Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp)
Surse și actualizareActualizat: 15 octombrie 2026 la 00:59
Despre OMNIACTIVE DANA S.R.L.
OMNIACTIVE DANA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Câmpulung, judetul ARGEŞ, infiintata in 2022 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp)" (cod CAEN 1392), in sectorul industria prelucratoare. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca suspendat (din aprilie 2026).
In 2024, OMNIACTIVE DANA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.936 RON, in scadere fata de anul precedent (-44.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Datoriile raportate (10.387 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 1.936 RON
- Venituri totale
- 1.936 RON
- Cheltuieli totale
- 2.852 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 4.715 RON
- Stocuri
- 3.512 RON
- Creanțe
- 0 RON
- Casa & conturi bănci
- 1.203 RON
- Capital propriu
- -5.672 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ARGEŞ, Mun. Câmpulung, Str. Emil Gârleanu nr. 1, 115100
- Cod postal
- 115100
Date juridice și fiscale
Alte date din registru
- Data inactivării în sursă
- 1 aprilie 2026
- Data suspendării
- 1 aprilie 2026
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Suspendare activitate din 01.04.2026
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung
- Platitor TVA
- Nu
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 iulie 2024)
Stare inactivitate
- Status inactiv
- Da
- Data inactivare
- 28 aprilie 2026
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2022 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 1.936 RON
- Rezultat net
- -916 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 1.936 RON | 3.468 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 1.936 RON | 3.468 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 2.852 RON | 7.295 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 916 RON | 3.827 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 916 RON | 3.827 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 4.715 RON | 3.968 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 4.715 RON | 3.968 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 3.512 RON | 3.768 RON |
| CreanțeSume de încasat | 0 RON | 0 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 1.203 RON | 200 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 10.387 RON | 8.725 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -5.672 RON | -4.757 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,45 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -120,3 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.936 -44,2% față de anul precedent | 1.936 | 2.852 | 0 | 0 | 916 | 916 |
| 2023 | 3.468 | 3.468 | 7.295 | 0 | 0 | 3.827 | 3.827 |
| 2022 | 0 | 0 | 1.130 | 0 | 0 | 1.130 | 1.130 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 4.715 | 4.715 | 3.512 | 0 | 1.203 |
| 2023 | 0 | 3.968 | 3.968 | 3.768 | 0 | 200 |
| 2022 | 0 | 338 | 338 | 138 | 0 | 200 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 10.387 +19,1% față de anul precedent | -5.672 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 8.725 +588,1% față de anul precedent | -4.757 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 1.268 | -930 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| DNDANIELA NONOŞEL | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
8 repere. O singură cronologie.
Din 2022 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 3 repere
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 12672/2026sedii secundare, suspendare activitate firma de la 01.04.2026 până la 01.04.2029
sedii secundare, suspendare activitate firma de la 01.04.2026 până la 01.04.2029
Deschide înregistrarea completăStare companieStare companieActivitatea firmei a fost suspendataActivitatea companiei a fost suspendata temporar.
Activitatea companiei a fost suspendata temporar.
2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.936 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.936 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.936 RON -44.18% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 916 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 10.387 RON +19.05% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 3.468 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 3.468 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 3.468 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 3.827 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 8.725 RON +588.09% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.130 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1.268 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2022ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataOMNIACTIVE DANA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1392 in Mun. Câmpulung (ARGEŞ)
OMNIACTIVE DANA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1392 in Mun. Câmpulung (ARGEŞ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
02.042026Mentiune · Buletin 12672/2026sedii secundare, suspendare activitate firma de la 01.04.2026 până la 01.04.2029
sedii secundare; suspendare activitate firma de la 01.04.2026 până la 01.04.2029, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- OMNIACTIVE DANA S.R.L.
- CUI
- 46422208
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 02.04.2026
- Registrul Comerțului
- J2022001727030
- EUID
- ROONRC.J2022001727030
- Sediu
- Jud. Argeş, Municipiul Câmpulung, Strada EMIL GÂRLEANU, Nr. 1, Bl. 28, Scara A, Ap. 3
- Județ
- Argeş
- Număr încheiere
- 273247
- Data încheierii
- 01.04.2026
- Număr dosar
- 1380355
- Data dosarului
- 31.03.2026
- Tribunal
- Arges
- Registrator
- Raluca Adriana Dumitrescu
Subiecte
sedii secundare, suspendare activitate firma de la 01.04.2026 până la 01.04.2029
Documente menționate
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1380355 din 31.03.2026
- Decizie asociat unic nr. 1 din 01.04.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Cele mai mari firme — CAEN 1392, Argeş
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul OMNIACTIVE DANA S.R.L.?
CUI-ul OMNIACTIVE DANA S.R.L. este 46422208.
Unde este sediul OMNIACTIVE DANA S.R.L.?
OMNIACTIVE DANA S.R.L. are sediul in Romania, ARGEŞ, Mun. Câmpulung, Str. Emil Gârleanu nr. 1, 115100, Mun. Câmpulung, judetul ARGEŞ.
Cand a fost infiintata OMNIACTIVE DANA S.R.L.?
OMNIACTIVE DANA S.R.L. a fost infiintata in anul 2022 (4 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a OMNIACTIVE DANA S.R.L. in 2024?
In 2024, OMNIACTIVE DANA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.936 RON.
Ce activitate are OMNIACTIVE DANA S.R.L.?
OMNIACTIVE DANA S.R.L. are codul CAEN principal 1392 (Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp)).
Ce profit a inregistrat OMNIACTIVE DANA S.R.L. in 2024?
OMNIACTIVE DANA S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 916 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 15 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 15 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.