Activ

OBLIZEN S.R.L.

CUI: 39956343
CIF: 39956343
Reg. Com.: J09/675/2018
CAEN: 0220
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 octombrie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Exploatarea forestieră

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 22:44

Despre OBLIZEN S.R.L.

OBLIZEN S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Grădiştea Com. Grădiştea, judetul BRĂILA, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Exploatarea forestieră" (cod CAEN 0220), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, OBLIZEN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 25.589 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-64.3%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Datoriile raportate (122.702 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
25.589 RON
Venituri totale
25.589 RON
Cheltuieli totale
98.515 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
178.842 RON
Active circulante
-63.383 RON
Stocuri
3.497 RON
Creanțe
-79.011 RON
Casa & conturi bănci
12.131 RON
Capital propriu
-7.243 RON

Contact

AdresaRomania, BRĂILA, Sat Grădiştea Com. Grădiştea, Str. Veche nr. 19, 817065

Adresă sediu social

Romania, BRĂILA, Sat Grădiştea Com. Grădiştea, Str. Veche nr. 19, 817065
Cod poștal: 817065
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRĂILA, Sat Grădiştea Com. Grădiştea, Str. Veche nr. 19, 817065
Cod postal
817065
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.10.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
25.589 RON
Rezultat net
-73.182 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 25.589 RON 71.675 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 25.589 RON 71.677 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 98.515 RON 74.668 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 72.926 RON 2.991 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 73.182 RON 3.708 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 178.842 RON 77.325 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă -63.383 RON 54.267 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 115.459 RON 131.592 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 3.497 RON 3.167 RON
CreanțeSume de încasat -79.011 RON 17.870 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 12.131 RON 33.230 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 122.702 RON 65.652 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -7.243 RON 65.940 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Componentele disponibile nu permit o distribuție completă.

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

106,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale115.459 RON
Datorii totale122.702 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
-0,52 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-6,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 25.589 -64,3% față de anul precedent 25.589 98.515 0 0 72.926 73.182
2023 71.675 -50,2% față de anul precedent 71.677 74.668 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.991 3.708
2022 143.938 +277,4% față de anul precedent 143.939 22.861 121.078 118.674 0 0
2021 38.137 -4,9% față de anul precedent 38.137 52.622 0 0 14.485 15.629
2020 40.081 40.082 52.046 0 0 11.964 13.107
2019 0 0 8.681 0 0 8.681 8.681
2018 0 0 11.809 0 0 11.809 11.809

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 178.842 -63.383 115.459 3.497 -79.011 12.131
2023 77.325 54.267 131.592 3.167 17.870 33.230
2022 0 160.964 160.964 1.401 76.226 83.337
2021 0 36.372 36.372 5.802 0 30.570
2020 0 31.380 31.380 20.763 0 10.617
2019 0 50 50 0 0 50
2018 0 385 385 0 0 385

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 122.702 +86,9% față de anul precedent -7.243 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 65.652 -28,1% față de anul precedent 65.940 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 91.315 +6,9% față de anul precedent 69.649 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 85.398 +31,8% față de anul precedent -49.026 Neraportat 1
2020 64.777 +218,5% față de anul precedent -33.397 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 20.340 +69,6% față de anul precedent -20.290 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 11.994 -11.609 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

95din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 25.589 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 25.589 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
25.589 RON -64.3% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
73.182 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
122.702 RON +86.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 71.675 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 71.675 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
71.675 RON -50.2% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.708 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
65.652 RON -28.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 143.938 RON. Profit: 118.674 RON

Cifra de afaceri: 143.938 RON. Profit: 118.674 RON

Cifra de afaceri
143.938 RON +277.42% față de anul precedent
Profit net
118.674 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
91.315 RON +6.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 38.137 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 38.137 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
38.137 RON -4.85% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.629 RON
Angajati
1
Datorii
85.398 RON +31.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 40.081 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 40.081 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
40.081 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
13.107 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
64.777 RON +218.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.681 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
20.340 RON +69.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.809 RON
Angajati
1
Datorii
11.994 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataOBLIZEN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0220 in Sat Grădiştea Com. Grădiştea (BRĂILA)

OBLIZEN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0220 in Sat Grădiştea Com. Grădiştea (BRĂILA)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0220, Brăila

GANBATTE CONS SRL
CUI: 33725781CAEN: 0220
Activ
BRĂILA, Sat Chiscani Com. Chiscani2014-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
115.725 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PETCU FOREST S.R.L.
CUI: 48697353CAEN: 0220
Activ
BRĂILA, Sat Jirlău Com. Jirlău2023-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
245.738 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0220, Brăila

MITUFBRA WOOD SRL
CUI: 37220943CAEN: 0220
Activ
BRĂILA, Sat Tufeşti Com. Tufeşti2017-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
424.436 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Brăila

LA PROSCIUTTERIA S.R.L.
CUI: 39950111CAEN: 1013
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2018-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
515.017 RON
Profit
39.133 RON
Angajati
1
ARDENTAUBEN S.R.L.
CUI: 39956351CAEN: 4776
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2018-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
181.623 RON
Profit
22.495 RON
Angajati
0
CNA LOGISTIC S.R.L.
CUI: 39926709CAEN: 4941
Activ
BRĂILA, Sat Jugureanu Com. Ulmu2018-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
126.931 RON
Profit
9.220 RON
Angajati
0
ZAICRIS COMPANY S.R.L.
CUI: 39988159CAEN: 4690
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2018-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
137 RON
Profit
31 RON
Angajati
0
WITHARTISTS S.R.L.
CUI: 39590152CAEN: 4791
Activ
BRĂILA, Orş. Însurăţei2018-07-06
fara e-Factura
MDMASS INTER SERV SRL
CUI: 36059831CAEN: 7020
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2016-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.163.254 RON
Profit
28.900 RON
Angajati
30
NUTRIGASTRO S.R.L.
CUI: 43137002CAEN: 8622
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2020-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
545.710 RON
Profit
455.579 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul OBLIZEN S.R.L.?

CUI-ul OBLIZEN S.R.L. este 39956343.

Unde este sediul OBLIZEN S.R.L.?

OBLIZEN S.R.L. are sediul in Romania, BRĂILA, Sat Grădiştea Com. Grădiştea, Str. Veche nr. 19, 817065, Sat Grădiştea Com. Grădiştea, judetul BRĂILA.

Cand a fost infiintata OBLIZEN S.R.L.?

OBLIZEN S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a OBLIZEN S.R.L. in 2024?

In 2024, OBLIZEN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 25.589 RON.

Cati angajati are OBLIZEN S.R.L.?

OBLIZEN S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are OBLIZEN S.R.L.?

OBLIZEN S.R.L. are codul CAEN principal 0220 (Exploatarea forestieră).

Ce profit a inregistrat OBLIZEN S.R.L. in 2024?

OBLIZEN S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 73.182 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.