Activ Plătitor TVAe‑Factură

GRAND GENERAL BUILD S.R.L.

CUI: 39828166
CIF: RO39828166
Reg. Com.: J2018004240230
CAEN: 6812
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 septembrie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Dezvoltare (promovare) imobiliară

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 12:34

Despre GRAND GENERAL BUILD S.R.L.

GRAND GENERAL BUILD S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Căciulaţi Com. Moara Vlăsiei, judetul ILFOV, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Dezvoltare (promovare) imobiliară" (cod CAEN 6812), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GRAND GENERAL BUILD S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 6.827.921 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+340.8%). Profitul net inregistrat a fost de 1.228.134 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din august 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
6.827.921 RON
Venituri totale
6.384.098 RON
Cheltuieli totale
5.066.468 RON
Profit brut
1.317.630 RON
Profit net
1.228.134 RON
Marja profit net
17,99%
Active imobilizate
2.473.354 RON
Active circulante
5.418.260 RON
Stocuri
426.661 RON
Creanțe
1.270.386 RON
Casa & conturi bănci
3.721.213 RON
Capital propriu
5.281.833 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Căciulaţi Com. Moara Vlăsiei, Str. Păcii nr. 23, 77131

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Căciulaţi Com. Moara Vlăsiei, Str. Păcii nr. 23, 77131
Cod poștal: 77131
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Căciulaţi Com. Moara Vlăsiei, Str. Păcii nr. 23, 77131
Cod postal
77131
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.09.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 august 2024)
TVA la incasare
1 aprilie 2019 - 1 februarie 2020

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
6.827.921 RON
Rezultat net
1.228.134 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 6.827.921 RON 1.549.008 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 6.384.098 RON 1.859.760 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 5.066.468 RON 1.651.700 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.317.630 RON 208.060 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.228.134 RON 192.570 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.473.354 RON 2.556.843 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 5.418.260 RON 5.279.007 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 7.891.614 RON 7.835.850 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 426.661 RON 3.184.983 RON
CreanțeSume de încasat 1.270.386 RON 1.409.321 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 3.721.213 RON 684.703 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.611.488 RON 4.063.883 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 5.281.833 RON 4.053.699 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active7.891.614RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

33,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale7.891.614 RON
Datorii totale2.611.488 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
15,6 %Profit net / active totale
ROE
23,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,07 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
66,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 6.827.921 +340,8% față de anul precedent 6.384.098 5.066.468 1.317.630 +533,3% față de anul precedent 1.228.134 +537,8% față de anul precedent 0 0
2023 1.549.008 +3.444,9% față de anul precedent 1.859.760 1.651.700 208.060 192.570 0 0
2022 43.697 -98,4% față de anul precedent 597.311 873.907 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 276.596 277.033
2021 2.778.541 -53,4% față de anul precedent 1.775.463 995.321 780.142 -73,6% față de anul precedent 650.226 -76,4% față de anul precedent 0 0
2020 5.962.697 +118,6% față de anul precedent 5.171.597 2.220.317 2.951.280 +49,3% față de anul precedent 2.758.719 +41,5% față de anul precedent 0 0
2019 2.728.313 4.128.322 2.151.481 1.976.841 1.949.537 0 0
2018 0 415.733 415.733 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.473.354 5.418.260 7.891.614 426.661 1.270.386 3.721.213
2023 2.556.843 5.279.007 7.835.850 3.184.983 1.409.321 684.703
2022 2.688.826 3.439.511 6.128.337 2.058.246 1.187.025 194.240
2021 4.046.870 1.535.698 5.582.568 0 1.026.323 509.375
2020 1.630.354 4.950.808 6.581.162 1.062.271 1.644.274 2.244.263
2019 5.264 4.512.692 4.517.956 2.078.337 617.171 1.817.184
2018 224.530 918.089 1.142.619 516.733 67.453 333.903

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.611.488 -35,7% față de anul precedent 5.281.833 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 4.063.883 +59,4% față de anul precedent 4.053.699 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2022 2.548.907 +76,4% față de anul precedent 3.861.128 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2021 1.444.737 -40,3% față de anul precedent 4.138.161 Neraportat 3
2020 2.421.337 -5,7% față de anul precedent 4.159.934 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 2.568.312 +124,8% față de anul precedent 1.949.737 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2018 1.142.419 200 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

2din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare2 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
GMGheorghe MacinicaadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 14081/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare durată mandat persoane împuternicite

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare durată mandat persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 6.827.921 RON. Profit: 1.228.134 RON

Cifra de afaceri: 6.827.921 RON. Profit: 1.228.134 RON

Cifra de afaceri
6.827.921 RON +340.79% față de anul precedent
Profit net
1.228.134 RON +537.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
2.611.488 RON -35.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.549.008 RON. Profit: 192.570 RON

Cifra de afaceri: 1.549.008 RON. Profit: 192.570 RON

Cifra de afaceri
1.549.008 RON +3444.88% față de anul precedent
Profit net
192.570 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
4.063.883 RON +59.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 43.697 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 43.697 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
43.697 RON -98.43% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
277.033 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
2.548.907 RON +76.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.778.541 RON. Profit: 650.226 RON

Cifra de afaceri: 2.778.541 RON. Profit: 650.226 RON

Cifra de afaceri
2.778.541 RON -53.4% față de anul precedent
Profit net
650.226 RON -76.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
1.444.737 RON -40.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 5.962.697 RON. Profit: 2.758.719 RON

