Activ e‑Factură

BLS RENT SERV S.R.L.

CUI: 49293671
CIF: 49293671
Reg. Com.: J2023001892269
CAEN: 4933
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 decembrie 2023 · 2 ani
Distribuie:

Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 23:10

Despre BLS RENT SERV S.R.L.

BLS RENT SERV S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Târgu Mureş, judetul MUREŞ, infiintata in 2023 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă" (cod CAEN 4933), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BLS RENT SERV S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 160.050 RON. Profitul net inregistrat a fost de 25.562 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
160.050 RON
Venituri totale
169.386 RON
Cheltuieli totale
142.169 RON
Profit brut
27.217 RON
Profit net
25.562 RON
Marja profit net
15,97%
Active imobilizate
62.995 RON
Active circulante
7.467 RON
Stocuri
1.000 RON
Creanțe
1.355 RON
Casa & conturi bănci
5.112 RON
Capital propriu
24.963 RON

Contact

AdresaRomania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. Transilvania nr. 32

Adresă sediu social

Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. Transilvania nr. 32
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. Transilvania nr. 32
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 15.12.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
160.050 RON
Rezultat net
25.562 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 160.050 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 169.386 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 142.169 RON 799 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 27.217 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 25.562 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 799 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 799 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 62.995 RON 31.308 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 7.467 RON 700 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 70.462 RON 32.008 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.000 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 1.355 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 5.112 RON 700 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 46.351 RON 32.607 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 24.963 RON -599 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active70.462RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

65,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale70.462 RON
Datorii totale46.351 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
36,3 %Profit net / active totale
ROE
102,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,16 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
35,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 160.050 169.386 142.169 27.217 25.562 0 0
2023 0 0 799 0 0 799 799

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 62.995 7.467 70.462 1.000 1.355 5.112
2023 31.308 700 32.008 0 0 700

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 46.351 +42,2% față de anul precedent 24.963 Neraportat 1
2023 32.607 -599 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

44din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare14 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
LSLUCIAN SERGIU BLAGAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 20021/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 160.050 RON. Profit: 25.562 RON

Cifra de afaceri: 160.050 RON. Profit: 25.562 RON

Cifra de afaceri
160.050 RON
Profit net
25.562 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
46.351 RON +42.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
799 RON
Angajati
0
Datorii
32.607 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBLS RENT SERV S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4933 in Mun. Târgu Mureş (MUREŞ)

BLS RENT SERV S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4933 in Mun. Târgu Mureş (MUREŞ)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

26.052026Mentiune · Buletin 20021/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 19.05.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
BLS RENT SERV S.R.L.
CUI
49293671
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
26.05.2026
Registrul Comerțului
J26/1892/2023
EUID
ROONRC.J26/1892/2023
Sediu
Municipiul Târgu Mureş, Jud. Mureş, Strada TRANSILVANIA, Nr. 32, Ap. 14
Județ
Mureş
Număr încheiere
423340
Data încheierii
25.05.2026
Număr dosar
2044988
Data dosarului
20.05.2026
Tribunal
Mures
Registrator
Florentina Tanasescu

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 19.05.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2044988 din 20.05.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 20021/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4933, Mureş

KERATI CAB TRANS SRL
CUI: 36399183CAEN: 4933
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2016-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
160.758 RON
Profit
43.147 RON
Angajati
1
ASTOR CARCITY S.R.L.
CUI: 41149809CAEN: 4933
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2019-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
156.759 RON
Profit
12.289 RON
Angajati
1
ALIANDO LIBERTI SRL
CUI: 36990600CAEN: 4933
Activ
MUREŞ, Mun. Sighişoara2017-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.378 RON
Profit
915 RON
Angajati
1
GRANADATAX SRL
CUI: 33333133CAEN: 4933
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2014-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
152.966 RON
Profit
14.258 RON
Angajati
2
CARLA&AMI DRIVE S.R.L.
CUI: 46847691CAEN: 4933
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2022-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
180.331 RON
Profit
70.000 RON
Angajati
1
FLORICRIS TRAVEL SRL
CUI: 38322895CAEN: 4933
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2017-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
143.200 RON
Profit
63.875 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4933, Mureş

WOW KATALEYA S.R.L.
CUI: 49166449CAEN: 4933
Activ
MUREŞ, Orş. Luduş2023-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
142.649 RON
Profit
24.417 RON
Angajati
0
ARPI & DIA S.R.L.
CUI: 49406428CAEN: 4933
Activ
MUREŞ, Mun. Sighişoara2024-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.460 RON
Profit
6.102 RON
Angajati
0
AVA CARGO S.R.L.
CUI: 48800415CAEN: 4933
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2023-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.787 RON
Profit
3.342 RON
Angajati
1

Alte firme din Mureş

ANELI AD CONTA S.R.L.
CUI: 49293639CAEN: 6920
Activ
MUREŞ, Orş. Luduş2023-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
289.272 RON
Profit
149.258 RON
Angajati
1
TIMO-BIO HEALTH S.R.L.
CUI: 49300469CAEN: 4619
Activ
MUREŞ, Sat Păsăreni Com. Păsăreni2023-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
52.029 RON
Profit
27.590 RON
Angajati
0
BYTE DISTILLERY S.R.L.
CUI: 49275314CAEN: 6210
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2023-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
712.099 RON
Profit
639.683 RON
Angajati
0
PETCONS SERVICE S.R.L.
CUI: 49312145CAEN: 7112
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2023-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
272.750 RON
Profit
58.063 RON
Angajati
1
ALINA DENISA S.R.L.
CUI: 49414668CAEN: 4711
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2024-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
221.259 RON
Profit
21.368 RON
Angajati
1
LOLA SHOP S.R.L.
CUI: 47879250CAEN: 4791
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2023-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
286.442 RON
Profit
22.454 RON
Angajati
1
RALUCA BEAUTY FASHION SRL
CUI: 35817962CAEN: 9622
Activ
MUREŞ, Orş. Luduş2016-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.440 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BLS RENT SERV S.R.L.?

CUI-ul BLS RENT SERV S.R.L. este 49293671.

Unde este sediul BLS RENT SERV S.R.L.?

BLS RENT SERV S.R.L. are sediul in Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. Transilvania nr. 32, Mun. Târgu Mureş, judetul MUREŞ.

Cand a fost infiintata BLS RENT SERV S.R.L.?

BLS RENT SERV S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BLS RENT SERV S.R.L. in 2024?

In 2024, BLS RENT SERV S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 160.050 RON.

Cati angajati are BLS RENT SERV S.R.L.?

BLS RENT SERV S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are BLS RENT SERV S.R.L.?

BLS RENT SERV S.R.L. are codul CAEN principal 4933 (Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă).

Ce profit a inregistrat BLS RENT SERV S.R.L. in 2024?

BLS RENT SERV S.R.L. a inregistrat un profit net de 25.562 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.