Activ Plătitor TVA

FINE TASTE STUDIO S.R.L.

CUI: 40190257
CIF: RO40190257
Reg. Com.: J2018016742409
CAEN: 5611
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 noiembrie 2018 · 7 ani
Distribuie:

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 11:52

Despre FINE TASTE STUDIO S.R.L.

FINE TASTE STUDIO S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2018 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Restaurante" (cod CAEN 5611), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FINE TASTE STUDIO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.516.478 RON, in crestere fata de anul precedent (+10.1%). Profitul net inregistrat a fost de 408.258 RON (relativ stabila). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 8, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 52.635 RON in 2018 la 2.516.478 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.516.478 RON
Venituri totale
2.518.488 RON
Cheltuieli totale
2.037.279 RON
Profit brut
481.209 RON
Profit net
408.258 RON
Marja profit net
16,22%
Active imobilizate
482.522 RON
Active circulante
292.380 RON
Stocuri
9.863 RON
Creanțe
84.070 RON
Casa & conturi bănci
198.447 RON
Capital propriu
408.498 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Căderea Bastiliei nr. 86, 10617
Detalii adresaCAMERA 1 .CAMERA 2

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Căderea Bastiliei nr. 86, 10617
Cod poștal: 10617
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Căderea Bastiliei nr. 86, 10617
Detalii
CAMERA 1 .CAMERA 2
Cod postal
10617
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.11.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.516.478 RON
Rezultat net
408.258 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.516.478 RON 2.286.591 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.518.488 RON 2.288.004 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.037.279 RON 1.863.616 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 481.209 RON 424.388 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 408.258 RON 401.967 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 482.522 RON 51.013 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 292.380 RON 374.321 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 774.902 RON 425.334 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 9.863 RON 4.784 RON
CreanțeSume de încasat 84.070 RON 307.413 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 198.447 RON 62.124 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 366.404 RON 23.127 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 408.498 RON 402.207 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 8 persoane 7 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active774.902RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

47,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale774.902 RON
Datorii totale366.404 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
52,7 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,80 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
52,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.516.478 +10,1% față de anul precedent 2.518.488 2.037.279 481.209 +13,4% față de anul precedent 408.258 +1,6% față de anul precedent 0 0
2023 2.286.591 +6,4% față de anul precedent 2.288.004 1.863.616 424.388 +5,5% față de anul precedent 401.967 +5,4% față de anul precedent 0 0
2022 2.148.819 +45,9% față de anul precedent 2.152.344 1.749.949 402.395 +33,1% față de anul precedent 381.301 +31,8% față de anul precedent 0 0
2021 1.472.503 +18,1% față de anul precedent 1.475.752 1.173.397 302.355 +40,3% față de anul precedent 289.354 +41,9% față de anul precedent 0 0
2020 1.246.905 -27,6% față de anul precedent 1.260.596 1.045.014 215.582 -56,8% față de anul precedent 203.950 -57,6% față de anul precedent 0 0
2019 1.721.537 +3.170,7% față de anul precedent 1.721.537 1.222.812 498.725 481.507 0 0
2018 52.635 52.635 69.204 0 0 16.569 17.095

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 482.522 292.380 774.902 9.863 84.070 198.447
2023 51.013 374.321 425.334 4.784 307.413 62.124
2022 56.374 361.403 417.777 8.541 87.089 265.773
2021 42.992 489.410 532.402 2.137 228.288 258.985
2020 50.480 201.900 252.380 4.806 29.665 167.429
2019 43.171 490.958 534.129 11.976 24.438 454.544
2018 26.413 18.693 45.106 2.810 6.995 8.888

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 366.404 +1.484,3% față de anul precedent 408.498 Neraportat 8 +14,3% față de anul precedent
2023 23.127 -36,2% față de anul precedent 402.207 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2022 36.236 -74,3% față de anul precedent 381.541 Neraportat 7 +40,0% față de anul precedent
2021 140.833 +192,3% față de anul precedent 391.569 Neraportat 5 -28,6% față de anul precedent
2020 48.190 -30,7% față de anul precedent 204.190 Neraportat 7 +40,0% față de anul precedent
2019 69.519 +12,1% față de anul precedent 464.610 Neraportat 5 +400,0% față de anul precedent
2018 62.001 -16.895 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

19din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare9 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.516.478 RON. Profit: 408.258 RON

Cifra de afaceri: 2.516.478 RON. Profit: 408.258 RON

Cifra de afaceri
2.516.478 RON +10.05% față de anul precedent
Profit net
408.258 RON +1.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +14.29% față de anul precedent
Datorii
366.404 RON +1484.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.286.591 RON. Profit: 401.967 RON

Cifra de afaceri: 2.286.591 RON. Profit: 401.967 RON

Cifra de afaceri
2.286.591 RON +6.41% față de anul precedent
Profit net
401.967 RON +5.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
23.127 RON -36.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.148.819 RON. Profit: 381.301 RON

