Activ Plătitor TVA

ROGOJINA FOOD S.R.L.

CUI: 39771990
CIF: RO39771990
Reg. Com.: J2018003945231
CAEN: 5611
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 august 2018 · 8 ani
Distribuie:

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 21:08

Despre ROGOJINA FOOD S.R.L.

ROGOJINA FOOD S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Popeşti-Leordeni, judetul ILFOV, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Restaurante" (cod CAEN 5611), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ROGOJINA FOOD S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 97.076 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-69.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut de la 65.714 RON in 2018 la 97.076 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
97.076 RON
Venituri totale
101.576 RON
Cheltuieli totale
106.453 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
62.323 RON
Stocuri
45.622 RON
Creanțe
2.570 RON
Casa & conturi bănci
14.131 RON
Capital propriu
56.202 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni, Str. Pantazica Gabriel nr. 19, 77160
Detalii adresaCamera 1

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni, Str. Pantazica Gabriel nr. 19, 77160
Cod poștal: 77160
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni, Str. Pantazica Gabriel nr. 19, 77160
Detalii
Camera 1
Cod postal
77160
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.08.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
97.076 RON
Rezultat net
-5.024 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 97.076 RON 314.971 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 101.576 RON 314.971 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 106.453 RON 285.746 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 29.225 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 26.194 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 4.877 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 5.024 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 62.323 RON 102.003 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 62.323 RON 102.003 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 45.622 RON 65.878 RON
CreanțeSume de încasat 2.570 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 14.131 RON 36.125 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 6.121 RON 40.777 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 56.202 RON 61.226 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active62.323RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

9,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale62.323 RON
Datorii totale6.121 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
10,18 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
90,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 97.076 -69,2% față de anul precedent 101.576 106.453 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 4.877 5.024
2023 314.971 +3,6% față de anul precedent 314.971 285.746 29.225 +3,4% față de anul precedent 26.194 +4,6% față de anul precedent 0 0
2022 304.072 +6,9% față de anul precedent 304.833 276.581 28.252 -60,3% față de anul precedent 25.039 -63,4% față de anul precedent 0 0
2021 284.350 +6,6% față de anul precedent 284.350 213.188 71.162 +71,1% față de anul precedent 68.488 +76,2% față de anul precedent 0 0
2020 266.874 -2,2% față de anul precedent 266.874 225.282 41.592 -20,0% față de anul precedent 38.873 -21,0% față de anul precedent 0 0
2019 272.818 +315,2% față de anul precedent 272.818 220.832 51.986 +341,4% față de anul precedent 49.186 +347,4% față de anul precedent 0 0
2018 65.714 65.714 53.936 11.778 10.994 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 62.323 62.323 45.622 2.570 14.131
2023 0 102.003 102.003 65.878 0 36.125
2022 0 49.318 49.318 16.934 438 31.946
2021 0 173.849 173.849 42.086 438 131.325
2020 0 108.967 108.967 39.740 438 68.789
2019 0 72.209 72.209 17.496 438 54.275
2018 0 21.861 21.861 5.685 438 15.738

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 6.121 -85,0% față de anul precedent 56.202 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2023 40.777 +185,4% față de anul precedent 61.226 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2022 14.286 +133,9% față de anul precedent 35.032 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 6.108 -37,1% față de anul precedent 167.741 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2020 9.714 -17,9% față de anul precedent 99.253 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2019 11.829 +10,9% față de anul precedent 60.380 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2018 10.667 11.194 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 97.076 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 97.076 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
97.076 RON -69.18% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
5.024 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
6.121 RON -84.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 314.971 RON. Profit: 26.194 RON

Cifra de afaceri: 314.971 RON. Profit: 26.194 RON

Cifra de afaceri
314.971 RON +3.58% față de anul precedent
Profit net
26.194 RON +4.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
40.777 RON +185.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 304.072 RON. Profit: 25.039 RON

Cifra de afaceri: 304.072 RON. Profit: 25.039 RON

Cifra de afaceri
304.072 RON +6.94% față de anul precedent
Profit net
25.039 RON -63.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
14.286 RON +133.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 284.350 RON. Profit: 68.488 RON

Cifra de afaceri: 284.350 RON. Profit: 68.488 RON

Cifra de afaceri
284.350 RON +6.55% față de anul precedent
Profit net
68.488 RON +76.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
6.108 RON -37.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 266.874 RON. Profit: 38.873 RON

Cifra de afaceri: 266.874 RON. Profit: 38.873 RON

Cifra de afaceri
266.874 RON -2.18% față de anul precedent
Profit net
38.873 RON -20.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
9.714 RON -17.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 272.818 RON. Profit: 49.186 RON

