Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Surse și actualizareDespre ANELI AD CONTA S.R.L.
ANELI AD CONTA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Luduş, judetul MUREŞ, infiintata in 2023 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal" (cod CAEN 6920), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, ANELI AD CONTA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 289.272 RON. Profitul net inregistrat a fost de 149.258 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 289.272 RON
- Venituri totale
- 289.272 RON
- Cheltuieli totale
- 137.190 RON
- Profit brut
- 152.082 RON
- Profit net
- 149.258 RON
- Marja profit net
- 51,60%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 62.836 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 34.540 RON
- Casa & conturi bănci
- 28.296 RON
- Capital propriu
- 458 RON
Contact
Adresă sediu social
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2023 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 289.272 RON
- Rezultat net
- 149.258 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 289.272 RON | 0 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 289.272 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 137.190 RON | 0 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 152.082 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 149.258 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 62.836 RON | 200 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 62.836 RON | 200 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 34.540 RON | 0 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 28.296 RON | 200 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 62.378 RON | 0 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 458 RON | 200 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 237,5 %Profit net / active totale
- ROE
- 32.589,1 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,01 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 0,7 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 289.272 | 289.272 | 137.190 | 152.082 | 149.258 | 0 | 0 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 62.836 | 62.836 | 0 | 34.540 | 28.296 |
| 2023 | 0 | 200 | 200 | 0 | 0 | 200 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 62.378 | 458 | Neraportat | 1 |
| 2023 | 0 | 200 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
4 repere. O singură cronologie.
Din 2023 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 37225/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 289.272 RON. Profit: 149.258 RON
Cifra de afaceri: 289.272 RON. Profit: 149.258 RON
- Cifra de afaceri
- 289.272 RON
- Profit net
- 149.258 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 62.378 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 0 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2023ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataANELI AD CONTA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6920 in Orş. Luduş (MUREŞ)
ANELI AD CONTA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6920 in Orş. Luduş (MUREŞ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
08.102026Mentiune · Buletin 37225/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
- Companie
- ANELI AD CONTA S.R.L.
- CUI
- 49293639
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 08.10.2026
- Registrul Comerțului
- J26/1894/2023
- EUID
- ROONRC.J26/1894/2023
- Sediu
- Loc. Luduş, Oraş Luduş, Jud. Mureş, Strada BRUSTURULUI, Nr. 4A
- Județ
- Mureş
- Număr încheiere
- 798243
- Data încheierii
- 08.10.2026
- Număr dosar
- 3576012
- Data dosarului
- 07.09.2026
- Tribunal
- Mures
- Registrator
- Cristina Marinela Stan
Subiecte
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Documente menționate
- Cerere de înregistrare nr. 3576012 din 07.09.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 6920, Mureş
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6920, Mureş
Alte firme din Mureş
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul ANELI AD CONTA S.R.L.?
CUI-ul ANELI AD CONTA S.R.L. este 49293639.
Unde este sediul ANELI AD CONTA S.R.L.?
ANELI AD CONTA S.R.L. are sediul in Romania, MUREŞ, Orş. Luduş, Str. Brusturului nr. 4A, 545200, Orş. Luduş, judetul MUREŞ.
Cand a fost infiintata ANELI AD CONTA S.R.L.?
ANELI AD CONTA S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (2 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a ANELI AD CONTA S.R.L. in 2024?
In 2024, ANELI AD CONTA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 289.272 RON.
Cati angajati are ANELI AD CONTA S.R.L.?
ANELI AD CONTA S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are ANELI AD CONTA S.R.L.?
ANELI AD CONTA S.R.L. are codul CAEN principal 6920 (Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal).
Ce profit a inregistrat ANELI AD CONTA S.R.L. in 2024?
ANELI AD CONTA S.R.L. a inregistrat un profit net de 149.258 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 19 iulie 2025
- Următoarea actualizare disponibilă
- 19 august 2025
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.