Activ Plătitor TVA

NTEBELIAR TRADING LIMITED NICOSIA - SUCURSALA BUCURESTI

CUI: 54362662
CIF: RO54362662
Reg. Com.: J2026020629003
CAEN: 4781
Formă: Alte forme juridice
Înființată: 26 martie 2026
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 23:58

Despre NTEBELIAR TRADING LIMITED NICOSIA - SUCURSALA BUCURESTI

NTEBELIAR TRADING LIMITED NICOSIA - SUCURSALA BUCURESTI este o alte forme juridice cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2026. Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor" (cod CAEN 4781), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Lt.Av.Marcel Andreescu nr. 17

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Lt.Av.Marcel Andreescu nr. 17
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Lt.Av.Marcel Andreescu nr. 17
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Alte Forme De Proprietate
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.03.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2026 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2026 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCInmatriculare — Buletin 11938/2026Inregistrare in Registrul Comertului. Sediu: Bucureşti Sectorul 1, Strada Lt.Av.Marcel Andreescu, Nr. 17, Etaj parter

Inregistrare in Registrul Comertului. Sediu: Bucureşti Sectorul 1, Strada Lt.Av.Marcel Andreescu, Nr. 17, Etaj parter

Capital social
0 LEI
CAEN
4781 - Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor
Deschide înregistrarea completă
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNTEBELIAR TRADING LIMITED NICOSIA - SUCURSALA BUCURESTI (Alte forme juridice) - CAEN 4781 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

NTEBELIAR TRADING LIMITED NICOSIA - SUCURSALA BUCURESTI (Alte forme juridice) - CAEN 4781 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

27.032026Inmatriculare · Buletin 11938/2026Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor
Companie
NTEBELIAR TRADING LIMITED NICOSIA - SUCURSALA BUCURESTI
CUI
54362662
Tip în sursă
NewRegistration
Data buletinului
27.03.2026
Registrul Comerțului
J2026020629003
EUID
ROONRC.J2026020629003
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Strada Lt.Av.Marcel Andreescu, Nr. 17, Etaj parter
Județ
București
Număr încheiere
256394
Data încheierii
26.03.2026
Număr dosar
1293210
Data dosarului
25.03.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Iuliana Claudia Draganoiu
Grupă CAEN
478: Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor şi motocicletelor; comerţ cu amănuntul al pieselor şi
CAEN principal
4781
Activitate
Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor
Capital social
0 LEI
Vezi Buletinul ONRC nr. 11938/2026 (PDF)

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4781, Municipiul Bucureşti

RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL
CUI: 13943110CAEN: 4781
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2001-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.539.223.829 RON
Profit
16.007.565 RON
Angajati
154
TIRIAC AUTO SRL
CUI: 11331727CAEN: 4781
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1999-01-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.593.622.367 RON
Profit
56.076.062 RON
Angajati
897
AUTOMOBILE BAVARIA SRL
CUI: 5450286CAEN: 4781
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1994-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.701.913.866 RON
Profit
59.374.913 RON
Angajati
674
AUTOKLASS CENTER SRL
CUI: 15134434CAEN: 4781
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2003-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.561.158.584 RON
Profit
44.693.711 RON
Angajati
601
AVIA MOTORS SRL
CUI: 5791445CAEN: 4781
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1994-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
563.472.812 RON
Profit
5.254.439 RON
Angajati
216
MHS TRUCK & BUS SRL
CUI: 21570837CAEN: 4781
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2007-04-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
485.577.759 RON
Profit
10.417.359 RON
Angajati
89
TESLA MOTORS ROMANIA S.R.L.
CUI: 43602301CAEN: 4781
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
418.969.962 RON
Profit
2.052.686 RON
Angajati
33
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
414.644.310 RON
Profit
12.352.987 RON
Angajati
19
TOYO MOTOR CENTER SRL
CUI: 14494346CAEN: 4781
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2002-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
300.304.429 RON
Profit
6.628.465 RON
Angajati
129
ROADHILL AUTOMOTIVE SRL
CUI: 15584218CAEN: 4781
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2003-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
286.323.492 RON
Profit
2.930.764 RON
Angajati
127

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NTEBELIAR TRADING LIMITED NICOSIA - SUCURSALA BUCURESTI?

CUI-ul NTEBELIAR TRADING LIMITED NICOSIA - SUCURSALA BUCURESTI este 54362662.

Unde este sediul NTEBELIAR TRADING LIMITED NICOSIA - SUCURSALA BUCURESTI?

NTEBELIAR TRADING LIMITED NICOSIA - SUCURSALA BUCURESTI are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Lt.Av.Marcel Andreescu nr. 17, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata NTEBELIAR TRADING LIMITED NICOSIA - SUCURSALA BUCURESTI?

NTEBELIAR TRADING LIMITED NICOSIA - SUCURSALA BUCURESTI a fost infiintata in anul 2026.

Ce activitate are NTEBELIAR TRADING LIMITED NICOSIA - SUCURSALA BUCURESTI?

NTEBELIAR TRADING LIMITED NICOSIA - SUCURSALA BUCURESTI are codul CAEN principal 4781 (Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.