Activ

GOLD ELIVICARP LOGISTIK S.R.L.

CUI: 39994410
CIF: 39994410
Reg. Com.: J2018000800395
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 octombrie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 06:20

Despre GOLD ELIVICARP LOGISTIK S.R.L.

GOLD ELIVICARP LOGISTIK S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Gugeşti Com. Gugeşti, judetul VRANCEA, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GOLD ELIVICARP LOGISTIK S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 61.380 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+209.6%). Profitul net inregistrat a fost de 25.892 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
61.380 RON
Venituri totale
61.376 RON
Cheltuieli totale
30.527 RON
Profit brut
30.849 RON
Profit net
25.892 RON
Marja profit net
42,18%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
102.063 RON
Stocuri
1.108 RON
Creanțe
67.556 RON
Casa & conturi bănci
33.399 RON
Capital propriu
71.554 RON

Contact

AdresaRomania, VRANCEA, Sat Gugeşti Com. Gugeşti, Aleea Florilor nr. 8, 627155
Telefon0727704171

Adresă sediu social

Romania, VRANCEA, Sat Gugeşti Com. Gugeşti, Aleea Florilor nr. 8, 627155
Cod poștal: 627155
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VRANCEA, Sat Gugeşti Com. Gugeşti, Aleea Florilor nr. 8, 627155
Cod postal
627155
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.10.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
61.380 RON
Rezultat net
25.892 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 61.380 RON 19.825 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 61.376 RON 255.403 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 30.527 RON 235.565 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 30.849 RON 19.838 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 25.892 RON 17.586 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 102.063 RON 89.136 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 102.063 RON 89.136 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.108 RON 1.108 RON
CreanțeSume de încasat 67.556 RON 31.060 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 33.399 RON 56.968 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 6.339 RON 19.304 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 71.554 RON 45.661 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active102.063RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

6,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale102.063 RON
Datorii totale6.339 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
25,4 %Profit net / active totale
ROE
36,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
16,10 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
70,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 61.380 +209,6% față de anul precedent 61.376 30.527 30.849 +55,5% față de anul precedent 25.892 +47,2% față de anul precedent 0 0
2023 19.825 -77,2% față de anul precedent 255.403 235.565 19.838 -73,8% față de anul precedent 17.586 -75,9% față de anul precedent 0 0
2022 86.929 +136,6% față de anul precedent 164.259 88.574 75.685 73.101 0 0
2021 36.741 +75,5% față de anul precedent 36.741 41.186 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 4.445 5.415
2020 20.930 -67,9% față de anul precedent 79.320 58.097 21.223 +82,4% față de anul precedent 20.603 +112,9% față de anul precedent 0 0
2019 65.273 65.273 53.637 11.636 9.677 0 0
2018 0 0 286 0 0 286 286

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 102.063 102.063 1.108 67.556 33.399
2023 0 89.136 89.136 1.108 31.060 56.968
2022 0 124.317 124.317 0 21.326 102.991
2021 0 25.061 25.061 0 0 25.061
2020 0 33.492 33.492 4.800 0 28.692
2019 365 17.072 17.437 4.800 0 12.272
2018 365 49 414 0 0 49

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 6.339 -67,2% față de anul precedent 71.554 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 19.304 +832,1% față de anul precedent 45.661 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2022 2.071 +2.308,1% față de anul precedent 98.076 Neraportat 1
2021 86 -97,2% față de anul precedent 24.975 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 3.102 -60,5% față de anul precedent 30.390 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 7.846 +1.469,2% față de anul precedent 9.591 Neraportat 1
2018 500 -86 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
EEEUGEN ELVIS CARPadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 34485/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 61.380 RON. Profit: 25.892 RON

Cifra de afaceri: 61.380 RON. Profit: 25.892 RON

Cifra de afaceri
61.380 RON +209.61% față de anul precedent
Profit net
25.892 RON +47.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
6.339 RON -67.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 19.825 RON. Profit: 17.586 RON

Cifra de afaceri: 19.825 RON. Profit: 17.586 RON

Cifra de afaceri
19.825 RON -77.19% față de anul precedent
Profit net
17.586 RON -75.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
19.304 RON +832.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 86.929 RON. Profit: 73.101 RON

Cifra de afaceri: 86.929 RON. Profit: 73.101 RON

Cifra de afaceri
86.929 RON +136.6% față de anul precedent
Profit net
73.101 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
2.071 RON +2308.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 36.741 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 36.741 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
36.741 RON +75.54% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
5.415 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
86 RON -97.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 20.930 RON. Profit: 20.603 RON

Cifra de afaceri: 20.930 RON. Profit: 20.603 RON

Cifra de afaceri
20.930 RON -67.93% față de anul precedent
Profit net
20.603 RON +112.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.102 RON -60.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 65.273 RON. Profit: 9.677 RON

Cifra de afaceri: 65.273 RON. Profit: 9.677 RON

Cifra de afaceri
65.273 RON
Profit net
9.677 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
7.846 RON +1469.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
286 RON
Angajati
0
Datorii
500 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGOLD ELIVICARP LOGISTIK S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Gugeşti Com. Gugeşti (VRANCEA)