Cifra de afaceri: 2.148.819 RON. Profit: 381.301 RON

Cifra de afaceri
2.148.819 RON +45.93% față de anul precedent
Profit net
381.301 RON +31.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +40% față de anul precedent
Datorii
36.236 RON -74.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.472.503 RON. Profit: 289.354 RON

Cifra de afaceri: 1.472.503 RON. Profit: 289.354 RON

Cifra de afaceri
1.472.503 RON +18.09% față de anul precedent
Profit net
289.354 RON +41.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -28.57% față de anul precedent
Datorii
140.833 RON +192.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.246.905 RON. Profit: 203.950 RON

Cifra de afaceri: 1.246.905 RON. Profit: 203.950 RON

Cifra de afaceri
1.246.905 RON -27.57% față de anul precedent
Profit net
203.950 RON -57.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +40% față de anul precedent
Datorii
48.190 RON -30.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.721.537 RON. Profit: 481.507 RON

Cifra de afaceri: 1.721.537 RON. Profit: 481.507 RON

Cifra de afaceri
1.721.537 RON +3170.71% față de anul precedent
Profit net
481.507 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +400% față de anul precedent
Datorii
69.519 RON +12.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 52.635 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 52.635 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
52.635 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.095 RON
Angajati
1
Datorii
62.001 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFINE TASTE STUDIO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5611 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

FINE TASTE STUDIO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5611 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5611, Municipiul Bucureşti

EMBASSY LAKE VIEW S.R.L.
CUI: 43789022CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.519.238 RON
Profit
81.437 RON
Angajati
0
PUNKY CREW STREET FOOD S.R.L.
CUI: 41613487CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.512.401 RON
Profit
21.494 RON
Angajati
3
PANCOB ALIDAR CONCEPT S.R.L.
CUI: 41394824CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.522.205 RON
Profit
89.790 RON
Angajati
7
SPIN MEGAWATT SRL
CUI: 37802364CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.496.150 RON
Profit
23.643 RON
Angajati
10
BURGER ISLAND S.R.L.
CUI: 43466560CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.567.314 RON
Profit
362.151 RON
Angajati
8
DERBY STAR S.R.L.
CUI: 48750198CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.446.510 RON
Profit
633.502 RON
Angajati
5

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5611, Municipiul Bucureşti

OLD MIKE PUB S.R.L.
CUI: 40178199CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.095.202 RON
Profit
16.395 RON
Angajati
8
EV-DON FUSION FOR FOOD S.R.L.
CUI: 40174804CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.632.156 RON
Profit
0 RON
Angajati
15
ARES & ANTONY IMPEX S.R.L.
CUI: 40212118CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2018-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.147.347 RON
Profit
441.376 RON
Angajati
17

Alte firme din Municipiul Bucureşti

NEW LIFE WORK PRODUCTION S.R.L.
CUI: 40190249CAEN: 6832
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
163.029 RON
Profit
32.464 RON
Angajati
1
HYGIENE ONE S.R.L.
CUI: 40190273CAEN: 4690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.925.883 RON
Profit
2.803.706 RON
Angajati
2
TIC TAC TOYS S.R.L.
CUI: 40188001CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-11-20
fara e-Factura
DESIGN SUITE S.R.L.
CUI: 40191503CAEN: 7413
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
313.210 RON
Profit
211.846 RON
Angajati
1
CREATIVEEDU S.R.L.
CUI: 40174618CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2018-11-19
fara e-Factura
NETPAY EUROPE S.R.L.
CUI: 40213210CAEN: 6220
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AIT FIRST SOLUTION S.R.L.
CUI: 39977281CAEN: 6220
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2018-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.569.921 RON
Profit
1.000.113 RON
Angajati
4
DREAM ELLA CLEAN S.R.L.
CUI: 40427044CAEN: 8121
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2019-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
108.595 RON
Profit
10.846 RON
Angajati
1
LEDVANCE SRL
CUI: 38098020CAEN: 4650
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-08-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.434.490 RON
Profit
0 RON
Angajati
14
CATALINGENY LOGISTIC S.R.L.
CUI: 42291584CAEN: 5320
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2020-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
150.880 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FINE TASTE STUDIO S.R.L.?

CUI-ul FINE TASTE STUDIO S.R.L. este 40190257.

Unde este sediul FINE TASTE STUDIO S.R.L.?

FINE TASTE STUDIO S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Căderea Bastiliei nr. 86, 10617, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata FINE TASTE STUDIO S.R.L.?

FINE TASTE STUDIO S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FINE TASTE STUDIO S.R.L. in 2024?

In 2024, FINE TASTE STUDIO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.516.478 RON.

Cati angajati are FINE TASTE STUDIO S.R.L.?

FINE TASTE STUDIO S.R.L. a raportat un numar mediu de 8 salariati in 2024.

Ce activitate are FINE TASTE STUDIO S.R.L.?

FINE TASTE STUDIO S.R.L. are codul CAEN principal 5611 (Restaurante).

Ce profit a inregistrat FINE TASTE STUDIO S.R.L. in 2024?

FINE TASTE STUDIO S.R.L. a inregistrat un profit net de 408.258 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.