Activ Plătitor TVA

HASHGRAPH S.R.L.

CUI: 43204330
CIF: RO43204330
Reg. Com.: J2020001289244
CAEN: 6210
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 octombrie 2020 · 5 ani
Distribuie:

Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 12:58

Despre HASHGRAPH S.R.L.

HASHGRAPH S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Baia Mare, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 2020 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)" (cod CAEN 6210), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, HASHGRAPH S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 6.189.982 RON, in crestere fata de anul precedent (+39.6%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 21, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 208.008 RON in 2020 la 6.189.982 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
6.189.982 RON
Venituri totale
6.190.943 RON
Cheltuieli totale
6.268.912 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
78.038 RON
Active circulante
617.337 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
133.652 RON
Casa & conturi bănci
483.685 RON
Capital propriu
141.201 RON

Contact

AdresaRomania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Str. Avram Iancu nr. 11, 430313

Adresă sediu social

Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Str. Avram Iancu nr. 11, 430313
Cod poștal: 430313
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Str. Avram Iancu nr. 11, 430313
Cod postal
430313
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 16.10.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
6.189.982 RON
Rezultat net
-77.969 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 6.189.982 RON 4.432.958 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 6.190.943 RON 4.435.797 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 6.268.912 RON 4.282.009 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 153.788 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 89.620 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 77.969 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 77.969 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 78.038 RON 82.599 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 617.337 RON 545.325 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 695.375 RON 627.924 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 133.652 RON 284.979 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 483.685 RON 260.346 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 574.158 RON 479.924 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 141.201 RON 219.170 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 21 persoane 18 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active695.375RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

82,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale695.375 RON
Datorii totale574.158 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,08 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
20,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 6.189.982 +39,6% față de anul precedent 6.190.943 6.268.912 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 77.969 77.969
2023 4.432.958 +12,5% față de anul precedent 4.435.797 4.282.009 153.788 -59,3% față de anul precedent 89.620 -73,6% față de anul precedent 0 0
2022 3.940.060 +41,3% față de anul precedent 3.947.394 3.569.839 377.555 -65,4% față de anul precedent 338.943 -68,2% față de anul precedent 0 0
2021 2.789.064 +1.240,8% față de anul precedent 2.793.153 1.701.368 1.091.785 +577,9% față de anul precedent 1.064.452 +569,6% față de anul precedent 0 0
2020 208.008 208.151 47.097 161.054 158.974 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 78.038 617.337 695.375 0 133.652 483.685
2023 82.599 545.325 627.924 0 284.979 260.346
2022 60.110 576.100 636.210 0 245.876 330.224
2021 58.741 1.274.234 1.332.975 19.437 902.677 352.120
2020 0 198.819 198.819 0 0 198.819

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 574.158 +19,6% față de anul precedent 141.201 Neraportat 21 +16,7% față de anul precedent
2023 479.924 +61,5% față de anul precedent 219.170 Neraportat 18 +20,0% față de anul precedent
2022 297.204 +10,8% față de anul precedent 339.183 Neraportat 15 +87,5% față de anul precedent
2021 268.283 +576,7% față de anul precedent 1.064.692 Neraportat 8 +700,0% față de anul precedent
2020 39.645 159.174 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

47din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare17 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
VMVLAD MARIUS SUCIUfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36969/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 6.189.982 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.189.982 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.189.982 RON +39.64% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
77.969 RON
Angajati
21 +16.67% față de anul precedent
Datorii
574.158 RON +19.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 4.432.958 RON. Profit: 89.620 RON

Cifra de afaceri: 4.432.958 RON. Profit: 89.620 RON

Cifra de afaceri
4.432.958 RON +12.51% față de anul precedent
Profit net
89.620 RON -73.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
18 +20% față de anul precedent
Datorii
479.924 RON +61.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 3.940.060 RON. Profit: 338.943 RON

Cifra de afaceri: 3.940.060 RON. Profit: 338.943 RON

Cifra de afaceri
3.940.060 RON +41.27% față de anul precedent
Profit net
338.943 RON -68.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 +87.5% față de anul precedent
Datorii
297.204 RON +10.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.789.064 RON. Profit: 1.064.452 RON

Cifra de afaceri: 2.789.064 RON. Profit: 1.064.452 RON

Cifra de afaceri
2.789.064 RON +1240.84% față de anul precedent
Profit net
1.064.452 RON +569.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +700% față de anul precedent
Datorii
268.283 RON +576.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 208.008 RON. Profit: 158.974 RON

