Activ Plătitor TVA

S&A KANGEN PARTENER S.R.L.

CUI: 44012082
CIF: RO44012082
Reg. Com.: J35/1354/2021
CAEN: 4619
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 martie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Intermedieri în comerţul cu produse diverse

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 01:52

Despre S&A KANGEN PARTENER S.R.L.

S&A KANGEN PARTENER S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa, judetul TIMIŞ, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu produse diverse" (cod CAEN 4619), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, S&A KANGEN PARTENER S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 309.327 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+74.3%). Profitul net inregistrat a fost de 118.079 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 13.502 RON in 2021 la 309.327 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
309.327 RON
Venituri totale
309.869 RON
Cheltuieli totale
186.695 RON
Profit brut
123.174 RON
Profit net
118.079 RON
Marja profit net
38,17%
Active imobilizate
52.293 RON
Active circulante
128.041 RON
Stocuri
22.966 RON
Creanțe
83.066 RON
Casa & conturi bănci
22.009 RON
Capital propriu
118.319 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa, Str. Alexandru Macedon nr. 11, 307160
Detalii adresaCAMERA 1
Telefon0728938511

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa, Str. Alexandru Macedon nr. 11, 307160
Cod poștal: 307160
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa, Str. Alexandru Macedon nr. 11, 307160
Detalii
CAMERA 1
Cod postal
307160
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.03.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
309.327 RON
Rezultat net
118.079 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 309.327 RON 177.472 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 309.869 RON 178.013 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 186.695 RON 133.373 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 123.174 RON 44.640 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 118.079 RON 43.166 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 52.293 RON 1.230 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 128.041 RON 48.735 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 180.334 RON 49.965 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 22.966 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 83.066 RON 13.028 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 22.009 RON 35.707 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 62.015 RON 3.584 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 118.319 RON 46.381 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active180.334RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

34,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale180.334 RON
Datorii totale62.015 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
65,5 %Profit net / active totale
ROE
99,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,06 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
65,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 309.327 +74,3% față de anul precedent 309.869 186.695 123.174 +175,9% față de anul precedent 118.079 +173,6% față de anul precedent 0 0
2023 177.472 +120,3% față de anul precedent 178.013 133.373 44.640 -20,9% față de anul precedent 43.166 -21,2% față de anul precedent 0 0
2022 80.555 +496,6% față de anul precedent 81.146 24.692 56.454 +2.566,7% față de anul precedent 54.802 +3.086,2% față de anul precedent 0 0
2021 13.502 13.584 11.467 2.117 1.720 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 52.293 128.041 180.334 22.966 83.066 22.009
2023 1.230 48.735 49.965 0 13.028 35.707
2022 0 56.617 56.617 0 48.145 8.472
2021 0 5.130 5.130 0 0 5.130

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 62.015 +1.630,3% față de anul precedent 118.319 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 3.584 +127,6% față de anul precedent 46.381 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 1.575 -50,9% față de anul precedent 55.042 Neraportat 1
2021 3.210 1.920 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

2din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare2 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 309.327 RON. Profit: 118.079 RON

Cifra de afaceri: 309.327 RON. Profit: 118.079 RON

Cifra de afaceri
309.327 RON +74.3% față de anul precedent
Profit net
118.079 RON +173.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
62.015 RON +1630.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 177.472 RON. Profit: 43.166 RON

Cifra de afaceri: 177.472 RON. Profit: 43.166 RON

Cifra de afaceri
177.472 RON +120.31% față de anul precedent
Profit net
43.166 RON -21.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.584 RON +127.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 80.555 RON. Profit: 54.802 RON

Cifra de afaceri: 80.555 RON. Profit: 54.802 RON

Cifra de afaceri
80.555 RON +496.62% față de anul precedent
Profit net
54.802 RON +3086.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
1.575 RON -50.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 13.502 RON. Profit: 1.720 RON

Cifra de afaceri: 13.502 RON. Profit: 1.720 RON

Cifra de afaceri
13.502 RON
Profit net
1.720 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.210 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataS&A KANGEN PARTENER S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4619 in Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa (TIMIŞ)

