Activ Plătitor TVA

ANTONIA GOR S.R.L.

CUI: 39663580
CIF: RO39663580
Reg. Com.: J2018001199027
CAEN: 4617
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 24 iulie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Intermedieri în comerţul cu produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 08:27

Despre ANTONIA GOR S.R.L.

ANTONIA GOR S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Zimandcuz Com. Zimandu Nou, judetul ARAD, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4617), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ANTONIA GOR S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 430.649 RON, in scadere fata de anul precedent (-47.7%). Profitul net inregistrat a fost de 6.197 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Datoriile raportate (888.841 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
430.649 RON
Venituri totale
585.198 RON
Cheltuieli totale
577.654 RON
Profit brut
7.544 RON
Profit net
6.197 RON
Marja profit net
1,44%
Active imobilizate
440.746 RON
Active circulante
358.411 RON
Stocuri
69.723 RON
Creanțe
287.727 RON
Casa & conturi bănci
961 RON
Capital propriu
-89.684 RON

Contact

AdresaRomania, ARAD, Sat Zimandcuz Com. Zimandu Nou, ZIMANDCUZ nr. 270 E, 317427
Telefon0757689062

Adresă sediu social

Romania, ARAD, Sat Zimandcuz Com. Zimandu Nou, ZIMANDCUZ nr. 270 E, 317427
Cod poștal: 317427
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARAD, Sat Zimandcuz Com. Zimandu Nou, ZIMANDCUZ nr. 270 E, 317427
Cod postal
317427
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 24.07.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
430.649 RON
Rezultat net
6.197 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 430.649 RON 823.985 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 585.198 RON 823.985 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 577.654 RON 913.527 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 7.544 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 6.197 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 89.542 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 97.800 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 440.746 RON 584.460 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 358.411 RON 710.306 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 799.157 RON 1.294.766 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 69.723 RON 352.856 RON
CreanțeSume de încasat 287.727 RON 291.283 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 961 RON 66.167 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 888.841 RON 1.390.647 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -89.684 RON -95.881 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active799.157RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

111,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale799.157 RON
Datorii totale888.841 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,8 %Profit net / active totale
ROE
-6,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,40 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-11,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 430.649 -47,7% față de anul precedent 585.198 577.654 7.544 6.197 0 0
2023 823.985 -71,2% față de anul precedent 823.985 913.527 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 89.542 97.800
2022 2.857.144 +169,3% față de anul precedent 3.795.256 3.411.936 383.320 346.102 0 0
2021 1.060.781 1.060.781 1.395.812 0 0 335.031 343.725
2020 0 0 305 0 0 305 305
2019 0 0 161 0 0 161 161
2018 0 0 192 0 0 192 192

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 440.746 358.411 799.157 69.723 287.727 961
2023 584.460 710.306 1.294.766 352.856 291.283 66.167
2022 539.609 833.993 1.373.602 373.801 433.097 27.095
2021 648.632 559.568 1.208.200 185.795 340.150 31.340
2020 0 1.042 1.042 0 0 1.042
2019 0 547 547 0 0 547
2018 0 508 508 0 0 508

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 888.841 -36,1% față de anul precedent -89.684 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2023 1.390.647 +1,4% față de anul precedent -95.881 Neraportat 3 -40,0% față de anul precedent
2022 1.371.682 -11,6% față de anul precedent 1.920 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2021 1.552.383 +103.392,2% față de anul precedent -344.183 Neraportat 5
2020 1.500 +114,3% față de anul precedent -458 Neraportat 0
2019 700 +40,0% față de anul precedent -153 Neraportat 0
2018 500 8 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

65din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 430.649 RON. Profit: 6.197 RON

Cifra de afaceri: 430.649 RON. Profit: 6.197 RON

Cifra de afaceri
430.649 RON -47.74% față de anul precedent
Profit net
6.197 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
888.841 RON -36.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 823.985 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 823.985 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
823.985 RON -71.16% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
97.800 RON
Angajati
3 -40% față de anul precedent
Datorii
1.390.647 RON +1.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.857.144 RON. Profit: 346.102 RON

