In Dizolvare

PRIVAT MANAGEMENT S.R.L.

CUI: 41474214
CIF: 41474214
Reg. Com.: J40/10145/2019
CAEN: 6820
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 1 august 2019 · 7 ani
Distribuie:

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 04:13

Despre PRIVAT MANAGEMENT S.R.L.

PRIVAT MANAGEMENT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate" (cod CAEN 6820), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca in dizolvare.

In 2024, PRIVAT MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 4.607.295 RON, in scadere fata de anul precedent (-32.4%). Profitul net inregistrat a fost de 164.805 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 26.593 RON in 2019 la 4.607.295 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
4.607.295 RON
Venituri totale
4.788.500 RON
Cheltuieli totale
4.580.574 RON
Profit brut
207.926 RON
Profit net
164.805 RON
Marja profit net
3,58%
Active imobilizate
482.754 RON
Active circulante
2.018.276 RON
Stocuri
5.498 RON
Creanțe
1.901.826 RON
Casa & conturi bănci
110.952 RON
Capital propriu
291.640 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Gheţarilor nr. 15, 14106
Detalii adresaBIROU NR. 5D

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Gheţarilor nr. 15, 14106
Cod poștal: 14106
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Gheţarilor nr. 15, 14106
Detalii
BIROU NR. 5D
Cod postal
14106
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Dizolvare din 13.03.2025
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
4.607.295 RON
Rezultat net
164.805 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 4.607.295 RON 6.811.560 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 4.788.500 RON 6.967.754 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 4.580.574 RON 6.786.059 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 207.926 RON 181.695 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 164.805 RON 155.518 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 482.754 RON 371.046 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.018.276 RON 2.035.872 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.501.030 RON 2.406.918 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 5.498 RON 5.498 RON
CreanțeSume de încasat 1.901.826 RON 1.377.761 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 110.952 RON 652.613 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.137.567 RON 946.413 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 291.640 RON 1.476.835 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.501.030RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

85,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.501.030 RON
Datorii totale2.137.567 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
6,6 %Profit net / active totale
ROE
56,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,94 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
11,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 4.607.295 -32,4% față de anul precedent 4.788.500 4.580.574 207.926 +14,4% față de anul precedent 164.805 +6,0% față de anul precedent 0 0
2023 6.811.560 -18,2% față de anul precedent 6.967.754 6.786.059 181.695 +25,3% față de anul precedent 155.518 +26,6% față de anul precedent 0 0
2022 8.328.559 +49,3% față de anul precedent 8.700.445 8.555.442 145.003 -92,7% față de anul precedent 122.805 -93,0% față de anul precedent 0 0
2021 5.577.506 +255,0% față de anul precedent 5.689.006 3.704.257 1.984.749 1.758.720 0 0
2020 1.571.272 +5.808,6% față de anul precedent 2.069.101 2.490.758 0 0 421.657 421.657
2019 26.593 26.594 66.939 0 0 40.345 40.345

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 482.754 2.018.276 2.501.030 5.498 1.901.826 110.952
2023 371.046 2.035.872 2.406.918 5.498 1.377.761 652.613
2022 771.723 2.093.654 2.865.377 34.730 1.790.084 268.840
2021 877.676 1.857.688 2.735.364 6.044 1.361.492 490.152
2020 537.849 734.266 1.272.115 0 585.183 149.083
2019 706.814 112.630 819.444 0 79.472 33.158

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.137.567 +125,9% față de anul precedent 291.640 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2023 946.413 -33,0% față de anul precedent 1.476.835 Neraportat 4 -55,6% față de anul precedent
2022 1.412.220 +1,0% față de anul precedent 1.464.523 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2021 1.397.815 -16,6% față de anul precedent 1.341.718 Neraportat 9 -40,0% față de anul precedent
2020 1.675.367 +104,9% față de anul precedent -417.002 Neraportat 15 +650,0% față de anul precedent
2019 817.779 4.655 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

58din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare18 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 4.607.295 RON. Profit: 164.805 RON

Cifra de afaceri: 4.607.295 RON. Profit: 164.805 RON

Cifra de afaceri
4.607.295 RON -32.36% față de anul precedent
Profit net
164.805 RON +5.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
2.137.567 RON +125.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 6.811.560 RON. Profit: 155.518 RON

