Activ

PREBAN CĂLIN LAURENŢIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 55324020
CIF: 55324020
Reg. Com.: F2026037597001
CAEN: 1611
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 27 iulie 2026
Distribuie:

Tăierea și rindeluirea lemnului

Surse și actualizare

Actualizat: 16 octombrie 2026 la 12:38

Despre PREBAN CĂLIN LAURENŢIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

PREBAN CĂLIN LAURENŢIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Com. Jichişu de Jos, judetul CLUJ, infiintata in 2026. Activitatea principala este "Tăierea și rindeluirea lemnului" (cod CAEN 1611), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 27.07.2026
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Dej
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 1611, Cluj

EUROCIP IMPORT EXPORT SRL
CUI: 9868991CAEN: 1611
Activ
CLUJ, Com. Poieni1997-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.977.434 RON
Profit
88.293 RON
Angajati
24
EDI WOOD SRL
CUI: 31990137CAEN: 1611
Activ
CLUJ, Sat Gilău Com. Gilău2013-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.662.708 RON
Profit
23.778 RON
Angajati
12
LOREDANA & CRINA SRL
CUI: 11282799CAEN: 1611
Activ
CLUJ, Sat Smida Com. Beliş1998-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.459.529 RON
Profit
533.954 RON
Angajati
7
OLDS VLĂDEASA SRL
CUI: 33895026CAEN: 1611
Activ
CLUJ, Sat Rogojel Com. Săcuieu2014-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.317.135 RON
Profit
207.336 RON
Angajati
10
CORAULIS SRL
CUI: 16252241CAEN: 1611
Activ
CLUJ, Sat Ciucea Com. Ciucea2004-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.179.832 RON
Profit
228.032 RON
Angajati
6
VLCU FOREST S.R.L.
CUI: 38533990CAEN: 1611
Activ
CLUJ, Sat Măguri-Răcătău Com. Măguri-Răcătău2017-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.131.822 RON
Profit
60.076 RON
Angajati
4
TODEA BIS SRL
CUI: 253585CAEN: 1611
Activ
CLUJ, Sat Râşca Com. Râşca1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.587.230 RON
Profit
25.108 RON
Angajati
10
MIHEDI SRL
CUI: 25046615CAEN: 1611
Activ
CLUJ, Sat Someşu Rece Com. Gilău2009-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.304.475 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
TIMBERMAR PROD S.R.L.
CUI: 41714481CAEN: 1611
Activ
CLUJ, Sat Valea Ierii Com. Valea Ierii2019-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.294.609 RON
Profit
104.656 RON
Angajati
5
NYK FOREST SRL
CUI: 14509781CAEN: 1611
Activ
CLUJ, Mun. Dej2002-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.283.879 RON
Profit
109.309 RON
Angajati
7

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PREBAN CĂLIN LAURENŢIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul PREBAN CĂLIN LAURENŢIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 55324020.

Cand a fost infiintata PREBAN CĂLIN LAURENŢIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

PREBAN CĂLIN LAURENŢIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2026.

Ce activitate are PREBAN CĂLIN LAURENŢIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

PREBAN CĂLIN LAURENŢIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 1611 (Tăierea și rindeluirea lemnului).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
16 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
16 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.