Cifra de afaceri: 5.962.697 RON. Profit: 2.758.719 RON

Cifra de afaceri
5.962.697 RON +118.55% față de anul precedent
Profit net
2.758.719 RON +41.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
2.421.337 RON -5.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.728.313 RON. Profit: 1.949.537 RON

Cifra de afaceri: 2.728.313 RON. Profit: 1.949.537 RON

Cifra de afaceri
2.728.313 RON
Profit net
1.949.537 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
2.568.312 RON +124.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
1.142.419 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGRAND GENERAL BUILD S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6812 in Sat Căciulaţi Com. Moara Vlăsiei (ILFOV)

GRAND GENERAL BUILD S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6812 in Sat Căciulaţi Com. Moara Vlăsiei (ILFOV)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

15.042026Mentiune · Buletin 14081/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare durată mandat persoane împuternicite

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare durată mandat persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 08.04.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
GRAND GENERAL BUILD S.R.L.
CUI
39828166
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
15.04.2026
Registrul Comerțului
J23/4240/2018
EUID
ROONRC.J23/4240/2018
Sediu
Jud. Ilfov, Sat Căciulaţi, Comuna Moara Vlăsiei, Strada PĂCII, Nr. 23
Județ
Ilfov
Număr încheiere
305847
Data încheierii
15.04.2026
Număr dosar
1507940
Data dosarului
08.04.2026
Tribunal
Ilfov
Registrator
Emma Madalina Leonida

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare durată mandat persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1507940 din 08.04.2026
  • Decizie asociat unic nr. 01 din 08.04.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 14081/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6812, Ilfov

IRIMIA AIMIRI SRL
CUI: 33253573CAEN: 6812
Activ
ILFOV, Sat Chiajna Com. Chiajna2014-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.025.808 RON
Profit
1.229.196 RON
Angajati
1
YAPAN BRIGHT INVESTMENT S.R.L.
CUI: 22373981CAEN: 6812
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2007-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.550.204 RON
Profit
1.318.726 RON
Angajati
6
DANSIM CONSTRUCT SRL
CUI: 18335050CAEN: 6812
Activ
ILFOV, Orş. Pantelimon2006-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.212.425 RON
Profit
3.756.453 RON
Angajati
1
AVANGARDE GRANDE VILLAGE SRL
CUI: 27927786CAEN: 6812
Activ
ILFOV, Sat Dudu Com. Chiajna2011-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.415.058 RON
Profit
0 RON
Angajati
8
ARES EDIFICIA S.R.L.
CUI: 45075518CAEN: 6812
Activ
ILFOV, Sat Chiajna Com. Chiajna2021-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.376.728 RON
Profit
1.769.484 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6812, Ilfov

ACS HABICON S.R.L.
CUI: 39866720CAEN: 6812
Activ
ILFOV, Sat Dudu Com. Chiajna2018-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.516.590 RON
Profit
5.618.664 RON
Angajati
1
CITYMOOR CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 39762584CAEN: 6812
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2018-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.974.879 RON
Profit
1.078.103 RON
Angajati
1
BOA CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 39879356CAEN: 6812
Activ
ILFOV, Sat Domneşti Com. Domneşti2018-09-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Ilfov

ABASIM BUSINESS S.R.L.
CUI: 39828123CAEN: 4712
Activ
ILFOV, Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos2018-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
254.735 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ADORO CLINIC S.R.L.
CUI: 39828980CAEN: 8622
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2018-09-04
fara e-Factura
ATELIER BEBE CUTE S.R.L.
CUI: 39824130CAEN: 4771
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2018-09-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.181 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GRAND ESTATE DEVELOPMENT S.R.L.
CUI: 39773958CAEN: 4110
Activ
ILFOV, Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia2018-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.211.483 RON
Profit
4.244.093 RON
Angajati
3
MOLDY CONCEPT S.R.L.
CUI: 40393200CAEN: 9621
Activ
ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti2019-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
105.558 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
BRAGAGIU SRL
CUI: 33408007CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Sat Petrăchioaia Com. Petrăchioaia2014-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
559.687 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GRAND GENERAL BUILD S.R.L.?

CUI-ul GRAND GENERAL BUILD S.R.L. este 39828166.

Unde este sediul GRAND GENERAL BUILD S.R.L.?

GRAND GENERAL BUILD S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Sat Căciulaţi Com. Moara Vlăsiei, Str. Păcii nr. 23, 77131, Sat Căciulaţi Com. Moara Vlăsiei, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata GRAND GENERAL BUILD S.R.L.?

GRAND GENERAL BUILD S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GRAND GENERAL BUILD S.R.L. in 2024?

In 2024, GRAND GENERAL BUILD S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 6.827.921 RON.

Cati angajati are GRAND GENERAL BUILD S.R.L.?

GRAND GENERAL BUILD S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are GRAND GENERAL BUILD S.R.L.?

GRAND GENERAL BUILD S.R.L. are codul CAEN principal 6812 (Dezvoltare (promovare) imobiliară).

Ce profit a inregistrat GRAND GENERAL BUILD S.R.L. in 2024?

GRAND GENERAL BUILD S.R.L. a inregistrat un profit net de 1.228.134 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.