GOLD ELIVICARP LOGISTIK S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Gugeşti Com. Gugeşti (VRANCEA)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

17.092026Mentiune · Buletin 34485/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 17.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
GOLD ELIVICARP LOGISTIK S.R.L.
CUI
39994410
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
17.09.2026
Registrul Comerțului
J39/800/2018
EUID
ROONRC.J39/800/2018
Sediu
Sat Gugeşti, Comuna Gugeşti, Jud. Vrancea, Aleea FLORILOR, Nr. 8
Județ
Vrancea
Număr încheiere
732647
Data încheierii
17.09.2026
Număr dosar
3394036
Data dosarului
26.08.2026
Tribunal
Vrancea
Registrator
Cecilia Dorobăţ

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 17.08.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3394036 din 26.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 34485/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Vrancea

IULDAR TRANS S.R.L.
CUI: 48020355CAEN: 4941
Activ
VRANCEA, Sat Mera Com. Mera2023-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
61.820 RON
Profit
6.880 RON
Angajati
0
TRANS LUCAFIRANA S.R.L.
CUI: 45281291CAEN: 4941
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2021-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.855 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PRONAMOC EXPEDIŢII S.R.L.
CUI: 42367828CAEN: 4941
Activ
VRANCEA, Sat Jorăşti Com. Vânători2020-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.271 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
REBEDAN F.M.D TRANS S.R.L.
CUI: 14544304CAEN: 4941
Activ
VRANCEA, Sat Ţifeşti Com. Ţifeşti2002-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.050 RON
Profit
22.503 RON
Angajati
1
DARIBUZ FOREST TRANS S.R.L.
CUI: 45542761CAEN: 4941
Activ
VRANCEA, Sat Mera Com. Mera2022-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.701 RON
Profit
5.106 RON
Angajati
0
DENYCRIGEO S.R.L.
CUI: 48567493CAEN: 4941
Activ
VRANCEA, Sat Arva Com. Broşteni2023-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
55.840 RON
Profit
10.226 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Vrancea

ATENZA MARCRO S.R.L.
CUI: 40103080CAEN: 4941
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2018-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.187 RON
Profit
16.358 RON
Angajati
0
ELIMSIL SPEED S.R.L.
CUI: 39859804CAEN: 4941
Activ
VRANCEA, Sat Livezile Com. Vizantea-Livezi2018-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
992.396 RON
Profit
7.563 RON
Angajati
7
INESSPEDITION TRANS S.R.L.
CUI: 40185366CAEN: 4941
Activ
VRANCEA, Mun. Adjud2018-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.637.668 RON
Profit
44.502 RON
Angajati
3

Alte firme din Vrancea

COSTUD ANAIMA S.R.L.
CUI: 40006304CAEN: 5611
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2018-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
875.047 RON
Profit
9.963 RON
Angajati
5
DOLCE AMORE S.R.L.
CUI: 39974129CAEN: 1071
Activ
VRANCEA, Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca2018-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.184 RON
Profit
3.332 RON
Angajati
1
ALICATAFRUCT S.R.L.
CUI: 40026654CAEN: 0124
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2018-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
83.242 RON
Profit
3.004 RON
Angajati
1
FRUTTYOCTAV SERV S.R.L.
CUI: 40177339CAEN: 1032
Activ
VRANCEA, Sat Urecheşti Com. Urecheşti2018-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
14.356 RON
Angajati
0
BST S.R.L.
CUI: 37330270CAEN: 9621
Activ
VRANCEA, Orş. Panciu2017-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
275.835 RON
Profit
37.450 RON
Angajati
4
COSTIN MIRTRANS S.R.L.
CUI: 42190415CAEN: 4941
Activ
VRANCEA, Mun. Adjud2020-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
80.632 RON
Profit
4.565 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GOLD ELIVICARP LOGISTIK S.R.L.?

CUI-ul GOLD ELIVICARP LOGISTIK S.R.L. este 39994410.

Unde este sediul GOLD ELIVICARP LOGISTIK S.R.L.?

GOLD ELIVICARP LOGISTIK S.R.L. are sediul in Romania, VRANCEA, Sat Gugeşti Com. Gugeşti, Aleea Florilor nr. 8, 627155, Sat Gugeşti Com. Gugeşti, judetul VRANCEA.

Cand a fost infiintata GOLD ELIVICARP LOGISTIK S.R.L.?

GOLD ELIVICARP LOGISTIK S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GOLD ELIVICARP LOGISTIK S.R.L. in 2024?

In 2024, GOLD ELIVICARP LOGISTIK S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 61.380 RON.

Cati angajati are GOLD ELIVICARP LOGISTIK S.R.L.?

GOLD ELIVICARP LOGISTIK S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are GOLD ELIVICARP LOGISTIK S.R.L.?

GOLD ELIVICARP LOGISTIK S.R.L. are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat GOLD ELIVICARP LOGISTIK S.R.L. in 2024?

GOLD ELIVICARP LOGISTIK S.R.L. a inregistrat un profit net de 25.892 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.