Cifra de afaceri: 2.857.144 RON. Profit: 346.102 RON

Cifra de afaceri
2.857.144 RON +169.34% față de anul precedent
Profit net
346.102 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
1.371.682 RON -11.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.060.781 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.060.781 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.060.781 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
343.725 RON
Angajati
5
Datorii
1.552.383 RON +103392.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
305 RON
Angajati
0
Datorii
1.500 RON +114.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
161 RON
Angajati
0
Datorii
700 RON +40% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
192 RON
Angajati
0
Datorii
500 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataANTONIA GOR S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4617 in Sat Zimandcuz Com. Zimandu Nou (ARAD)

ANTONIA GOR S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4617 in Sat Zimandcuz Com. Zimandu Nou (ARAD)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4617, Arad

AGRI TRANSPORT SRL
CUI: 12635295CAEN: 4617
Activ
ARAD, Mun. Arad2000-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
619.861 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TRADING4U S.R.L.
CUI: 39542139CAEN: 4617
Activ
ARAD, Orş. Sebiş2018-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
343.393 RON
Profit
53.017 RON
Angajati
1
GREEN ACTIVE PROMO SRL
CUI: 16953755CAEN: 4617
Activ
ARAD, Mun. Arad2004-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.434.698 RON
Profit
926.457 RON
Angajati
6
DOEAT SRL
CUI: 24150439CAEN: 4617
Activ
ARAD, Mun. Arad2008-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
192.814 RON
Profit
84.508 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4617, Arad

KATE & R INTERMED SRL
CUI: 37429851CAEN: 4617
Activ
ARAD, Sat Pecica Orş. Pecica2017-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.700 RON
Profit
1.361 RON
Angajati
0
OPTITRADE BANAT PLUS S.R.L.
CUI: 40881295CAEN: 4617
Activ
ARAD, Mun. Arad2019-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
79.224 RON
Profit
32.661 RON
Angajati
0

Alte firme din Arad

RFC PRINCIE S.R.L.
CUI: 39657759CAEN: 4611
Activ
ARAD, Mun. Arad2018-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
700 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MARGO PATISERIE S.R.L.
CUI: 39663599CAEN: 1071
Activ
ARAD, Sat Zimandcuz Com. Zimandu Nou2018-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
453.733 RON
Profit
40.392 RON
Angajati
4
SPUMOSO EVENT BPA S.R.L.
CUI: 39640129CAEN: 5611
Activ
ARAD, Mun. Arad2018-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
176.523 RON
Profit
12.982 RON
Angajati
1
GRIGPUI S.R.L.
CUI: 39680468CAEN: 0147
Activ
ARAD, Sat Buhani Com. Dezna2018-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
186.050 RON
Profit
14.167 RON
Angajati
1
ROMTON MOBILE S.R.L.
CUI: 39510161CAEN: 4789
Activ
ARAD, Sat Şeitin Com. Şeitin2018-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.738.341 RON
Profit
34.676 RON
Angajati
3
RAYTECH MACHINING S.R.L.
CUI: 39807660CAEN: 2553
Activ
ARAD, Sat Sânpaul Com. Şofronea2018-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
466.196 RON
Profit
124.951 RON
Angajati
1
LUCA MULTISERV SRL
CUI: 1685352CAEN: 3314
Activ
ARAD, Mun. Arad1993-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
183.898 RON
Profit
4.803 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ANTONIA GOR S.R.L.?

CUI-ul ANTONIA GOR S.R.L. este 39663580.

Unde este sediul ANTONIA GOR S.R.L.?

ANTONIA GOR S.R.L. are sediul in Romania, ARAD, Sat Zimandcuz Com. Zimandu Nou, ZIMANDCUZ nr. 270 E, 317427, Sat Zimandcuz Com. Zimandu Nou, judetul ARAD.

Cand a fost infiintata ANTONIA GOR S.R.L.?

ANTONIA GOR S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ANTONIA GOR S.R.L. in 2024?

In 2024, ANTONIA GOR S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 430.649 RON.

Cati angajati are ANTONIA GOR S.R.L.?

ANTONIA GOR S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ANTONIA GOR S.R.L.?

ANTONIA GOR S.R.L. are codul CAEN principal 4617 (Intermedieri în comerţul cu produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat ANTONIA GOR S.R.L. in 2024?

ANTONIA GOR S.R.L. a inregistrat un profit net de 6.197 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.