Cifra de afaceri: 208.008 RON. Profit: 158.974 RON

Cifra de afaceri
208.008 RON
Profit net
158.974 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
39.645 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataHASHGRAPH S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6210 in Mun. Baia Mare (MARAMUREŞ)

HASHGRAPH S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6210 in Mun. Baia Mare (MARAMUREŞ)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

07.102026Mentiune · Buletin 36969/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice

Companie
HASHGRAPH S.R.L.
CUI
43204330
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
07.10.2026
Registrul Comerțului
J24/1289/2020
EUID
ROONRC.J24/1289/2020
Sediu
Municipiul Baia Mare, Jud. Maramureş, Strada AVRAM IANCU, Nr. 11
Județ
Maramureş
Număr încheiere
792995
Data încheierii
07.10.2026
Număr dosar
3570004
Data dosarului
07.09.2026
Tribunal
Maramures
Registrator
Gabriela Romaniuc

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

Documente menționate

  • Decizie asociat unic din 07.09.2026
  • înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii, potrivit datelor din: Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 07.09.2026
  • depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) din data: 07.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 36969/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6210, Maramureş

CODCRAFT SOFTWARE S.R.L.
CUI: 46644468CAEN: 6210
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2022-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.028.000 RON
Profit
4.853.902 RON
Angajati
3
NAINMEL S.R.L.
CUI: 47155117CAEN: 6210
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2022-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.398.105 RON
Profit
6.812.370 RON
Angajati
1
SELECTSOFT SRL
CUI: 23656447CAEN: 6210
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2008-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.399.620 RON
Profit
1.518.013 RON
Angajati
18
VIRTUAL HOST SRL
CUI: 27959303CAEN: 6210
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2011-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.074.017 RON
Profit
382.025 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6210, Maramureş

SMARTCODE DEVELOPMENT S.R.L.
CUI: 43169799CAEN: 6210
Activ
MARAMUREŞ, Sat Moisei Com. Moisei2020-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
415.255 RON
Profit
239.998 RON
Angajati
1
VAIORA SOFTWARE S.R.L.
CUI: 43062244CAEN: 6210
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2020-09-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
956.459 RON
Profit
820.188 RON
Angajati
1
UPGRID SOFTWARE S.R.L.
CUI: 43272777CAEN: 6210
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2020-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.035.935 RON
Profit
417.601 RON
Angajati
1

Alte firme din Maramureş

Activ
MARAMUREŞ, Sat Urmeniş Com. Băiţa de Sub Codru2020-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
608.379 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
COMPLETE ISOLATION S.R.L.
CUI: 43204365CAEN: 4323
Activ
MARAMUREŞ, Sat Mireşu Mare Com. Mireşu Mare2020-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
510.803 RON
Profit
188.176 RON
Angajati
2
NIK TIMOC S.R.L.
CUI: 43194873CAEN: 4711
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Borşa2020-10-15
fara e-Factura
SPECIAL DELIVERY WEST S.R.L.
CUI: 43215720CAEN: 4941
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2020-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
258.495 RON
Profit
23.729 RON
Angajati
1
SONNE PRODUKT S.R.L.
CUI: 43082438CAEN: 4711
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2020-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
445.425 RON
Profit
13.320 RON
Angajati
2
RALTRANS MICH S.R.L.
CUI: 43358887CAEN: 5320
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei2020-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
117.978 RON
Profit
69.638 RON
Angajati
1
EXPLOFOREST DUJI S.R.L.
CUI: 41670563CAEN: 0220
Activ
MARAMUREŞ, Sat Poienile de Sub Munte Com. Poienile de Sub Munte2019-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
219.659 RON
Profit
28.922 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul HASHGRAPH S.R.L.?

CUI-ul HASHGRAPH S.R.L. este 43204330.

Unde este sediul HASHGRAPH S.R.L.?

HASHGRAPH S.R.L. are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Str. Avram Iancu nr. 11, 430313, Mun. Baia Mare, judetul MARAMUREŞ.

Cand a fost infiintata HASHGRAPH S.R.L.?

HASHGRAPH S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a HASHGRAPH S.R.L. in 2024?

In 2024, HASHGRAPH S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 6.189.982 RON.

Cati angajati are HASHGRAPH S.R.L.?

HASHGRAPH S.R.L. a raportat un numar mediu de 21 salariati in 2024.

Ce activitate are HASHGRAPH S.R.L.?

HASHGRAPH S.R.L. are codul CAEN principal 6210 (Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)).

Ce profit a inregistrat HASHGRAPH S.R.L. in 2024?

HASHGRAPH S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 77.969 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.