S&A KANGEN PARTENER S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4619 in Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa (TIMIŞ)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4619, Timiş

ZODY SRL
CUI: 22011760CAEN: 4619
Activ
TIMIŞ, Sat Moşniţa Nouă Com. Moşniţa Nouă2007-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
315.246 RON
Profit
17.741 RON
Angajati
1
DIT EQUIP PROFESSIONAL S.R.L.
CUI: 41146349CAEN: 4619
Activ
TIMIŞ, Sat Moşniţa Veche Com. Moşniţa Nouă2019-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
303.204 RON
Profit
131.739 RON
Angajati
1
MLB TEAM PRO S.R.L.
CUI: 43819956CAEN: 4619
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2021-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
300.091 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BRAND BALAAQUA SRL
CUI: 38374096CAEN: 4619
Activ
TIMIŞ, Sat Ghiroda Com. Ghiroda2017-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
378.974 RON
Profit
229.180 RON
Angajati
2
WEST CAR ECOWASH SRL
CUI: 23221973CAEN: 4619
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2008-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
283.064 RON
Profit
224.001 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4619, Timiş

SUPPLY DISTRICT S.R.L.
CUI: 44021587CAEN: 4619
Activ
TIMIŞ, Orş. Sânnicolau Mare2021-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.118 RON
Profit
635 RON
Angajati
1
VERUM NOBIS S.R.L.
CUI: 43913251CAEN: 4619
Activ
TIMIŞ, Sat Giarmata Com. Giarmata2021-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
87.432 RON
Profit
10.653 RON
Angajati
1

Alte firme din Timiş

PHONE LIVE S.R.L.
CUI: 44012090CAEN: 4932
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2021-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.450 RON
Profit
322 RON
Angajati
0
KAW TIMCONSTRUCT S.R.L.
CUI: 44005883CAEN: 4211
Activ
TIMIŞ, Sat Ghiroda Com. Ghiroda2021-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.267.659 RON
Profit
974.460 RON
Angajati
12
DRGF EXCELENT CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 43950608CAEN: 4100
Activ
TIMIŞ, Sat Sârbova Com. Racoviţa2021-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
744.449 RON
Profit
164.627 RON
Angajati
2
TRANSPORT LOCAL LUGOJ S.R.L.
CUI: 44095479CAEN: 4931
Activ
TIMIŞ, Mun. Lugoj2021-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.533 RON
Profit
74.903 RON
Angajati
12
MURBYTE SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 44702830CAEN: 6210
Activ
TIMIŞ, Sat Gladna Montana Com. Fârdea2021-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
426.671 RON
Profit
306.371 RON
Angajati
1
INDIRA DANY S.R.L.
CUI: 49826740CAEN: 5630
Activ
TIMIŞ, Sat Niţchidorf Com. Niţchidorf2024-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.063 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul S&A KANGEN PARTENER S.R.L.?

CUI-ul S&A KANGEN PARTENER S.R.L. este 44012082.

Unde este sediul S&A KANGEN PARTENER S.R.L.?

S&A KANGEN PARTENER S.R.L. are sediul in Romania, TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa, Str. Alexandru Macedon nr. 11, 307160, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata S&A KANGEN PARTENER S.R.L.?

S&A KANGEN PARTENER S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a S&A KANGEN PARTENER S.R.L. in 2024?

In 2024, S&A KANGEN PARTENER S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 309.327 RON.

Cati angajati are S&A KANGEN PARTENER S.R.L.?

S&A KANGEN PARTENER S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are S&A KANGEN PARTENER S.R.L.?

S&A KANGEN PARTENER S.R.L. are codul CAEN principal 4619 (Intermedieri în comerţul cu produse diverse).

Ce profit a inregistrat S&A KANGEN PARTENER S.R.L. in 2024?

S&A KANGEN PARTENER S.R.L. a inregistrat un profit net de 118.079 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.