Cifra de afaceri: 272.818 RON. Profit: 49.186 RON

Cifra de afaceri
272.818 RON +315.16% față de anul precedent
Profit net
49.186 RON +347.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
11.829 RON +10.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 65.714 RON. Profit: 10.994 RON

Cifra de afaceri: 65.714 RON. Profit: 10.994 RON

Cifra de afaceri
65.714 RON
Profit net
10.994 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
10.667 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataROGOJINA FOOD S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5611 in Orş. Popeşti-Leordeni (ILFOV)

ROGOJINA FOOD S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5611 in Orş. Popeşti-Leordeni (ILFOV)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5611, Ilfov

ANDRONACHE FOOD S.R.L.
CUI: 45664270CAEN: 5611
Activ
ILFOV, Sat Vârteju Orş. Măgurele2022-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
102.375 RON
Profit
20.487 RON
Angajati
1
EXPA S.R.L.
CUI: 45581787CAEN: 5611
Activ
ILFOV, Sat Dragomireşti-Deal Com. Dragomireşti-Vale2022-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.978 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CAN&KA PATISSERIE S.R.L.
CUI: 47890878CAEN: 5611
Activ
ILFOV, Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos2023-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
108.793 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
WAKY WAKY S.R.L.
CUI: 45249509CAEN: 5611
Activ
ILFOV, Com. Afumaţi2021-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.930 RON
Profit
18.318 RON
Angajati
0
SANIOUR S.R.L.
CUI: 49783797CAEN: 5611
Activ
ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari2024-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
128.504 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
CORALEVENTS S.R.L.
CUI: 49695598CAEN: 5611
Activ
ILFOV, Sat Dudu Com. Chiajna2024-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
78.276 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5611, Ilfov

PRAJITURI ARTIZANALE S.R.L.
CUI: 39751801CAEN: 5611
Activ
ILFOV, Sat Chiajna Com. Chiajna2018-08-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
378.897 RON
Profit
57.046 RON
Angajati
1
SECRET GARDEN EVENTS S.R.L.
CUI: 39804914CAEN: 5611
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2018-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.740.125 RON
Profit
0 RON
Angajati
10
POTOL BUN S.R.L.
CUI: 39860159CAEN: 5611
Activ
ILFOV, Com. Afumaţi2018-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.283.290 RON
Profit
352.440 RON
Angajati
5

Alte firme din Ilfov

ANAMAR LINE TRANS S.R.L.
CUI: 39770340CAEN: 4933
Activ
ILFOV, Sat Baloteşti Com. Baloteşti2018-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
287.865 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GAZONUL VERDE S.R.L.
CUI: 39772006CAEN: 8130
Activ
ILFOV, Orş. Chitila2018-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.072.230 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
PEMABEST CONCEPT S.R.L.
CUI: 39766730CAEN: 9601
Activ
ILFOV, Sat Popeşti Leordeni Orş. Popeşti-Leordeni2018-08-21
fara e-Factura
AUTO SEBROM S.R.L.
CUI: 39723550CAEN: 4532
Activ
ILFOV, Sat Glina Com. Glina2018-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
206.123 RON
Profit
32.590 RON
Angajati
1
BLOOMFIELD STORE S.R.L.
CUI: 39177432CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2018-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.760 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EKM&A EXCLUSIV CLEANING S.R.L.
CUI: 40326708CAEN: 8121
Activ
ILFOV, Sat Snagov Com. Snagov2018-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
292.945 RON
Profit
109.427 RON
Angajati
2
YULDEN TOUR S.R.L.
CUI: 33329418CAEN: 4939
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2014-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.127.115 RON
Profit
390.118 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ROGOJINA FOOD S.R.L.?

CUI-ul ROGOJINA FOOD S.R.L. este 39771990.

Unde este sediul ROGOJINA FOOD S.R.L.?

ROGOJINA FOOD S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni, Str. Pantazica Gabriel nr. 19, 77160, Orş. Popeşti-Leordeni, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata ROGOJINA FOOD S.R.L.?

ROGOJINA FOOD S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ROGOJINA FOOD S.R.L. in 2024?

In 2024, ROGOJINA FOOD S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 97.076 RON.

Cati angajati are ROGOJINA FOOD S.R.L.?

ROGOJINA FOOD S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ROGOJINA FOOD S.R.L.?

ROGOJINA FOOD S.R.L. are codul CAEN principal 5611 (Restaurante).

Ce profit a inregistrat ROGOJINA FOOD S.R.L. in 2024?

ROGOJINA FOOD S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 5.024 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.