Activ

NEMŢOI MEDICALIS S.R.L.

CUI: 39661954
CIF: 39661954
Reg. Com.: J2018001956220
CAEN: 8622
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 24 iulie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Activități de asistență medicală specializată

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 20:37

Despre NEMŢOI MEDICALIS S.R.L.

NEMŢOI MEDICALIS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Iaşi, judetul IAŞI, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență medicală specializată" (cod CAEN 8622), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NEMŢOI MEDICALIS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 286.060 RON, in scadere fata de anul precedent (-15.3%). Profitul net inregistrat a fost de 42.174 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 26.843 RON in 2019 la 286.060 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
286.060 RON
Venituri totale
286.061 RON
Cheltuieli totale
241.761 RON
Profit brut
44.300 RON
Profit net
42.174 RON
Marja profit net
14,74%
Active imobilizate
10.283 RON
Active circulante
29.919 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
22.244 RON
Casa & conturi bănci
7.675 RON
Capital propriu
-156.384 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Petre Andrei nr. 2B, 700495

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Petre Andrei nr. 2B, 700495
Cod poștal: 700495
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Petre Andrei nr. 2B, 700495
Cod postal
700495
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 24.07.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
286.060 RON
Rezultat net
42.174 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 286.060 RON 337.593 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 286.061 RON 337.594 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 241.761 RON 438.325 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 44.300 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 42.174 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 100.731 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 104.107 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 10.283 RON 15.011 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 29.919 RON 40.753 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 40.202 RON 55.764 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 3.752 RON
CreanțeSume de încasat 22.244 RON 22.150 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 7.675 RON 14.851 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 196.586 RON 254.322 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -156.384 RON -198.558 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 6 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active40.202RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

489,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale40.202 RON
Datorii totale196.586 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
104,9 %Profit net / active totale
ROE
-27,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,15 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-389,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 286.060 -15,3% față de anul precedent 286.061 241.761 44.300 42.174 0 0
2023 337.593 +88,9% față de anul precedent 337.594 438.325 0 0 100.731 104.107
2022 178.722 +15,6% față de anul precedent 178.722 220.157 0 0 41.435 43.223
2021 154.657 +374,1% față de anul precedent 154.657 204.041 0 0 49.384 50.931
2020 32.619 +21,5% față de anul precedent 32.619 37.196 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 4.577 5.530
2019 26.843 26.843 21.003 5.840 5.034 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 10.283 29.919 40.202 0 22.244 7.675
2023 15.011 40.753 55.764 3.752 22.150 14.851
2022 2.982 200.469 203.451 3.752 195.859 858
2021 3.671 4.291 7.962 1.000 2.868 423
2020 4.359 1.365 5.724 850 0 515
2019 5.047 11.340 16.387 0 0 11.340

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 196.586 -22,7% față de anul precedent -156.384 Neraportat 4 -33,3% față de anul precedent
2023 254.322 -14,6% față de anul precedent -198.558 Neraportat 6 +200,0% față de anul precedent
2022 297.902 +403,3% față de anul precedent -94.451 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2021 59.189 +883,2% față de anul precedent -51.227 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2020 6.020 -46,0% față de anul precedent -296 Neraportat 2
2019 11.153 5.234 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

55din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ANALEXANDRU NemtoiadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 35057/2026capital social, actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social, actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, modificare date asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 286.060 RON. Profit: 42.174 RON

Cifra de afaceri: 286.060 RON. Profit: 42.174 RON

Cifra de afaceri
286.060 RON -15.26% față de anul precedent
Profit net
42.174 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -33.33% față de anul precedent
Datorii
196.586 RON -22.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 337.593 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 337.593 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
337.593 RON +88.89% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
104.107 RON
Angajati
6 +200% față de anul precedent
Datorii
254.322 RON -14.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 178.722 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 178.722 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
178.722 RON +15.56% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
43.223 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
297.902 RON +403.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 154.657 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 154.657 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
154.657 RON +374.13% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
50.931 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
59.189 RON +883.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 32.619 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 32.619 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
32.619 RON +21.52% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
5.530 RON
Angajati
2
Datorii
6.020 RON -46.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 26.843 RON. Profit: 5.034 RON

Cifra de afaceri: 26.843 RON. Profit: 5.034 RON

Cifra de afaceri
26.843 RON
Profit net
5.034 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
11.153 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNEMŢOI MEDICALIS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8622 in Mun. Iaşi (IAŞI)

NEMŢOI MEDICALIS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8622 in Mun. Iaşi (IAŞI)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