Cifra de afaceri: 6.811.560 RON. Profit: 155.518 RON

Cifra de afaceri
6.811.560 RON -18.21% față de anul precedent
Profit net
155.518 RON +26.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -55.56% față de anul precedent
Datorii
946.413 RON -32.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 16356/2023sedii secundare

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 8.328.559 RON. Profit: 122.805 RON

Cifra de afaceri: 8.328.559 RON. Profit: 122.805 RON

Cifra de afaceri
8.328.559 RON +49.32% față de anul precedent
Profit net
122.805 RON -93.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
1.412.220 RON +1.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 5.577.506 RON. Profit: 1.758.720 RON

Cifra de afaceri: 5.577.506 RON. Profit: 1.758.720 RON

Cifra de afaceri
5.577.506 RON +254.97% față de anul precedent
Profit net
1.758.720 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -40% față de anul precedent
Datorii
1.397.815 RON -16.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.571.272 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.571.272 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.571.272 RON +5808.59% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
421.657 RON
Angajati
15 +650% față de anul precedent
Datorii
1.675.367 RON +104.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 26.593 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 26.593 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
26.593 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
40.345 RON
Angajati
2
Datorii
817.779 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPRIVAT MANAGEMENT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

PRIVAT MANAGEMENT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

19.052023Mentiune · Buletin 16356/2023sedii secundare

sedii secundare

Companie
PRIVAT MANAGEMENT S.R.L.
CUI
41474214
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
19.05.2023
Registrul Comerțului
J40/10145/2019
EUID
ROONRC.J40/10145/2019
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Strada GHEŢARILOR, Nr. 15, BIROU NR. 5D, Etaj 1
Județ
București
Număr încheiere
71637
Data încheierii
18.05.2023
Număr dosar
233550
Data dosarului
17.05.2023
Tribunal
Bucureşti

Subiecte

sedii secundare

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 01.05.2023
Vezi Buletinul ONRC nr. 16356/2023 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 6820, Municipiul Bucureşti

COTROCENI PARK SA
CUI: 16785112CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2004-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
300.968.168 RON
Profit
0 RON
Angajati
40
BANEASA DEVELOPMENTS SRL
CUI: 15108621CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2002-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.783.772 RON
Profit
187.429.866 RON
Angajati
84
CEETRUS ROMANIA S.R.L.
CUI: 22217990CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2007-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
219.558.844 RON
Profit
27.260.035 RON
Angajati
0
NIRO INVESTMENT S.A.
CUI: 6951013CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1995-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
188.106.064 RON
Profit
41.548.383 RON
Angajati
327
MEGA MALL BUCUREŞTI SRL
CUI: 20986980CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2007-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
180.205.825 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ADVANCED RETAIL SYSTEM S.A.
CUI: 30726952CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2012-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
166.335.723 RON
Profit
4.066.886 RON
Angajati
62
CONSTANTA SHOPPING CITY S.R.L.
CUI: 31377664CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2013-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
149.076.006 RON
Profit
28.225.768 RON
Angajati
0
PROMENADA MALL BUCUREŞTI S.R.L.
CUI: 18020418CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2005-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
121.218.836 RON
Profit
11.962.757 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PRIVAT MANAGEMENT S.R.L.?

CUI-ul PRIVAT MANAGEMENT S.R.L. este 41474214.

Unde este sediul PRIVAT MANAGEMENT S.R.L.?

PRIVAT MANAGEMENT S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Gheţarilor nr. 15, 14106, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata PRIVAT MANAGEMENT S.R.L.?

PRIVAT MANAGEMENT S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PRIVAT MANAGEMENT S.R.L. in 2024?

In 2024, PRIVAT MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 4.607.295 RON.

Cati angajati are PRIVAT MANAGEMENT S.R.L.?

PRIVAT MANAGEMENT S.R.L. a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are PRIVAT MANAGEMENT S.R.L.?

PRIVAT MANAGEMENT S.R.L. are codul CAEN principal 6820 (Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate).

Ce profit a inregistrat PRIVAT MANAGEMENT S.R.L. in 2024?

PRIVAT MANAGEMENT S.R.L. a inregistrat un profit net de 164.805 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.