Activ

LIFESCIENCE S.R.L.

CUI: 41765043
CIF: 41765043
Reg. Com.: J2019013786405
CAEN: 8699
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 octombrie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.

Surse și actualizare

Despre LIFESCIENCE S.R.L.

LIFESCIENCE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a." (cod CAEN 8699), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2025, LIFESCIENCE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 216.821 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+3596.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
216.821 RON
Venituri totale
216.897 RON
Cheltuieli totale
237.687 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
18.590 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
4.179 RON
Casa & conturi bănci
14.411 RON
Capital propriu
-29.889 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Costache Negri nr. 10bis
Detalii adresademisol

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Costache Negri nr. 10bis
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Costache Negri nr. 10bis
Detalii
demisol
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 14.08.2025
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Data inactivare
20 iunie 2023
Data reactivare
16 decembrie 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2025 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2025
Cifră de afaceri
216.821 RON
Rezultat net
-20.790 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2025 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2025 2024
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 216.821 RON 5.866 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 216.897 RON 5.866 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 237.687 RON 6.254 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 20.790 RON 388 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 20.790 RON 388 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 18.590 RON 512 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 18.590 RON 512 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 4.179 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 14.411 RON 512 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 48.479 RON 9.611 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -29.889 RON -9.099 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2025

Total active18.590RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2025

260,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale18.590 RON
Datorii totale48.479 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2025

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,38 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-160,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2025 216.821 +3.596,2% față de anul precedent 216.897 237.687 0 0 20.790 20.790
2024 5.866 5.866 6.254 0 0 388 388
2023 0 0 94 0 0 94 94
2022 0 -100,0% față de anul precedent 0 806 0 0 806 806
2021 4.384 4.384 11.307 0 0 6.923 7.055
2020 0 0 775 0 0 775 775
2019 0 0 181 0 0 181 181

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2025 0 18.590 18.590 0 4.179 14.411
2024 0 512 512 0 0 512
2023 0 0 0 0 0 0
2022 0 94 94 0 0 94
2021 0 0 0 0 0 0
2020 0 23 23 0 0 23
2019 0 19 19 0 0 19

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2025 48.479 +404,4% față de anul precedent -29.889 Neraportat 2
2024 9.611 +10,3% față de anul precedent -9.099 Neraportat 0
2023 8.711 0,0% față de anul precedent -8.711 Neraportat 0
2022 8.711 +11,5% față de anul precedent -8.617 Neraportat 0
2021 7.811 +902,7% față de anul precedent -7.811 Neraportat 0
2020 779 -756 Neraportat 0
2019 0 19 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2025

70din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2025 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 216.821 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 216.821 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
216.821 RON +3596.23% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
20.790 RON
Angajati
2
Datorii
48.479 RON +404.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2025
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 5.866 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 5.866 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
5.866 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
388 RON
Angajati
0
Datorii
9.611 RON +10.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 2595/2024modificare date sediu social

modificare date sediu social

Deschide înregistrarea completă

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
94 RON
Angajati
0
Datorii
8.711 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
806 RON
Angajati
0
Datorii
8.711 RON +11.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 4.384 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.384 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.384 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.055 RON
Angajati
0
Datorii
7.811 RON +902.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
775 RON
Angajati
0
Datorii
779 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
181 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLIFESCIENCE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8699 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

LIFESCIENCE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8699 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

31.012024Mentiune · Buletin 2595/2024modificare date sediu social

modificare date sediu social; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 17.01.2024, înregistrarea datelor din declarația pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condițiilor de funcționarea/desfășurarea a activității

Companie
LIFESCIENCE S.R.L.
CUI
41765043
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
31.01.2024
Registrul Comerțului
J40/13786/2019
EUID
ROONRC.J40/13786/2019
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Bulevardul IANCU DE HUNEDOARA, Nr. 6, Bloc H4, Scara 2,
Județ
București
Număr încheiere
15362
Data încheierii
30.01.2024
Număr dosar
33536
Data dosarului
29.01.2024
Tribunal
Bucureşti

Subiecte

modificare date sediu social

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor din 17.01.2024
  • Declarație pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condițiilor de funcționare/desfășurare a activității nr. 33536 din 29.01.2024
  • depunerea actului constitutiv actualizat
Vezi Buletinul ONRC nr. 2595/2024 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8699, Municipiul Bucureşti

JURNAL DE ALĂPTARE S.R.L.
CUI: 45249266CAEN: 8699
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.920 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
EDITH NEUROMED S.R.L.
CUI: 49805283CAEN: 8699
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2024-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.798 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
VIVAFARM TRADING S.R.L.
CUI: 41966667CAEN: 8699
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.976 RON
Profit
1.719 RON
Angajati
0
THERAPY FACTORY S.R.L.
CUI: 49062332CAEN: 8699
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.890 RON
Profit
1.387 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8699, Municipiul Bucureşti

AQUA HEALING S.R.L.
CUI: 41725316CAEN: 8699
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.150 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SMART REHAB S.R.L.
CUI: 41866315CAEN: 8699
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2019-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
85.400 RON
Profit
55.193 RON
Angajati
0
DIVA OPTIK MEDICAL S.R.L.
CUI: 41647862CAEN: 8699
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-09-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
101.400 RON
Profit
54.842 RON
Angajati
0
OPTIMIZE BODY CENTER S.R.L.
CUI: 41875372CAEN: 8699
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.046.904 RON
Profit
579.376 RON
Angajati
3

Alte firme din Municipiul Bucureşti

ECOMOBIL TRADE S.R.L.
CUI: 41765035CAEN: 4781
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
244.476 RON
Profit
46.222 RON
Angajati
0
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
419.741 RON
Profit
121.816 RON
Angajati
1
FLORIMAR IMPACT S.R.L.
CUI: 41764196CAEN: 4933
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.901 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VIITORUL ENERGY S.R.L.
CUI: 41768708CAEN: 3512
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-10-15
fara e-Factura
AMOLIFE THERAPY S.R.L.
CUI: 41941344CAEN: 8690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2019-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
151.735 RON
Profit
5.434 RON
Angajati
1
NEW LOOK DIHAM S.R.L.
CUI: 39598466CAEN: 9602
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
84 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BOOMTECH S.R.L.
CUI: 43454370CAEN: 5829
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2020-12-15
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LIFESCIENCE S.R.L.?

CUI-ul LIFESCIENCE S.R.L. este 41765043.

Unde este sediul LIFESCIENCE S.R.L.?

LIFESCIENCE S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Costache Negri nr. 10bis, Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata LIFESCIENCE S.R.L.?

LIFESCIENCE S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LIFESCIENCE S.R.L. in 2025?

In 2025, LIFESCIENCE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 216.821 RON.

Cati angajati are LIFESCIENCE S.R.L.?

LIFESCIENCE S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2025.

Ce activitate are LIFESCIENCE S.R.L.?

LIFESCIENCE S.R.L. are codul CAEN principal 8699 (Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.).

Ce profit a inregistrat LIFESCIENCE S.R.L. in 2025?

LIFESCIENCE S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 20.790 RON in 2025.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
24 august 2026
Următoarea actualizare disponibilă
24 septembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.