23.092026Mentiune · Buletin 35057/2026capital social, actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social; actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 18.09.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
NEMŢOI MEDICALIS S.R.L.
CUI
39661954
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
23.09.2026
Registrul Comerțului
J22/1956/2018
EUID
ROONRC.J22/1956/2018
Sediu
Municipiul Iaşi, Jud. Iaşi, Strada PETRE ANDREI, Nr. 2B
Județ
Iaşi
Număr încheiere
743422
Data încheierii
22.09.2026
Număr dosar
3401636
Data dosarului
27.08.2026
Tribunal
Iasi
Registrator
Mihaela Bolintiru

Subiecte

capital social, actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, modificare date asociaţi persoane fizice

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3401636 din 27.08.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3401636 din 27.08.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor din 18.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 35057/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8622, Iaşi

IMAGISERV SRL
CUI: 35742630CAEN: 8622
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2016-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
288.360 RON
Profit
179.920 RON
Angajati
1
LERC MEDICAL S.R.L.
CUI: 49406380CAEN: 8622
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2024-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
285.239 RON
Profit
177.828 RON
Angajati
1
MEDICODE CONCEPT S.R.L.
CUI: 43014387CAEN: 8622
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2020-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.101 RON
Profit
9.537 RON
Angajati
1
CARDIOGYN MEDICAL S.R.L.
CUI: 47815043CAEN: 8622
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2023-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
285.184 RON
Profit
187.903 RON
Angajati
1
EYECARESANO SRL
CUI: 37755530CAEN: 8622
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2017-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.400 RON
Profit
125.844 RON
Angajati
1
JUNIORIS CENTRUM S.R.L.
CUI: 39461590CAEN: 8622
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2018-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
276.325 RON
Profit
45.411 RON
Angajati
5

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8622, Iaşi

RVGYN S.R.L.
CUI: 39650122CAEN: 8622
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2018-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
472.511 RON
Profit
236.643 RON
Angajati
1
CLINICA CARMED S.R.L.
CUI: 39637158CAEN: 8622
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2018-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
720.029 RON
Profit
100.529 RON
Angajati
1
RALUSENOMED S.R.L.
CUI: 39691351CAEN: 8622
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2018-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
223.977 RON
Profit
149.662 RON
Angajati
0

Alte firme din Iaşi

CENTRUL CEX IASI S.R.L.
CUI: 39661920CAEN: 8210
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2018-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
149.960 RON
Profit
10.393 RON
Angajati
2
API INOVATIV STYLE S.R.L.
CUI: 39661962CAEN: 4100
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2018-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
247.858 RON
Profit
49.765 RON
Angajati
3
VO CHEF S.R.L.
CUI: 39655375CAEN: 1073
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2018-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.754.839 RON
Profit
155.156 RON
Angajati
15
ALIRI S.R.L.
CUI: 39671702CAEN: 4762
Activ
IAŞI, Mun. Paşcani2018-07-26
fara e-Factura
TERMOSUM S.R.L.
CUI: 39756930CAEN: 2223
Activ
IAŞI, Sat Stolniceni-Prăjescu Com. Stolniceni-Prăjescu2018-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
528.451 RON
Profit
3.895 RON
Angajati
2
ATS CONCEPT CRAFTS S.R.L.
CUI: 38639207CAEN: 1512
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2017-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.858 RON
Profit
22.044 RON
Angajati
0
RME ROTECH S.R.L.
CUI: 40471600CAEN: 9329
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2019-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.302 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MARATEC SRL
CUI: 22660199CAEN: 6831
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2007-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.671 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NEMŢOI MEDICALIS S.R.L.?

CUI-ul NEMŢOI MEDICALIS S.R.L. este 39661954.

Unde este sediul NEMŢOI MEDICALIS S.R.L.?

NEMŢOI MEDICALIS S.R.L. are sediul in Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Petre Andrei nr. 2B, 700495, Mun. Iaşi, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata NEMŢOI MEDICALIS S.R.L.?

NEMŢOI MEDICALIS S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NEMŢOI MEDICALIS S.R.L. in 2024?

In 2024, NEMŢOI MEDICALIS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 286.060 RON.

Cati angajati are NEMŢOI MEDICALIS S.R.L.?

NEMŢOI MEDICALIS S.R.L. a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are NEMŢOI MEDICALIS S.R.L.?

NEMŢOI MEDICALIS S.R.L. are codul CAEN principal 8622 (Activități de asistență medicală specializată).

Ce profit a inregistrat NEMŢOI MEDICALIS S.R.L. in 2024?

NEMŢOI MEDICALIS S.R.L. a inregistrat un profit net de 42.174 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.