622
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2018-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
286.060 RON
Profit
42.174 RON
Angajati
4

Alte firme din Iaşi

CARTUFLAB S.R.L.
CUI: 39636853CAEN: 1031
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2018-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.410.729 RON
Profit
137.189 RON
Angajati
2
DE.ONELECTRIC S.R.L.
CUI: 39625048CAEN: 4321
Activ
IAŞI, Sat Zlodica Com. Cepleniţa2018-07-16
fara e-Factura
B.G.A. TRANS GRUP S.R.L.
CUI: 39539230CAEN: 4941
Activ
IAŞI, Sat Şcheia Com. Şcheia2018-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
214.710 RON
Profit
13.510 RON
Angajati
1
MARADIS AGROTECH S.R.L.
CUI: 39728183CAEN: 0111
Activ
IAŞI, Sat Focuri Com. Focuri2018-08-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
88.711 RON
Profit
6.651 RON
Angajati
2
TDI PROIECT CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 38616114CAEN: 7112
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2017-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
618.393 RON
Profit
170.438 RON
Angajati
2
RENT A CAR IAŞI S.R.L.
CUI: 40493714CAEN: 7711
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2019-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
266.000 RON
Profit
9.210 RON
Angajati
1
ANDREI MARK SRL
CUI: 21132888CAEN: 4711
Activ
IAŞI, Sat Voroveşti Com. Miroslava2007-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
399.583 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ROYAL SERVICE INSTAL S.R.L.
CUI: 47435516CAEN: 4322
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2023-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
537.226 RON
Profit
339.759 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CLINICA CARMED S.R.L.?

CUI-ul CLINICA CARMED S.R.L. este 39637158.

Unde este sediul CLINICA CARMED S.R.L.?

CLINICA CARMED S.R.L. are sediul in Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Bld. Poitiers nr. 5, Mun. Iaşi, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata CLINICA CARMED S.R.L.?

CLINICA CARMED S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CLINICA CARMED S.R.L. in 2024?

In 2024, CLINICA CARMED S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 720.029 RON.

Cati angajati are CLINICA CARMED S.R.L.?

CLINICA CARMED S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are CLINICA CARMED S.R.L.?

CLINICA CARMED S.R.L. are codul CAEN principal 8622 (Activități de asistență medicală specializată).

Ce profit a inregistrat CLINICA CARMED S.R.L. in 2024?

CLINICA CARMED S.R.L. a inregistrat un profit net de 100.529 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.